Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Név és azonosító nélkül játszani. fórum

Név és azonosító nélkül játszani. (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 17:18
Az aukción időnként én is látok olyan dominót,ami nek nincs azonosítható gazdája!!Talányos.
12. Kék
2008. máj. 27. 13:04
Ja és a " myly" legalább annyira talányos ,de érdekes módon én nem firtatom,hogy miért ezt választotad!Egyszerűen nem érdekel!!!
11. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - Kék)
2008. máj. 27. 13:02

Na ezt most tényleg nem értem!:))

Hogy a fenébe lehet ,hogy nicknév nem volt alatta???

10. Kék (válaszként erre: 6. - 0c97fbb607)
2008. máj. 27. 12:58

Az aukción volt feltéve egy dominó,de semmilyen név vagy jelige nem volt,pusztán csak érdekesnek találtam.Nem róttam meg érte a gazdáját és nem is foglakoztat azóta!

Az pedig,hogy én milyen elnevezést választottam magamnak,ha beleolvastál volna az eddigi hozzászólásaimba valószínűleg kitaláltad volna,hogy miért ez a nevem!:))Mellesleg nem értem azt sem,hogy mi ez a miért nem válaszolok a saját kérdésre!!Én nem ülök egész nap a gép mellett,de ha odaférek általában benézek az általam érdekesnek tartott vagy általam indított fórumokba.Sajnálom,hogy Te másképpen közelítetted meg ezt a témát!:(

9. vmágika (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2008. máj. 26. 13:42

Ezzel egyetértek!Én sem véletlenül nem adtam meg a lakóhelyet és képet sem tettem föl.Mégsem egy nagyvárosban élek!Nem hiányzik az nekem,hogy valaki árulkodjon rám anyósomnak,hogy miket írtam róla!

Az ember legalább arc nélkül legyen őszinte,ha már a környezetében nem teheti meg,mert pl. a kedves mama már azon is megsértődik,hogy én nem szeretem a zúzapörköltet.Azt hiszem itt a hiba nem bennem van.Örülök,hogy idetaláltam,mert itt sokmindent meg lehet beszélni,el lehet mondani.ŐSZINTÉN!!!

Ami nekem a legfontosabb.Ez erényem és hibám is.De hát bika vagyok,tehetek én róla?:))

8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - Vmágika)
2008. máj. 26. 13:35

:DDD

Igazából engem nem foglalkoztat ez a kérdés,sőt.

Én úgy érzem ,minnél fantomabb valaki ,annál őszintébbek a megnyilvánulásai és nekem ez ,többet jelent,mint az ,hogy tudjam ,ki-kicsoda:))

7. vmágika (válaszként erre: 6. - 0c97fbb607)
2008. máj. 26. 13:25

Meg amit ki is töltöt....!

Lehet,hogy nem is nő,hanem férfi és nem is kék,hanem zöld?:))

Különben a nyakamat rá,hogy van,aki így csinálja,kérdés,hogy miért?

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Kék)
2008. máj. 26. 13:19

Nem értelek:(

Kifejtenéd kicsit részletesebben ,hogy mi a kérdésed?

Amúgy úgy tűnik válaszolhatnál a saját kérdésedre ,te elfelejtetted kitölteni az adatlapod,vagy Kék fantomként kívánsz hoxázni?:)))

5. vmágika (válaszként erre: 4. - Dogiz)
2008. máj. 26. 13:05
Azonosító nélkül biztos nem.Még ha csak egy "?" vagy"X" is nicked.Név és egyéb adatok nélkül viszont lehet,mivel nem kötelező a kitöltésük.Kivéve talán az e-mailcímedet,de annál meg van egy olyan lehetőség,hogy "nem publikus".Szóval elég jól inkognitóban lehet maradni,ha valaki nem kívánja felfedni kilétét.
2008. máj. 26. 12:14
Egyáltalán, lehet regisztrálni azonosító nélkül? Valaki tudja? / hogy megtudjam azért nem regisztálok mégegyszer:)
3. Kiss Ildikó (válaszként erre: 1. - Kék)
2008. máj. 26. 11:20

Foggalmam sincs mi lehet ez a fantom név!

Én is láttam az aukción a dominót, feltünt azonnal az érdekesség.

2. vmágika (válaszként erre: 1. - Kék)
2008. máj. 26. 11:17

Kétlem,hogy feledékenységből.Mikor regisztrál,el sem tudja kerülni,hogy ne olvassa el,hogy milyen adatokat van lehetősége megadni.

Bizonyos esetekben megértem.Pl. ha valakinek hatalmas párkapcsolati problémája van,de pici faluban él,és idehozza a gondját megoldás reményében,akkor azon nem csodálkozok.Szerintem nem örülne neki az illető,ha a közértben "viszontlátná" a problémáit!

1. Kék
2008. máj. 26. 10:40
Valyon csak feledékenység miatt nem töltötte ki az adatlapot,vagy tudatosan fantomként Hoxázik valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook