Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Albániai nyaralás: menni vagy nem menni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Programajánlat, utazás

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. bujuli2017-06-24 20:56
Köszi, Mion! Mondjuk, biztonságosabbnak érzem, ha pénzt váltok be. Az árak amúgy milyenek az éttermekben? Ilyen, hogy napi menü vagy hasonló létezik?
(válasz Mion 3. hozzászólására)

3. Mion2017-06-24 09:04
Én idén jártam ott terepbejáráson (utazási irodában dolgozom). Azért Albániához én még ajánlanám az előre foglalást, még nincsen egy görög vagy horvát szinten a rendszer.
Legalábbis első alkalommal mindenképpen.
Leket nem kell váltani, kisebb címletű euro elég, bárhol lehet vele fizetni (lekben kapsz vissza). Enni-inni lehet mindent, kivéve a csapvizet. Közbiztonság olyan, mint itthon kb.
Nekem tetszett! :)

2. Moszkvicsslusszkulcs2017-06-24 06:06
Igen jokat hallottam altalanossagban rola.
Meg nem jutottam el ide, de szerepel a bakancslistan. Altalaban azt emlitettek nagy elonynek, hogy nincs hatalmas tomeg.

1. bujuli2017-06-23 21:15
Sziasztok, már pár éve kinéztük az albán tengerpartot, de még nem jutottunk el. Idén megpróbálnánk. Mindenképpen a Ión tengerpart érdekel.Eddig a legtöbb esetben nem foglaltunk előre. Akár Görögo-ban, Montenegróban, többször is jobban jártunk, mint amikor foglaltunk. Van valaki, aki úgy indult el Saranda vagy környékére, hogy nem foglalt előre? Minden érdekel, ami ezzel a környékkel kapcsolatos: szálláshelyek, tisztaság, a tenger, a part állapota, éttermek, árak, stb. Köszi, akik válaszoltok!