Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek valós lehet? fórum

Szerintetek valós lehet? (beszélgetős fórum)

2017. júl. 11. 19:17

2hónapja megy ez a 'még nem tudunk semmit'.

Azóta már elhelyezkedtem szerencsére.

14. kinga08 (válaszként erre: 13. - Kaszkadőr Májk83)
2017. jún. 14. 21:36

Bizony, eléggé :D

Tartom velük a kapcsolatot mindenesetre.

Köszönöm a tanácsokat!:)

13. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 12. - Kinga08)
2017. jún. 14. 21:21
Mindenesetre,azért ne szakítsd meg velük a kapcsolatot,levelezz,telefonálj,hátha elindul a pozitív irány:)Nem tudom milyen arra fele az állásközvetítés,de leírásod alapján,kicsit kesze-kósza.
12. kinga08 (válaszként erre: 11. - Kaszkadőr Májk83)
2017. jún. 14. 21:01

Lehet, de, ha ilyet terveznek, hogy lesz ilyen részleg, akkor miért nem szervezik meg előre, mikor hogyan lesz és után interjúztatnak?

Úgy sz@r ez a szervezés, ahogy van...

Bár Szombathelyen már semmiben sem csodálkozom..

2017. jún. 14. 20:57
Szia!Voltam régebben én is,állásközvetítő által szervezett interjún.Ott is hasonló munkakörbe vettek volna fel,mint minőségellenőr,összeszerelő.Ám előtte,egy apró kis tesztet kellett kitölteni,hogy meggyőződjenek,alkalmas vagyok e a munkára.A tesztem sikeres lett,így a munkába állás,rögtön a teszt után negyedig napra lett volna.De vissza kellett mondanom az egészet,mert akadt itt helyileg,pont egy másik állás.Kőszegen lett volna az állás.A te esetedben,lehet akadt egy sikeresebb személy az állásinterjún,de ezt ne vedd sértésnek!Avagy,még nem jött össze,10-15 ember illetve nem nyílt meg a minőségellenőri rész.A sok hitegetés nem jó,ezek az állásközvetítők,bizony tudnak furák lenni.Azért sok sikert és kitartást neked!Átverés vagy szervezés?Talán az átverésre tippelek:(
10. kinga08 (válaszként erre: 9. - Massalhangzo)
2017. jún. 14. 20:54

Én is ezzel nyugtatgatom magam, szerencsére ebben a munkakörben tapasztalt vagyok, felírta a nevem, adataim, le is fényképezte személyim, taj számom stb.

Csak félek, hogy koppanok.:(

9. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Kinga08)
2017. jún. 14. 20:50

ez nem fura, ha egy uj teruleten nyitnak, es oda akarnak felvenni embereket. biztos ok is varnak jovahagyasokra, fonokokre, utasitasokra, barmire


persze ettol meg nem biztos, hogy tied a munka, vagy hogy lesz, de nem kuldenenek uzemorvoshoz, ha annyira nem lenne mogotte semmi. attol meg keresgelhetsz tovabb, hatha jon jobb ajanlat

8. kinga08 (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2017. jún. 14. 20:44

Semmi papír nem volt, semmi szerződés.

Azt sem tudják, hova kell mennem üzemorvosira..

2017. jún. 14. 20:36
De minden héten azt írogatja, hogy majd most kiderül.. Nekem furcsa.
6. 31bc25d879 (válaszként erre: 3. - Csontsovány)
2017. jún. 14. 20:36
Nekem is ez lett volna a kérdésem. De azt gondolom, hogy az üzemorvosi vizsgálat elindításával már elkötelezték magukat feléd. Legalábbis nálunk már nem illik és munkajogilag sem helyes onnan visszalépni csak erős indokkal.
5. kinga08 (válaszként erre: 3. - Csontsovány)
2017. jún. 14. 20:36
Nem
2017. jún. 14. 20:33
Két lehetőség van,vagy kiderül vagy nem.
2017. jún. 14. 20:33
Fizetni fizettél a kiközvetítőnek ?
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Kinga08)
2017. jún. 14. 20:27

szerintem megvalaszolta neked, hogy a heten kiderul. ez azt jelenti, hogy meg ok sem tudjak a pontos kezdest. varjal, mast nem tehetsz, legfeljebb azt, hogy tovabb is keresgelsz


miert akarna atverni vagy hogyan? az miert lenne barki idegen erdeke, hogy munkalehetoseget ajanl?

2017. jún. 14. 20:20

Nos, május 30.-án voltam egy állásinterjún, ami sikeres volt.

Kaptam papírt az orvoshoz(munkakezdés előtt szükséges, üzemorvos).

Eddig rendben is van, itt jött a bökkenő, már több mint 2 hete keresem, hívom, e-mailezek a csajnak, hogy mikor indul már a meló? Erre mindig az a válasza, hogy a héten kiderül...

Múlt héten pénteken elvileg volt egy értekezlet, akkor még is miért nem tudja még mindig, hogy mikor lehet kezdeni?? (kiközvetítőnél vagyok)

Annyit elmondott interjún, hogy a cégnél most indul egy rész, minőségellenőrzés(ami új, eddig nem volt) és kell 10-15 ember.

Nem tudta volna még megszervezni? Vagy csak átverés?

Véleményeteket szeretném kérni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook