Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyobb körömlakk üzletek fórum

Nagyobb körömlakk üzletek (beszélgetős fórum)


12. 250a9dd6dd (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. jún. 15. 18:12
Ázsia center, egész nap körmös bolt van az első emeleten, érdemes lehet megnézni. Az árakat nem tudom pontosan, de a gel lakkok áraiból kiindulva egy sima lakk sem lehet drága
11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. jún. 15. 17:18
Néha "turkálok" a Tescoban, most 2 piros, de más-más árnyalatú Rimmelem van.:))
10. dolcsy1989 (válaszként erre: 9. - Kinga08)
2017. jún. 15. 15:50

Tudom hogy eliras...en vagyok a kiralynoje, de amiota olvastam azota sirok a nevetestol😂😂😂

KÖTÖMLAKK!!!!😂😂😂😂

Mintha a kisfiam mondta volna...annyira cukin meg viccesen hangzik.😅

2017. jún. 15. 14:04

800Ft-ig keresel jó minőségű lakkot?

Hát drágám, nem fogsz találni.

Mondanám a Catrice kötömlakkjait, de az drágább. 1000valamennyi, viszont nekem megfelelők, bár a Miss Sporty,Lovely kötömlakkok is jók, de kinek mi az igénye.

2017. jún. 15. 11:18
Szerintem igazán jó minőségű lakkot nem találsz abban az árkategóriában, amit keresel. Én ezért váltottam otthoni géllakkozásra.
7. Alexxa (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2017. jún. 15. 11:07
Igazából sárga meg türkiz színű lakkot keresek de eddig mindegyikben ronda sárga volt nem olyan amit szeretnék felteszek képet. Olyan körömlakkot azt hiszem angliából lehet rendelni vagy talán itthon is webshopból de majdnem 2000 ft:) úgyhogy reméltem valami hasonló színt találok olcsóbban is. Megnézem a crystalt is:)
2017. jún. 15. 11:01
Nezd meg a crystal nails honlapjan az uzlet cimet. Ott van minden ami a webshopban is. Megfoghatod megnezheted es kerdezhetsz rola. Valahol bennt van a varosban.
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Alexxa)
2017. jún. 15. 10:37

figyi, ennyi boltban voltál már, és nem találtál megfelelő dolgot? tulajdonképpen mit keresel? :))

ez az olcsó árkategória azért eléggé behatárolt, kb ugyanazokat a márkákat kapod minden ilyen boltban.

ha esetleg ezek a márkák nem megfelelőek számodra valamiért, akkor lehet drágább árkategóriában kellene gondolkodni. vagy hát ugye nem tudjuk mi az, amit keresel... :D

2017. jún. 15. 10:29
Köszike ezekben is voltam már :D
2017. jún. 15. 09:42
Duna pláza alsó, metrószinti üzletsorán van egy üzlet, ahol több fajta lakk van. Szakbolt manikür,pedikürözőknek, de bármely földi halandó betérhet oda :)
2017. jún. 15. 09:34
Rossman, DM?
2017. jún. 15. 09:23

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani Budapesten olyan nagyobb boltokat ahol nagy választék van a körömlakkok terén és árban sem túl drága (kb 800 ft-ig) Néztem a neten de a legtöbb csak webshop. A moyra és kallos boltban már voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook