Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vízparti nyaralás kutyával fórum

Vízparti nyaralás kutyával (beszélgetős fórum)


2017. jún. 23. 18:59
úgy tudom a Velencei tónál is van már kutyás strand. A Balcsin tuti van. Ha először úszik szerintem csak odáig menjetek be ahol bőven leér a lábatok és így ha gond van ki tudjátok venni a vízből.
2017. jún. 23. 16:17

Igen, én is Fonyódot akartam volna írni.


Én nem szeretnék kutyával fürdeni annak ellenére, hogy szeretem őket, de! sok emberrel sem megyek be szívesen a vízbe. Ha egyet látok, akkor tuti nem megyek be...

7. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Massalhangzo)
2017. jún. 23. 14:02
Ebben egyáltalán nem vagyok olyan biztos.
2017. jún. 23. 14:02

2017. június 21-től aktuális Fonyód:

[link]


Itt is van pár, nem tudom mennyire áll még így a dolog:

[link]

5. massalhangzo (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2017. jún. 23. 13:40
ezt miert lankadtan? az emberrel ellentetben peldaul a kutya nem csinal a vizbe :D
4. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 78963)
2017. jún. 23. 13:39

szerintem azt senki sem dontheti el helyettetek, hogy szeretnetek-e kutyaval is uszni :D


vannak kutyastrandok, ott erdemes korulnezni

2017. jún. 23. 13:02

elég veszélyes dolog kijelölt fürdőhelyen, esetleg fürdőző gyerekek közé kutyát vinni. sosem tudható, hogy az állat hogy reagál a gyerekre, aki esetleg megijed tőle, kiabál, felécsap, stb.

szóval én nem tudom elképzelni, hogy van ilyen strand.


ami járható út lenne, hogy olyan helyre mentek, ahol van a közelben olyan természetes víz, ami nem kijelölt fürdőhely, de ettől függetlenül strandolásra alkalmas. ilyenek pl a Duna-zátonyok, amiknek nagyon kedvez a mostani alacsony vízállás.

szoktak is kutyákat lehozni, és a strandolóktól távolabb, a zátony aljában engedik a vízbe.

De gyerekkoromból rémlik, hogy a sima homokos Duna-partra is kihorták a kutyát, és kb 50 m hosszú partszakaszon együtt fürödtünk az idegen kutyával. engem nem zavart.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 78963)
2017. jún. 23. 12:44
Balatonnál azt hiszem, van olyan hely, ahol vihetsz kutyát a vízbe. :(((
2017. jún. 23. 12:40

Sziasztok,


személyes tapasztalatot kérnék belföldi, kutyás nyaralással kapcsolatban. szeretnénk e kutyával is úszni. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook