Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Köszönet az apáknak fórum

Köszönet az apáknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köszönet az apáknak

16. brandy85 (válaszként erre: 10. - Kristen8)
2017. jún. 20. 13:33
Tökéletes ember nincs, mindenkinek van hibája, de az én párom is hasonló, mint a cikkíróé. Hála az égnek mindent megtesz a gyerekekért, értünk. Ha kell,folyamatos műszak mellett mos,főz,takarít,gyerekeket rendezi ami fiamnál nehézkes az adhd miatt. Úgyhogy nagyon is megérdemli némelyik apa az ünneplést.
15. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Kristen8)
2017. jún. 20. 12:26
mert az anyák közül az összes tuti mi ? :P ez a mondatod az anyákra is igaz... de nem lehetne ilyen ünnepekkor a jót nézni?
2017. jún. 20. 10:09

Nagyon kedves cikk, nagyon szerencsés emberekről.

Szerintem ma már az internet része lett, hogy betekintést nyerünk más emberek magánéletébe. Nem muszáj. Szerintem nagyon jó hogy vannak ilyen nyílt emberek, akik ilyen cikket nem szényelnek megírni.

Sok szép pillanatot kívánok ennek a családnak.

13. nzs2001 (válaszként erre: 10. - Kristen8)
2017. jún. 19. 17:35

Meg tökéletes anyát sem és tökéletes gyereket sem, általában tökéletes embert sem. De igyekvő, a családjának a legjobbat akaró, tudása szerint a legjobbat nyújtó apák igenis sokan vannak.

Tisztelet nekik.

12. 31bc25d879 (válaszként erre: 11. - Elbb)
2017. jún. 19. 15:53

Szerintem is jó a cikk, igaz, hogy személyes, de hány személyest olvastunk már itt a hoxán?

És?


Kívánom, hogy 10-20 év múlva is így legyen, így érezzen a cikk írója:)

11. elbb
2017. jún. 19. 15:30
Szerintem szép írás, és ha valakinek ilyen férj, gyerekeinek pedig ilyen apa adatik meg, nyugodtan világgá lehet kürtölni! :)
10. Kristen8 (válaszként erre: 9. - 1c2bf7d42c)
2017. jún. 19. 15:19
Nem ismerek tökéletes apát, sőt.
9. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 7. - Kristen8)
2017. jún. 19. 07:31
Letezik ilyen tokeletes apa(ferj)?
8. brandy85 (válaszként erre: 7. - Kristen8)
2017. jún. 19. 07:01
Szerintem igazad van abban, hogy személyes levélbe szebb lett volna,de amit az apákról írtál azzal vitatkoznék, mert sajnos sokan vannak úgy,hogy apa neveli a gyerekeket,mert anyuka nincs. Szóval igenis kell,hogy legyen apák napja! Nekik is jár az odafigyelés...
7. Kristen8 (válaszként erre: 6. - Sirga)
2017. jún. 18. 21:15

Szerintem sem kellett volna ezt a netre feltenni, teljesen magánjellegű. Inkább levélben adtam volna át, az úgy sokkal személyesebb. Sajna már minden a neten zajlik. Ultrahangképek, szülés..minden felkerül. Sosem teregetném ki a magánügyeimet.

Az apák napjáról meg annyit, hogy van aki úgy gondolja: inkább ne legyen apja mint hogy olyan legyen, amilyen van.

2017. jún. 18. 19:15

Ahogy olvasni kezdtem a cikket, egyre inkább zavarba jöttem. Kukkolónak éreztem magam, aki betolakszik egy intim helyzetbe azzal, hogy elolvas egy személyes üzenetet - ami nyilvánvalóan egy bizonyos apának szól, és senki másra nem tartozik. A nyelvtani hibáktól eltekintve sem értem az írás célját.

Az apák napjával viszont békét kötöttem: bizony, jó, ha megbecsüljük, értékeljük őket (is)! Nélkülözhetetlenek. :)

2017. jún. 18. 19:15

Gyermekkoromban Anyák napján testvéreimmel és az utcában lakó gyerekekkel korán reggel indultunk a néhány kilométerre levő erdőbe gyöngyvirágért.

Akkoriban még ennyire sem volt köztudatban az Apák napja, mint mostanság.

Így mi mindig két csokrot szedtünk Anyának és Apának.

2017. jún. 18. 13:24
Igen így az igazságos, nekik is legyen napjuk ha nekünk van, mert ők is millió dologgal hozzájárulnak ahhoz, hogy a gyerekek boldogok legyenek.
3. babyapocakban (válaszként erre: 2. - Magdalénia)
2017. jún. 18. 12:52
Nagyon örülök! :)
2017. jún. 18. 12:38

Jó volt olvasni is. Akár én is írhattam volna, de sokkal nagyobb időt áthidalva, ami ma már az unokákat jelenti. Még a férjemmel is elolvastatom, így egy meghitt pillanatot szerzek, mely felér egy nagy öleléssel.


De érdemes olyan fiatal apáknak is elolvasni, akik még botladoznak a házasság és gyereknevelés között, mert ettől az írástól még meg is táltosodhatnak.

Az anyákon is nagyon sok múlik.


Nálunk csodálatos Apák napját rendeztek az oviban. Nagyon sok apa és nagypapa jött el és közös játék keretében töltötték el az időt. Nemcsak szavalás és műsor volt.

A férfiak egészen elgyengültek. Biztosan némelyik jobb apaként ment haza, mint ahogyan jött. :)))

Szükség van az Apák napjára is.

2017. jún. 18. 11:22
Figyelj, ez most neked szól! Apák napja van. Tudnod kell néhány dologról, amiket gondolok. Nagyszerű társam vagy az életben és még sok területen vagy remek ember, de most az apaságra szeretnék kitérni és arra, mi mindent adsz meg a gyermekednek és nekem.

Ugrás a teljes írásra: Köszönet az apáknak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook