Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Név és azonosító nélkül játszani.

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Portállal kapcsolatos témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

13. galamb32009-02-24 17:18
Az aukción időnként én is látok olyan dominót,ami nek nincs azonosítható gazdája!!Talányos.

12. Kék2008-05-27 13:04
Ja és a " myly" legalább annyira talányos ,de érdekes módon én nem firtatom,hogy miért ezt választotad!Egyszerűen nem érdekel!!!

11. myly2008-05-27 13:02
Na ezt most tényleg nem értem!:))
Hogy a fenébe lehet ,hogy nicknév nem volt alatta???
(válasz Kék 10. hozzászólására)

10. Kék2008-05-27 12:58
Az aukción volt feltéve egy dominó,de semmilyen név vagy jelige nem volt,pusztán csak érdekesnek találtam.Nem róttam meg érte a gazdáját és nem is foglakoztat azóta!
Az pedig,hogy én milyen elnevezést választottam magamnak,ha beleolvastál volna az eddigi hozzászólásaimba valószínűleg kitaláltad volna,hogy miért ez a nevem!:))Mellesleg nem értem azt sem,hogy mi ez a miért nem válaszolok a saját kérdésre!!Én nem ülök egész nap a gép mellett,de ha odaférek általában benézek az általam érdekesnek tartott vagy általam indított fórumokba.Sajnálom,hogy Te másképpen közelítetted meg ezt a témát!:(
(válasz myly 6. hozzászólására)

9. vmágika2008-05-26 13:42
Ezzel egyetértek!Én sem véletlenül nem adtam meg a lakóhelyet és képet sem tettem föl.Mégsem egy nagyvárosban élek!Nem hiányzik az nekem,hogy valaki árulkodjon rám anyósomnak,hogy miket írtam róla!
Az ember legalább arc nélkül legyen őszinte,ha már a környezetében nem teheti meg,mert pl. a kedves mama már azon is megsértődik,hogy én nem szeretem a zúzapörköltet.Azt hiszem itt a hiba nem bennem van.Örülök,hogy idetaláltam,mert itt sokmindent meg lehet beszélni,el lehet mondani.ŐSZINTÉN!!!
Ami nekem a legfontosabb.Ez erényem és hibám is.De hát bika vagyok,tehetek én róla?:))
(válasz myly 8. hozzászólására)

8. myly2008-05-26 13:35
:DDD
Igazából engem nem foglalkoztat ez a kérdés,sőt.
Én úgy érzem ,minnél fantomabb valaki ,annál őszintébbek a megnyilvánulásai és nekem ez ,többet jelent,mint az ,hogy tudjam ,ki-kicsoda:))
(válasz vmágika 7. hozzászólására)

7. vmágika2008-05-26 13:25
Meg amit ki is töltöt....!
Lehet,hogy nem is nő,hanem férfi és nem is kék,hanem zöld?:))
Különben a nyakamat rá,hogy van,aki így csinálja,kérdés,hogy miért?
(válasz myly 6. hozzászólására)

6. myly2008-05-26 13:19
Nem értelek:(
Kifejtenéd kicsit részletesebben ,hogy mi a kérdésed?
Amúgy úgy tűnik válaszolhatnál a saját kérdésedre ,te elfelejtetted kitölteni az adatlapod,vagy Kék fantomként kívánsz hoxázni?:)))
(válasz Kék 1. hozzászólására)

5. vmágika2008-05-26 13:05
Azonosító nélkül biztos nem.Még ha csak egy "?" vagy"X" is nicked.Név és egyéb adatok nélkül viszont lehet,mivel nem kötelező a kitöltésük.Kivéve talán az e-mailcímedet,de annál meg van egy olyan lehetőség,hogy "nem publikus".Szóval elég jól inkognitóban lehet maradni,ha valaki nem kívánja felfedni kilétét.
(válasz dogiz 4. hozzászólására)

4. dogiz2008-05-26 12:14
Egyáltalán, lehet regisztrálni azonosító nélkül? Valaki tudja? / hogy megtudjam azért nem regisztálok mégegyszer:)

3. Kiss Ildikó2008-05-26 11:20
Foggalmam sincs mi lehet ez a fantom név!
Én is láttam az aukción a dominót, feltünt azonnal az érdekesség.

2. vmágika2008-05-26 11:17
Kétlem,hogy feledékenységből.Mikor regisztrál,el sem tudja kerülni,hogy ne olvassa el,hogy milyen adatokat van lehetősége megadni.
Bizonyos esetekben megértem.Pl. ha valakinek hatalmas párkapcsolati problémája van,de pici faluban él,és idehozza a gondját megoldás reményében,akkor azon nem csodálkozok.Szerintem nem örülne neki az illető,ha a közértben "viszontlátná" a problémáit!

1. Kék2008-05-26 10:40
Valyon csak feledékenység miatt nem töltötte ki az adatlapot,vagy tudatosan fantomként Hoxázik valaki?