Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
1954. LiluLilu (válaszként erre: 1953. - Bububomba)
2018. jan. 4. 19:58

Azt mondta nem felel meg annak, szval menjek sztkba uhra ahova genetikaira mert ott jobba gép!!

Hnap kerek idopontot.

A dokimhoz febr1 én megyek újra☺

1953. Bububomba (válaszként erre: 1947. - LiluLilu)
2018. jan. 4. 19:43

De jó! Gratulálok!😘

És ez már a 30-32.heti uh-nak megfelel? Mikor kell legközelebb menni?

1952. Bububomba (válaszként erre: 1946. - Fiabesca)
2018. jan. 4. 19:42

Szuper, hogy nem kell diéta. :)

Azért így könnyebb lesz az odafigyelés.

1951. LiluLilu (válaszként erre: 1950. - Medvécske)
2018. jan. 4. 18:38

Na az jo. Remeljuk mar nem forognak!:)

Igen nagyon nagy meglepi de orulok😊😊☺

1950. medvécske (válaszként erre: 1947. - LiluLilu)
2018. jan. 4. 18:15

Gratulálok 😊

Te lánynak érezted ugye? Akkor ez most nagy meglepi lett.

Az én babám is befordult, az eleje óta faros volt de tegnap már a buksija volt lefele. 😊

1949. medvécske (válaszként erre: 1946. - Fiabesca)
2018. jan. 4. 18:12

De jó 😊

Az én belgyógyászom meghosszabbította a szabiját 7-ig.

Egyébként ezt tényleg orvosa válogatja. Tegnap elvittem azt itthoni méréseimet a nőgyógyásznak aki azt mondta, hogy nagyon jók, de majd a belgyógyász szava dönt. Nekem is 6 alatt vannak az eredményeim nagyrészben Csak reggeli után ugrik meg néha. Már nagyon várom, hogy mi lesz az ítélet. 😣

1948. LiluLilu (válaszként erre: 1941. - Bububomba)
2018. jan. 4. 18:09

Ja es nyujtogatta a kis nyelvet nekunk. Meg már befordult iranyba. Nem faros

Bar doki mondta h meg visszafordulhat

1947. LiluLilu
2018. jan. 4. 18:08
Jelentem 1300grammos a kicsink és kiafiúk táborát erősítjük.:)
1946. fiabesca
2018. jan. 4. 18:04

Sziasztok!

Megjártam a belgyógyászatot. Szerencsére nincs nagy baj. Nem fogtak diétára, csak azért ki kell iktatnom a cukros, fehér lisztes dolgokat. Egyébként egy órával egy nagy túrórudi után 5,9 volt a cukrom, amire azt mondta a doki, hogy rendben van. Azért két hét múlva be kell mennem egy újabb, reggeli utáni mérésre, mert sajnos ez a cukor dolog azért később még romolhat. Ezek szerint a határértéket nem vitték lentebb és inzulinnal se fenyegettek meg :)

1945. medvécske (válaszként erre: 1944. - Docika88)
2018. jan. 4. 16:42

Mi is így vagyunk. A hàlónk egyben a babaszoba is. Remélhetőleg idén már mi is saját lakásba megyünk ami nagyobb. De itt Németországban elég hùzósak az ingatlan árak.

December elején rendeltük meg a bababùtorokat ami csak januárban jött volna meg de már karácsony előtt szóltak, hogy elhozhatjuk. Így szerencsére már minden a helyén.

IMÁDOM a szárító gépet. Én azt is megszárítom benne amit elvileg nem lehet. Ami kényesebb azt is, csak akkor 30-40perc után azokat kiveszem és vállfára rakom. De kb 1 óra és már szárazak is lesznek és ugyan olyan puhák mint ha végig szárítógépeztem volna.

Én mindent pamut programon szárítok mert az a leghatékonyabb. Pamut program, szekrényplusz,két napocska és rányomok még egy olyan opciót ami kb 15percet még rátol a szárításra azután, hogy a gép már száraznak gondolná és kikapcsolna.

1944. docika88 (válaszként erre: 1943. - Medvécske)
2018. jan. 4. 16:21

Na igen, az a puhaság... rengeteg szösz lejön minden szárításnál, egy maroknyi pihe-puha bolyh jön össze.

Akkor én is szárítógépezek majd, nem nagyon akartam napokig vasalni, főleg ha már itt van ez a masina. :)

Megvárom, hogy bekerüljön a helyére a komód, és majd akkor mosok csak, pedig már mindenhol babaruhás kupacok vannak, meg más dolgok. Kicsit kinőttük ezt a 15 m2-es szobát, úgy, hogy kb ez a hálónk-gardróbunk-nappalink-gyerekszobánk egyenlőre. Reméljük idén betudunk költözni a saját otthonunkba és az első közös karácsonyt már ott tarthatjuk meg. Addig marad a: sok jó ember kis helyen is elfér megoldás :P

1943. medvécske (válaszként erre: 1942. - Docika88)
2018. jan. 4. 15:03
Én már kimostam és ki is szárítóztam a babaruhákat. Mindegyiken rajta volt a jel, hogy szárítható. A textilpelusokat is meg a paplanokat, mindent szárítóval szárítottam. Teljesen jók, semmi bajuk, jó pihe puhák.
1942. docika88
2018. jan. 4. 14:54

Van valakinek otthon szárítógépe? Szerintetek az új babaruhákat bemerjem dobni, vagy inkább maradjon a sima teregetés vasalással?

Sajnos vannak ruhák, amik picit összemennek, de valószínű ezekre van ráírva, hogy nem lehet szárítógépbe rakni :P

Most a vegyes ruhákat így állítom be: műszálas vagy pamut programon, plusz extra száraz és kímélő funkció. Ha simán szekrény szárazra rakom, akkor nedvesek maradnak és lehet kiteregetni őket... annak meg kb semmi értelme akkor.

1941. Bububomba (válaszként erre: 1940. - LiluLilu)
2018. jan. 4. 14:22
Írok mindenképp, de te is ha végeztél. :)
1940. LiluLilu (válaszként erre: 1939. - Bububomba)
2018. jan. 4. 13:55

Lehet h nekemis most vegzi el 29+6 naposan.:O mondjuk jó lenne. Legalabb az is megvolna.

Majd irj h nalad h ment.

1939. Bububomba
2018. jan. 4. 13:26

Örülök, hogy ilyen szépen gyarapodnak a babák. :)

Mi holnap megyünk nőgyógyászhoz, 29+1 naposan, direkt azt kérte, hogy 29. héten menjek. Kíváncsi vagyok, hogy a 30. heti vizsgálatot most akarja-e, vagy vissza kell mennem.


Ahogy medvécskének, nekem is így jelentkezik a tej szivárgás. Oda van száradva, és ha leszedem, akkor látom, hogy sűrű, fehér cucc. :D :D

1938. LiluLilu (válaszként erre: 1937. - Medvécske)
2018. jan. 4. 12:07

Huuu méretes baba, bar ezek nagyon nagyjábóli becslések. De sokat csak nem téved.

Kivancsi vagyok mekkoraval szuletnek majd itt a babák végül.:)

Jo h ilyen gyakran néznek. De most lehet azért mesz hamarabb mert lesz a 30-32hetes uh.:)

Majd irj milyen volt meg mivolt.:)

Nekunk tuti pici babánk lesz. Én 149cm vagyok es 50kg , parom 170cm :)

1937. medvécske (válaszként erre: 1936. - BerZo)
2018. jan. 4. 09:54

Én is tegnap voltam uh-n, baba rendben van, 28+3 de már 1400gramm.Azt mondta a doki, hogy lehet, hogy lesz egy 4 kilós babánk. 😄

De minden mérete picit nagyobb, szerinte a férjem 194 centijének köszönhetőek a baba méretei,pedig az elej7meg mindig kisebb volt...


Én nem értem, hogy sok doki csak ilyen nagy kihagyással uh-z otthon. Nekem 4 hetente uh volt, most 3 hétre mentem, tegnap már 2 hét múlvára adott időpontot.


Nekem Philips Aventa mellszívóm van. Jókat olvastam róla és ez volt akciós. Tejtároló poharakat, cumisüveget és ilyen kis korongokat is adtak mellé a melltartóba tejszivárgásra.

1936. BerZo
2018. jan. 4. 08:28
Tegnap voltam uh-n.Vègig aludta a baba.Ilyen mèg sosem volt.Ez volt a 32.heti uh.1620g most.A doki szerint olyan 3200g lesz szülésre.Most gőzerővel kezdsk beszerezni mindent.A nagyobb dolgok màr megvannak de a kisebbek nem.Ti vesztek előre mellszívót?Milyet?
1935. LiluLilu (válaszként erre: 1933. - Docika88)
2018. jan. 4. 07:07

Majd ma megkérdezem a dokit. Egy hetet is nehezen engedett csúsztatni. Az elozo baba miatt 4 hetente kell neznie a mehszajam meg az értékeim. Szval a mait már nem szabad elnapolni/hetelni.

De majd csak megoldjuk. Az o gepe nem olyan jo mint a kórházi gépe. Szval nemtudom h lesz.:) de meglesz vhogy


Talan ma a neme is kiderul. Mi jovoheten megyunk haloinget, bugyit meg cumit venni :)

1934. LiluLilu (válaszként erre: 1931. - Fiabesca)
2018. jan. 4. 07:04
😊😊
1933. docika88 (válaszként erre: 1925. - LiluLilu)
2018. jan. 3. 20:29

Én két hete kértem időpontot erre a 30-32 hetes uh.ra. Utoljára a 20.héten voltam. Nagyooon rég volt már.😣 A doki 31.+6.napra adott időpontot,lehet hogy simán ad 2 hét múlvára is egy másik időpontot neked. Vagy próbáld jövőhétre átrakatni a holnapit.


Hallottam én is ezt az előtej dolgot, de megmondom őszintén én nem mertem birizgálni egyenlőre. 😅


Ma a szemészeten minden ok volt. Pupillatágítás volt. Délre mentem, de még este 6kor is olyan voltam, mint egy bagoly😆


Ma kaptunk sógoréktól a gyerekek játszószőnyegét. Jövőhéten veszünk anyagot a kiságyhoz, anya megvarrja a textileket. Vettem még egy nagyobb szoptatós hálóinget. Cuki barackszínű, ölelkező egerekkel...csak neonszínű hálóingekből lehetett válogatni.😒 Kórházi pakkom egyenlőre 2 hálóingből és 2 bugyiból áll.😆

A babának nagyrészt minden megvan. Babakocsi, kiságy,pelenkázó,ruhák,kiskád álvánnyal,egy csomag Libero pelus kezdésnek, légzésfigyelő, kamera, kézi mellszívó. Mérleget kapunk még.

Ha majd februárban a helyére kerülnek a bútorok, akkor kimosom a ruhákat, majd kiderül mi hiányzik még a ruhatárból.

Majd meglátjuk hogy kell-e plusz cumisüveg tápszer miatt, vagy hogy melyik nedves törlő vagy pelus fog beválni. Ezekből nem tárazok be még.

Egy indigo hintára fáj a fogam még. Meg a kiságyra körforgóra. De hát valamit a rokonoknak is kell mondani, ha megkérdezik, mit hozzanak 😂😂😆😆

1932. medvécske (válaszként erre: 1928. - Fiabesca)
2018. jan. 3. 20:12
Nekem is kb 14.hét óta. De nálam ùgy jelentkezik, hogy a mellbimbóm közepére fehér izé oda van száradva. Leszedem és alatta látszik, hogy nedveskés. Ez napi jelenség. Először kételkedtem, hogy ez tej lenne de nincs rá más magyarázat. Minden nap ott van az odaszáradt fehér szmötyi.
1931. fiabesca
2018. jan. 3. 20:05
Nem is gondoltam, hogy ez már ilyen hamar van :) nem fogom nyomkodni, csak most még győzött a kíváncsiságom :D
1930. LiluLilu (válaszként erre: 1928. - Fiabesca)
2018. jan. 3. 19:35
Nekem amugy sargas szinu (melltartóbetéten látszik) , de ne nyomkodd.:)
1929. LiluLilu (válaszként erre: 1928. - Fiabesca)
2018. jan. 3. 19:35
Előtej igen, nekem kb 16-17.hét óta van nagyon sok !:) neha 1-3 nap szünettel.
1928. fiabesca
2018. jan. 3. 19:17

Jöttem még egy kérdéssel :)

Szerintetek a 28. hét körül már termelődik az anyatej? Tegnap fürdés után egy kicsit összenyomtam a mellemet és már jött belőle valamilyen átlátszó, aztán halvány fehér cucc. Persze nem sok, de azért látszott. Ma megnéztem újra és már nem is kellett annyira megnyomnom mint tegnap. Ti tapasztaltok már hasonlót?

1927. medvécske (válaszként erre: 1924. - Franc22)
2018. jan. 3. 12:22

Igen ez a csípő fájdalom alattomos egy dolog. Kiborulok tőle, hogy feküdni se esik jól.

Nekünk màr 80%ban meg van mindenünk. Bùtorok, ruhák,babakocsi, autós gyerekülés, etetőszék, cumik, cumisüvegek, paplanok, plédek, textíl pelusok, mellszívó, bébiőr,mérleg...stb

Pár apróság van vissza, meg nekem egy két dolog a kórházba menéshez például hálóing meg ilyenek.

Január előtt nem akartunk vásárolni de nem bánom, hogy ilyen jól állunk. Megnyugtat, főleg, hogy valamiért olyan érzésem van, hogy előbb fog jönni a baba mint várjuk.

Március 20-26 közöttre van kiírva de a császár ezt 2 héttel előrébb tolja és mivel ingadozik a cukrom ezért ez még előrébb jöhet. De arra mindenképpen nagy esély van, hogy a császár időpontja előtt akár egy héttel is be kelljen feküdnöm a kórházba. Úgyhogy én azon vagyok, hogy minél előbb minden meglegyen, hogy legalább azon ne kelljen stresszelnem.

1926. LiluLilu (válaszként erre: 1924. - Franc22)
2018. jan. 3. 10:27

Szia. Boldog uj evet nekedis.:)

Azert próbálj pihenni többet ha teheted nehogy bajotok legyen. Kitartas.:)

1925. LiluLilu
2018. jan. 3. 10:24

Lanyok a kiskonyvben van vmi 30 vagy 32 hetes uh.

29+5leszek hnap akk megyek dokihoz.

Kernem kellett vna kesobbre is egyet???:O

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook