Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018 márciusi babát várók, gyertek! fórum

2018 márciusi babát várók, gyertek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2134. Bububomba (válaszként erre: 2131. - Medvécske)
2018. jan. 18. 20:56
Nekem is rá kellett keresnem, sosem hallottam róla :D
2133. LiluLilu (válaszként erre: 2129. - Docika88)
2018. jan. 18. 20:46
Kaptunk vagy 3 olyat nekem nagyon tetszik de vmiert olyan draga. .
2132. Mermancs (válaszként erre: 2129. - Docika88)
2018. jan. 18. 20:36
Én is rakerestem, és még mindig nem tudom mi az xaf
2131. medvécske (válaszként erre: 2129. - Docika88)
2018. jan. 18. 20:26

Nem tudom, hogy a cumikendő e a hivatalos neve 😄 én mindig így emlegetem.

Háromszög alakù nyálkendőt már rendeltem a Tchibotól még karácsony előtt mert 3db-ot adtak kb egy ezresért.

2130. medvécske (válaszként erre: 2128. - Mermancs)
2018. jan. 18. 20:23
Igen csak magamnak kell vinni alap higiéniai dolgokat de a baba mindent megkap a korháztól.
2129. docika88
2018. jan. 18. 20:14
Hát rá kellett keresnem erre a cumikendőre. Nem tudtam hirtelen elképzelni, hogy mi lehet. :P Én olyan háromszög alakú nyálkendőt nézegettem ma még, de nem akartam majdnem egy ezrest kiadni 1db-ért. Majd körülnézek még.
2128. Mermancs (válaszként erre: 2127. - Medvécske)
2018. jan. 18. 20:07

Akkor tényleg mondhatni megvagyok mindennel :) nagyon ügyesek vagytok! Ez olyan jó!

A kórházi pakkod neked elég kicsi, nem? Kevés cuccot kell vigyél ha jól emlékszem. :)

2018. jan. 18. 20:05

Pelenkázó alátét, cumisüveg szárogató, üvegmosó kefe, vékony kesztyűcske, cumikendő ilyesmi apróságok ☺️

Meg nekem hálóing és ami még kell a kórházi csomagba.

2126. Mermancs (válaszként erre: 2125. - Medvécske)
2018. jan. 18. 19:31
És mik azok az apróságok ? :)
2018. jan. 18. 19:23

Nekünk már tényleg csak apróságok kellenek.

Már minden kimosva, rakva, összeszerelve de mondta a férjemnek, hogy akkor azon a pár apróságon már ne múljon a lelki békém, nagy levegő és essünk túl rajta. Úgyhogy holnap belevetjük magunkat, amit esetleg most nem kapunk azt jövőhéten pótoljuk aztán pihi és várakozás a babára 😊

2124. Mermancs
2018. jan. 18. 18:54

Én most már erőltetem ezeket, mert mióta megfajdult este erősen a hasam, azóta valami bekattant nálam. Teljes gázzal megindult a fészekrakós ösztön és a "legyenmegmindenidőben" érzés. Férjemmel beszéltem is erről, elmagyaraztam neki és kértem, hogy tényleg menyjunk és készítsünk elő mindent, ami kettőnkön múlik. Utána nekem még amúgy is mosnom meg vasalnom kell még stb..

Eddig nyugtatgatott, hogy úgyis minden meglesz stb... ami meg esetleg gyorsban kell, ő úgy is be tudja szerezni. :DDDD mondom szerinted majd a szülés után irogatni fogom neked össze a listát amit venned kell, mert nem szereztük be időben? Elképzeltem és elfogott a nevetés meg a pánik :D na nee

2123. LiluLilu (válaszként erre: 2122. - Erzsee)
2018. jan. 18. 13:43
Nalunk is ez van. Aztan minden a vegere van hagyva es majd lesz kapkodas..:S
2122. Erzsee
2018. jan. 18. 13:20

Reggel mentem a korhazba egy kor vervetelre, megint ellenanyagot neznek. Nagyon szuper....😫😕 Aztan a valasztott gyerekorvoshoz az is legyen meg. Mar annyira elfaradok mikor ilyen sokat kell maszkalni, meg nagyon bekemenyedik a hasam sokszor. Hiaba szedem a magneziumot. Nincs jogsim igy marad a bkv meg a lab-busz. 😅

Nekunk tok sok gyerekruhat kell meg vennunk, es apa olyan raeros en meg mar minden nap mondom h menjunk vegyuk mar meg ami kell stb o meg, h raerunk meg. Ha meg nelkule veszem meg kitor a harmadik vilaghaboru. Ezek a pasik....

2121. docika88
2018. jan. 18. 11:13

Voltam reggel védőnőnél. Majd február 15.én megyek megint. Utána meg kijön megnézni a lakást meg átbeszélni, hogy mi kell a babának.

Szerencsére vizelet rendben, fél kg-ot sikerült is hízni egy hónap alatt :P vérnyomás is tökéletes volt. Adott lapot a magzatmozgás számoláshoz is. 34. héttől kell számolni. 12 óra alatt kell 20 mozgásnak meglenni. Ami 1 percen belül van, az csak egy mozgásnak számít...

Jövőhéten a házidoki ad beutalót a vérképre, utána kérek időpontot az Uh-ra is, meg kenetet vesznek még.

Szerencsére reggelre jobban lettem kicsit, de most meg a köhögés nem hagy, szakad fel valami. Jó lesz ha gyorsan elmúlik.

Beszaladtam még bababoltba, vettem melltartóba betétet, meg egy sima olcsó szoptatós melltartót is, mert egy van csak. Apás szettet is. Barátnőm dicsérte a fertőtlenítő folyadékot, úgyhogy egyet hoztam, nem volt horror ára. Meg a Mam cumisüveg akcióban volt, 130ml, és van benne egy ajándék kis cumi 1.199.-ért.

Tegnap átnéztem, hogy miből mennyi ruhánk van végül. Hát őőő nem kell már venni :P


Végre süt a nap, így már nem is fáj annyira a torkom :)

2018. jan. 17. 12:37
Igen de itt vele nincs is gond. Igazabol nem voltunk egyutt egy ideje 😳😳😳 joooo ideje. Es ot ez nem zavarja, bar azert o elotte se volt az a maniakus. De magamon vagyok meglepodve. Terhesseg elott annyira mondtam, hogy en akkor is tuti, most meg nem. Es lehet, ha megprobalnank, ot is zavarna, hogy baba van, de mostanaban meg sem probaltuk. De soha nincs feszultseg vagy megjegyzes. Hat furi minden esetre. Amikor terhes lettem, allandoan rajtam lett volna :D es akkor meg en is benne voltam a mokaba. Valahogy a gondolat vagy en nem tudom mi, hat feltuzelte :D szoval vegulis mind1, mert szoba se kerul nalunk. Csak en agyalok el neha ezen
2119. docika88
2018. jan. 17. 12:36

Átmentem a házidokihoz, mert már tegnap éreztem, hogy fáj a torkom, bahogtam is, lázam nincs, de reggel úgy ébredtem hogy nagyon szúrt és fájt.

Mondom a dokinak, hogy olyan, mintha egy sünt nyeltem volna le, erre azt mondja, hát minek eszek sünt??? :P :D

Szerencsére még nem vészes, ha rosszabb lesz, pénteken menjek át.

Tantum Verde szopogatós tablettát mondta. Meg tolom a citromos-gyömbéres teát. Mai nasim meg banán, kivi, mandarin, kesu dió lesz. Ebédre töltött káposzta volt, talán abból is jut valamennyi C vitamin.

2118. docika88
2018. jan. 17. 10:16

Hát nálunk tűzszünet van :P A 12.hétig kellett az utrogestan golyót használnom, na az mellett valahogy nem kívántam én sem... Utána még hetekig örültem, ha éltem és a létezéshez maradt energiám. Aztán a férjem mondta, hogy ő nem akarja, hogy elkapjon valamit netán a pici, vagy "megsértse". Furcsa neki, hogy ott van közbe. Én nem erőltettem inkább, nem akartam, hogy később meg ebből legyen gond. Pedig volt időszak, hogy felőlem minden nap mehetett volna :P

Mondtam neki, hogy néha egy jó talpmasszázs is esik annyira jól, mint a szex :P

2117. LiluLilu (válaszként erre: 2114. - Barbus0501)
2018. jan. 17. 10:03
Majdnem minden nap egyutt voltunk ,de januar 4én mondta a doki h csökkentsük.párom mintha észre se venné a hasam , most is minden nap tudna. Szerencsere nincs hatasal
2116. Bububomba (válaszként erre: 2114. - Barbus0501)
2018. jan. 16. 22:17
Nálunk a párom egyre inkább kanos. 😂😂😂 Azt mondja, biztos a hormonokat szórom...ezért vágyik ennyire rám. Én viszont az utóbbi időben teljesen jól megvagyok együttlétek nélkül, valahogy a gondolataim mindig a baba körül forognak, és jobban esik az összebújás, ölelés stb. :)
2115. medvécske (válaszként erre: 2114. - Barbus0501)
2018. jan. 16. 21:49

Nálunk a férjem húzta be a féket most, hogy ennyire látszik màr ahogy mozog a baba meg érzi őt, azt mondja, hogy fura lenne szexelni ùgy, hogy tudja ott van bent a baba. 😄

Mondtam neki, hogy eddig is ott volt a baba, csak most, hogy ennyire látványosan mozog, most tudatosult benne ùgy igazán. De szerencsére nem az van, hogy így már nem tetszem neki, csak ahogy te is írtad, fusztrálja, hogy ott a baba. De azért kapható a dologra, csak azt mondta, hogy semmi olyan helyzet ne legyen, hogy meg tudja rúgni közben 😁

2018. jan. 16. 21:27
Lanyok! Nektek hogy alakult a szexualis eletetek a terhesseg alatt? En eddig mondhatni, maniakus voltam, most meg egesz egyszeruen nem megy. Fusztral, hogy ott a baba. Otthon nincs panaszkodas, csak azert meg is...Meg magam szamara is furcsa.
2113. fiabesca (válaszként erre: 2112. - Docika88)
2018. jan. 15. 15:00
Itt Szegeden gyönyörűen hullik a hó :) biztos ez a kárpótlás azért, mert pénteken elhagytam a pénztárcámat a bérletemmel együtt, így ma sétálhattam két órát. Sokkal kellemesebb volt így, mint szakadó esőben.
2112. docika88 (válaszként erre: 2111. - Bububomba)
2018. jan. 15. 14:31

Én nem mertem megnézni a Tena-t, de van egy sejtésem, hogy az sem kisebb... De szerintem ott örülünk majd neki.

Nekem az volt megdöbbentő még a szülésfelkészítőn, hogy el kellett mondani a szülésznőknek, hogy NE tangát hozzanak a kórházba a kedves kismamák... De most komolyan. Ők vajon tampont vettek a betét helyett is ? Biztos volt ilyenre példa, azért mondják el mosolyogva.


Mindenkinél ilyen nyomi idő van? Minden szürke, borús, hideg. Legalább esne a hó, vagy lenne kék az ég. Tisztára lehangoló. Mindjárt villanyt kell kapcsolnom, hogy lássak.

2111. Bububomba
2018. jan. 15. 08:39

Tena Lady helyett Chicco szülés utáni betétet vettem, de olyan bazi nagy pakknak tűnt 30 db-hoz képest, hogy kibontottam megnézni.😂😂😂Röhögőgörcsöt kaptam, hogy a köldökömtől a hátam közepéig fog érni.


János kórházba szinte mindent be kell vinni, kivéve ruhát a babának. Úgyhogy még nem találtam ki mekkora és mennyi bőrönddel megyünk.

2110. Mermancs (válaszként erre: 2109. - Franc22)
2018. jan. 15. 07:01

Akkor nem hiányzik sok minden :) gyorsan meglesznek a cuccok.


Én tegnap már mostam egy adagot, ma fogom vasalni 😁

2109. Franc22
2018. jan. 14. 22:39

Hát én már tényleg le vagyok maradva.

Gyerekülés van a fiamról, piros és 9-25kg.

Kiságy van fiamnál is azt használtuk, még a 11éves öcsémnek vettük régen. Semmi baja és már pár generációt kiszolgált.

Utazóágy van. Fiam 7hónapos korától abba aludt, imádta.

Kiskád van, keresztlányomról, majd tartót kell hozzá venni.

Van pár textil pelus, majd veszek még hozzá.

Ágynemű van pár. Pléd szintén van.

És ennyi.


Most már lassan jó lesz beszerezni mindent, mert kitudja Kicsilány mikor gondolja a kijövetelt.

2108. Mermancs
2018. jan. 14. 22:22
Köszi lányok, akkor én is bugyit nézek majd, nem övet.
2107. docika88
2018. jan. 14. 21:11
Kínaiba vettem őket. Csupa szexi neon színből lehet válogatni. Egeres, macis... nem volt 3 ezer Ft.
2106. LiluLilu (válaszként erre: 2102. - Mermancs)
2018. jan. 14. 21:07
Az ov kenyelmetlenebb allitolag. A bugyi kenyelmesebb, meg kicsit leszorítja a megmaradt pocakot es nem lesz lotyoges erzesed
2105. LiluLilu (válaszként erre: 2104. - Docika88)
2018. jan. 14. 21:06
Na en haloinget sehol se talalok ami olyan h nem sajnalom ha olyan lesz..:(
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook