Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akad, aki nem megy nyaralni köztetek? fórum

Akad, aki nem megy nyaralni köztetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
39. l.luiselotte (válaszként erre: 35. - Channa*)
2017. jún. 19. 12:51

Én is elhagyom, napi 10 órákat dolgozom. De szédelgek, hányingerem van , gyengének érzem magam, sokszor alig birok felkelni, lassabban megy a házimeló , a vny csökkentők lelaassitanak, stb.. Gondolom amiatt, hogy most új cukorgyógyszert kaptam, 38 mmol volt a cukrom pár hete és drasztikusan le akarják nyomni.

El szoktunk utazni, de nem nyaralni és ha belegondolok, most olyan nagyon n em is hiányzik.( most úgy érzem, hogy legjobb otthon )

2017. jún. 19. 11:37

Itt szerintem sokkal fontosabb, hogy egyénileg mit szeretne, illetve mire van lehetősége.


Pl. én nem a másoknak való megfelelés miatt nem tudom elképzelni "nyaralás" nélkül a nyarat, hanem azért, mert nekem, belsőleg nem nyaralás az, ha otthon maradunk/ok. Ez igaz volt arra is, amikor nem volt párom, és arra az időszakra is, amikor van.


És a nyaralást azért tettem idézőjelbe, mert nemcsak a klasszikus tengerparti nyaralást értem nyaralás alatt.


Pl. voltam 2 napot egyedül is a Balatonon, és ott is jól éreztem magam. Kifeküdtem a strandra egy könyvvel, ettem-ittam, fürödtem, pihentem, sétáltam, nézelődtem.


Szintén voltam félig egyedül Londonban is, ami azt takarta, hogy egyedül utaztam, de egy barátnál aludtam. Azonban ő előre mondta, h menjek nyugodtan, de heti 1 szabadnapja van, akkorra tudunk közösen tervezni programot, egyébként 8-19-ig vagy még tovább dolgozik. Elmentem, mindennap jártam útikönyvvel a várost, és irtó jól éreztem magam.


Amíg anyagilag megtehetem, nekem hatalmas igényem van a jövés-menésre. Egyszerűen sajnálok arra kivenni egy nap szabit, hogy otthon üljek, hiába kertes házban lakunk, terasszzal és kerttel. Nekem az bőven elég hétköznap este és hétvégén. De hétvégén is szeretek nyáron elmenni strandra, tópartra. Ha párommal, akkor vele, ha nem ér rá, akkor barátokkal, ha senki se ér rá, akkor könyvvel.


Engem pl. nem nyugtat meg, ha mások se mennek sehova, ha én belül majd meghalok, hogy mehessek valahova.

37. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 34. - Channa*)
2017. jún. 19. 10:38

Tedd, amit jonak latsz.

Nekem mindegy, hogy mas megy-e nyaralni vagy sem.

2017. jún. 19. 10:36
Valakinek van olyan szerencséje az életben, hogy háza alkalmas a otthon nyaralásra. Én sajna nem tartozom közéjük. Így megyünk. Most idén több 3 naposra, de 3 helyre is 2 hét alatt.
35. Channa* (válaszként erre: 27. - L.luiselotte)
2017. jún. 19. 10:26
Nem tudom milyen problémáid vannak a gyógyszerekkel. Énis szedem ezeket és mégis elhagyom a lakást rendszeresen....
34. Channa* (válaszként erre: 31. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 19. 10:23

Ha nem iszik, dohányzik....

Van akinek emellett is jut rá.

Most te épp túrkálsz mások zsebébe.

Engedd már meg pl. Nekem, hogy dohányozzak, vegyek új ruhát bármikor, ha kedvem tartja egyek és igyak és emellett még nyaraljak is.

Hm?

33. fincsi5 (válaszként erre: 32. - Syria)
2017. jún. 19. 09:08

Minket meg mindenki cseszeget, hogy miért nem megyünk már! Néha rosszul érzem magam, mintha tényleg hiba lenne, de bárhova elmegyek, alig várom, hogy otthon legyek.

Főleg 2 éve, hogy kertesbe jöttünk.

32. syria (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2017. jún. 19. 08:57

Már régóta ezt teszem.

Nincs is kellemesebb nyaralóhely, mint a hátsó teraszom, kezemben egy jó kis útleírással, pl. a "Világjárók" egy kötetével. :)

2017. jún. 19. 07:55

Sokan szinte szemelyes sertesnek veszik, ha a masik azt mondja, hogy o mondjuk Tuneziaba vagy Sziciliaba szeretne elutazni.

"Mert mibol telik neki ra?"

semmi kozunk hozza, hogy mibol...

Mindenki arra sporol, amit nagyon szeretne.

Ha nem iszik, nem dohanyzik, nem eszi agyon magat, nem vesz minden honapban uj ruhat-cipot, miert ne tehetne meg, ha neki ez a szive-vagya??

2017. jún. 19. 06:40
A klasszikus értelemben vett "nyaralás" soha nem vonzott, ugyan olyan jó a tavaszolás, őszölés is, kicsit kimozdulni pár napra, új élményeket szerezni, barangolni, feltöltődni.. Régi életemben voltak nagy nyaralások. Mire véget ért a 3 hét, teljesen belefáradtam 😎
2017. jún. 19. 02:33
párommal*
2017. jún. 19. 02:33

Ez a nyár most kimarad, sok a kiadás.

Kocsit szeretnék venni, viszont szoktunk a páromma közeli helyekre mászkálni, esetleg egy napra leugrunk a Balcsira.:)

2017. jún. 18. 23:21

Mennék is, meg nem is, párnapos városnézés biztosan bele fog férni még a nyáron, huzamosabban nyaralni meg nem szoktunk.

Visszatart, hogy a vérnyomásomra és cukorproblémámra - a jobb kilátások reményében - most elég intenziven szedek gyógyszert, mellékhatásuk sokszor az élettől is elveszi a kedvem, nemhogy nyaralástól.

Majdha már teljesen rendbe leszek, télen úgyis menősebb vagyok.

De ne sajnáljatok, imádok itthon lenni.

26. Guruljka (válaszként erre: 24. - Fincsi5)
2017. jún. 18. 21:48

Nincs az a hülye kolléga, akit ne lehetne egy vállvonással faképnél hagyni. Bátrabbak a szemébe is röhöghetnek.


A kérdező az előző fórumában nem mert egyedöl elmenni egy nyeremény hétvégére, ahová pedig vágyott eredetileg.

2017. jún. 18. 21:46

Nem azért de rám itt már mutogatott ujjal, mert nem szoktam külföldre menni. Szerinte ez azt jelenti, hogy én nem megyek 2 méterrel távolabb a lakástól.:DDDDD

Tehát még itt is mondják azt, hogy ciki ez meg az....


De ez engem nem érdekel, mert azért mert itt valaki?:DDDDD szerint ciki, attól én még maradok a hazámba.

24. fincsi5 (válaszként erre: 21. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 18. 21:42

Nem lehet elképzelni, hogy tényleg zavarja? Ki tudja, milyenek a kollégák, mennyit mesélnek a / lehet, át sem élt/ nyári nyaralásaikról.

Vannak ám ilyenek.:((

23. Guruljka (válaszként erre: 21. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 18. 21:39

Ő igen, mert azt hiszi, hogy ujjal mutogatnak arra, aki egyedül megy el valahova.


Pedig nem.

2017. jún. 18. 21:20

Nem megyünk, ciki vagy sem nem érdekel.

Írta valaki : máshol aludjak? Igaza van, kibővítem.

Főzni itthon is tudok.

Amikor voltunk csupán ott volt a strand...

Ha akarok, kimegyek 5km-re...

21. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 19. - Maganyosfarkas1986)
2017. jún. 18. 21:05
Megnyugodtal, mert mondjuk tizen azt irtak, hogy nem mennek nyaralni?
20. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Globus)
2017. jún. 18. 21:03

Nálam 10 éve jött el az idő, hogy már nem fizetek azért, hogy máshol aludjak.

Ja, azóta voltam 1x Ivoban, de azzal tényleg vége.

2017. jún. 18. 20:51
Köszönöm a megnyugtató kommenteket!
2017. jún. 18. 20:37

Nem kötelező nyaralni menni.


Néha jó egy kicsit más környezetben lenni, de azt meg lehet oldani egy hétvégével is.


Nem vagyok éves szabadsághoz kötve.

17. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Maganyosfarkas1986)
2017. jún. 18. 20:30

Nem ciki, ha valaki valamilyen okból nem tud menni nyaralni.

Lehet én sem megyek, mivel a szabim egy része munkával fog telni.

2017. jún. 18. 19:36
Persze hogy akad.
2017. jún. 18. 19:32
Nem megyek. Nem is baj, annyira jót tudok aludni itthon, jobbat, mint bárhol máshol, nincs ennél jobb pihenés.
14. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 11. - Maganyosfarkas1986)
2017. jún. 18. 19:02
:'(
13. Oreo01
2017. jún. 18. 19:00

Akad bizony :)

Mi sem megyünk, esetleg néhányszor strandolni.

2017. jún. 18. 18:54
Akad bizony...
11. maganyosfarkas1986 (válaszként erre: 8. - Susi)
2017. jún. 18. 18:36
Le a kalappal az ilyen emberek előtt,mint te ! Sajnos én akivel voltam nyaralni,ill.az életem másik fele volt,tavaly elvveszítettem :(
2017. jún. 18. 18:33
Dolgozni megyek kulfoldre, es az nekem most feler egy hosszu nyaralassal.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook