Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
1924. Franc22
2018. jan. 3. 09:52

Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Hát az ünnepekben nem sikerült pihenni. Remélem ti azért pihiztetek helyettem is. Pedig nekem doki előírta, mert trombózis gyanús lett a lábam. Gyógyszert szedtem és szedek, kennem kell és felpolcolás, fáslizás. Erre két hete már csupa getha a család.

Ilyen pocaktámaszt én is beszerzek, mert a derekam leszakad. Sehogy se jó feküdni. Soha életemben nem gondoltam, hogy a csípő be tud görcsölni. Pedig de. Hát megörűltem, párom próbálta kimasszírozni a csomót.

Fogászatra még nem jutottam el, hát remélem még nem késő, de novemberben doki lemondott a prakszisáról, így azóta csak húztam halasztottam.

10.én megyek nődokihoz, 11-én védőbe és 16-án 30hetes uh-ra.

Ki vásárolt már a babának dolgokat és miket??

Legyen csodaszép napotok! 😘

1923. Bububomba (válaszként erre: 1917. - LiluLilu)
2018. jan. 3. 08:18

Én 28+5 vagyok ma.

De alkattól is is függ a pocak, nem a baba méretétől. Több nővérem van, volt hogy pici hassal nagy baba lett, és volt hogy bazi nagy hassal kis súlyú. Ne aggódj!! 😘

1922. fiabesca (válaszként erre: 1921. - LiluLilu)
2018. jan. 3. 07:45
Tegnap az orvosnál találkoztam egy csajjal, akiről kiderült, hogy 22 hetes. Vékony testalkatú volt, meg egy kicsit bővebb felső volt rajta, így ha nem a terhesgondozóban találkozok vele, szerintem meg se mondom róla, hogy babát vár. Szerintem se stresszelj ezen :)
1921. LiluLilu (válaszként erre: 1920. - Mermancs)
2018. jan. 2. 22:13

Nem , igazabol ha behajolok olyan mintha csak jól laktam vna.😯😯

Persze csak olyan sokan mondjak h pici a hasam h lehet h már belémbeszélték h túl pici a baba..:/

1920. Mermancs (válaszként erre: 1917. - LiluLilu)
2018. jan. 2. 21:20
Lilu!! Szerintem nincs baj veled, csak szimplán ügyes meg hajlékony vagy? :D meg lehet nem annyira nagy a pocakod, de mindenkinél más a pocak nagysága ,nem?:)
1919. LiluLilu (válaszként erre: 1918. - Medvécske)
2018. jan. 2. 21:10
Hat remelem 2 nap mulva jó hírekkel jovok. 5 hete nem lattam őt. Neha elfog az aggodas. Aztan rug egy jo nagyot😶☺
1918. medvécske (válaszként erre: 1917. - LiluLilu)
2018. jan. 2. 21:06
28+2 vagyok ma. Nem hiszem, hogy baj lenne, ne aggódj! Ez nagyon egyén függő.
1917. LiluLilu
2018. jan. 2. 21:03

Csajok, akik mar borotvalkozni se nagyon tudtok ott lenn.

Hany hetesek vagytok?

Én mindjart 30 de még tok siman megy.

Felek h baj van, h nem igazan nő a hasam.

1916. medvécske (válaszként erre: 1915. - BerZo)
2018. jan. 2. 20:50
Igazad van, hogy nem mindegy, hogy sima evés vagy terhelés. De sokan kapnak 7 feletti terheléses értékre inzulint. Nem ijesztgetni akarok. Én is csak annyit módosítottam az étkezésemen, hogy napi 5ször eszem és mindenből teljeskiörlésűt. Nekem 1 órával terhelés után 9,2 volt 2 órával 7,7 és ráírták a papíromra, hogy megelőzés céljából inzulinos kezelés javasolt. Először lesokkolt de utána olvastam, hogy nem kell ettől megijedni mert csak tehermentesíteni akarják a szervezetet és picit rásegíteni, hogy ne kelljen túltermelnie az inzulint. Kíváncsi vagyok mit fog mondani a belgyógyász, addig is jobban odafigyelek az étkezésekre.
1915. BerZo (válaszként erre: 1913. - Fiabesca)
2018. jan. 2. 20:12
Szerintem nem mindegy hogy sima evès utàn van 7 felett vagy cukorterhelès utàn.Az kèt külön dolog.Nàlunk 7.8 a hatàr.A cukor szirup utàn 2 óràval lett 7.26.Vèdőnő erre azt mondta jó.Doki azt mondta dièta nem kell csak csökkentsem a fehèr pèkàrú ès cukor bevitelt a biztonsàg kedvèèrt.Kèsőbb csinàltak mèg egy sima cukor mèrèst az 5 ĺett.Elvileg az jó úgyhogy èn annyit teszek hogy semmi èdessèg ha tèszta az teljeskiörlèsű,kenyèrből meg csak szènhidràtcsökkentett.Remèlem ez így ok.Mellesleg utólag megnèztem mennyi volt a terhelt cukor èrtèkem az előző terhessègemnèl.Na az 7.69 volt.Nem is foglalkozott vele senki azt mondtàk jó èrtèk ettem mindent.Minden ok volt.Úgyhogy igyekezzünk nyugodtak maradni😊
1914. medvécske (válaszként erre: 1913. - Fiabesca)
2018. jan. 2. 19:35

Ahány orvos annyi féle...

Én is ebben a cipőben járok. Holnap megyek a belgyógyászhoz időpontot kérni mert eddig mindenki szabin volt. Azért én elkezdtem itthon a 160ch-s diétát, hogy ha mégis gond van akkor ne csináljak még nagyobb bajt. Azóta itthon nézem minden étkezés után 1 órával a cukrom.

Én is úgy tudom, hogy 7,8 a határérték,de beléptem egy terhességi diabéteszes kismamák csoportba és ők ott folyton azt írják, hogy evés után 1 órával 7 alatt kell lennie. Állítólag terhesség alatt szigorúbban veszik és nem a sztenderd értékek számítanak ilyenkor.

Egyszer kétszer mérek reggeli után 7,2 vagy 7,5 de amúgy az össze többi értékem 4-6között van szerencsére.

De ennek ellenére is lehet, hogy inzulint fognak adni nekem a 7 feletti értékek miatt mint sokan másoknak abban a csoportban amiről írtam.

1913. fiabesca
2018. jan. 2. 19:12
Sziasztok! Ti mit tudtok most a cukorterhelés határértékéről? Tényleg levitték 7,2-re? Nekem 7,5 lett és úgy tudtam, hogy 7,8 a határ. Persze attól ez még nem túl jó eredmény, csak a védőnő ma bogarat ültetett a fülembe :( csütörtökön megyek belgyógyászatra, akkor úgyis eldől a dolog, csak gondoltam rákérdezek, hátha tudtok mondani rá valamit.
1912. medvécske (válaszként erre: 1910. - Nikkencs29)
2018. jan. 2. 16:43
Nekem is egyre többször fáj a hasam, kellemetlenül nehéz érzete van amikor elmegyünk bevásárolni. Egyre nehezebben viselem a hosszabb idejű sétálgatást. Ha ezen is segít az öv akkor minél hamarabb beszerzem.
1911. Mermancs
2018. jan. 2. 11:35

Sziasztok lányok! Visszaolvastalak titeket, ritkán nézek be mostanában, mert még mindig "nyaralunk". Én is tukorrel próbálkozom...nem mondom, kihívás! Nekem is nagy már a pocakom, esélytelen, hogy bármit is lássák tükör nélkül :"D

A kozmetikushoz meg elismerésem! :O elképzelni is fáj :D

1910. nikkencs29 (válaszként erre: 1893. - Medvécske)
2018. jan. 2. 11:17
Én vettem pocaktámasztó övet, nekem főleg a combtövem és a hasam fájt előtte. Hosszabb sétához használom az övet, és a hasam nem fáj olyankor. Ennek örülök nagyon, mert az volt a kellemetlenebb, a lábfájást jobban bírom :)
1909. Erzsee (válaszként erre: 1908. - Tothgabi80)
2018. jan. 1. 22:46
Jesszus Te egy HERO vagy!!! Hogy birod ki a kozmetikust??? Ott meghalnek es megszulnek egyszerre basszus!🤣😂 jo neked h nem nagy a pocakod, tolem kerdezgetik h mikor szulok mar meg, illetve h ikrek e..... 😒es nem vagyok nagy darab alapbol... Vilag eletemben s-es meretu voltam most is csak a hasam ami baaaaazinagy igy a 30. hetre.
1908. tothgabi80 (válaszként erre: 1902. - Erzsee)
2018. jan. 1. 16:20
Sziasztok! BUÉK Mindenkinek! A kérdésre válaszolva én kozmetikushoz megyek ő elintézi. 😊 Annyira nem vagyok nagy, a hasam sem nagy. Kabátban nem látszik, hogy babát várok. De a derekam nagyon fáj.
1907. LiluLilu (válaszként erre: 1904. - Bububomba)
2018. jan. 1. 12:49
😂😂
1906. Bububomba (válaszként erre: 1905. - Medvécske)
2018. jan. 1. 12:26
Igen, én is leizzadok a végére, úgyhogy valami más módszer kéne.😂😂
1905. medvécske (válaszként erre: 1904. - Bububomba)
2018. jan. 1. 12:00

Én már nem merek borotvával arra fele hadonászni :D

Először még én is bevetettem a tükrös segítséget mindenféle tornagyakorlattal összekötve, de úgy elfáradtam közben mint ha a maratont futottam volna le és az eredmény sem volt tökéletes :D :D :D

1904. Bububomba (válaszként erre: 1902. - Erzsee)
2018. jan. 1. 11:47

Intim részeken én borotvával és kis tükörrel próbálom, de hát gondolhatjátok a pozíciót...😂😂

Ismerős a helyzet a nagy pocakkal, mint az elefánt a porcelán boltban, mindenben elakadok.

1903. medvécske (válaszként erre: 1902. - Erzsee)
2017. dec. 31. 21:48

Hát én például intim helyen extra érzékeny bőrhöz való szőrtelenítőkrémet használok mert máshogy nem megy már a dolog 🤣

Nekem is sokszor gondot okoz a pocak méret. Sok mindent leverek vele és sok dologhoz nem férek hozzá rendesen. A mosogatásnál nem tudok elég közel állni a konyhapult széléhez így össze vissza fröcskölöm a vizet 😄

A férjem folyton kiröhög amikor nem tudok közel kerülni valamihez a pocakomtól 😒😃

1902. Erzsee
2017. dec. 31. 18:19
Kellemes estet Csajok! Ma foztem, es a hasammal vertem le mindent meg nekimentem dolgoknak. Valahogy nehezen szokom hozza h ekkora vagyok. 😅 Aztan kerdeznem, hogy ti hogyan szortelenitetek? Nalam ez nagyon nagyon nehezen kivitelezheto. Orak kerdese mire kesz vagyok. 🤣 Baboca naponta 3-4x csuklik ami az elejen tok cuki volt, most mar eleg zavaro. Nagyon nagynak erzem magam pikk pakk elfaradok barmit is csinalok. Kezd edes teher lenni.
1901. Bububomba
2017. dec. 31. 17:46
Mindenkinek Boldog Új Évet!!! :) El sem hiszem, hogy mindjárt szurkolhatunk egymásnak.
1900. barbus0501 (válaszként erre: 1899. - Docika88)
2017. dec. 31. 14:01
Nekem is kellett ennem csokit, mert bar mozgott, at kellett fordulnia. Es hiaba razogatta a doki, nem mozdult meg :D
1899. docika88
2017. dec. 31. 09:16
Azt hiszem ha megyek az Uh-ra, akkor előtte felfalom az édességraktáram itthon, mert reggel 8-ra kell menni, de ez a kölök 9-10 óránál előbb nem kel fel. Most is csend van még a pocakban. Bezzeg este 10 után... Jah, és pár napja megint csuklik szegény. Pár hétig nem éreztem, de most újra kezdte.
2017. dec. 31. 00:49
Csutortokon meg volt az ultrahang. A dokino megdicserte a babat, mert egesz vegig meg sem allt. Keszult rola par nagyon jo kep :) Apuka nagyon buszke volt, foleg, hogy az egyik felvetelen a laba van, ami olyan, mint egy izmos ferfias lab :D hihetetlen :D Es ma vegre kinyomta magat anyira, hogy eleteben eloszor apuka is erezte. Mondjuk nekem nem volt tul kellemes, de azert en is nagyon boldog voltam :)
1897. Dhelia (válaszként erre: 1895. - BerZo)
2017. dec. 29. 19:34
Köszi a tippet, csinálni fogom a gyakorlatokat, mert ma reggelre kezdett zavaróvá válni a feszülés az ujjaimba!!!! Hálás vagyok :)
1896. LiluLilu (válaszként erre: 1893. - Medvécske)
2017. dec. 29. 14:29
Pont ezen az ovon agyalok enis 2 hete :/ lehet megérné
1895. BerZo (válaszként erre: 1894. - Dhelia)
2017. dec. 29. 12:24
A vàrandóstornàn a kèzdagadàs ellen olyan gyakorlatot csinàlunk hogy magasba a kèz ès mintha ott zongoràznàl az ujjaiddal.Làbnàl földre lefekvès magasba làb ès a làbfejjel spicc pipa felvàltva.Próbàld ki hàtha segít.
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook