Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ihat egy kisgyerek alkoholmentes sört? fórum

Ihat egy kisgyerek alkoholmentes sört? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. okt. 5. 10:52
A másik meg hogy minek kell vele sört itatni? Igyon teát, vizet, gyümölcslét... Akármit, nem? Még felnőttnél sem szép ha sört iszik...
2008. okt. 4. 21:54
... Az alkoholmentes sör az első lépés a guminők felé.
9. e71af41436 (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2008. okt. 4. 21:10
mikor pici voltam mindig meg akartam nyalni a sörhabot,mivel ritkán volt otthon hogy ittak volna a szülők azt hittem hogy valami fonom nyaflaty.egyszer-kétszer engedték,aztán tessék.33 éves vagyok és még életemben spicces sem voltam,nemhogy részeg...most ha egyszere beleiszik nagy dolog.inkább ne tarton otthon a szülő semmilyen alkoholt és akkor nem követeli a gyerek.de szerintem egy kortytól nem lesz full alkesz....
2008. okt. 4. 20:59

Ezt nem is szabadna kérdezni szerintem ! :(


Egyik ismerősünk kisfia most 6 éves,de már 2-3 évesen kortyolgatott pl. bort tisztán , később már bírta a pálinkaszagot is a pohárból,úgyhogy köszi, de előttem ez a kép lebeg...

2008. okt. 4. 19:32
Hagyjad hisztizzen, aztán abbahagyja.
2008. okt. 4. 18:12

Én kiskoromba mindig elcsentem a sörösüveget és kiittam belőle az utolsó cseppett :)

Nem lettem alkoholista, sőt, elviselni sem bírom a pia szagát...

2008. okt. 4. 17:54

Így lehet egy gyerekből piást nevelni!!!

Már MOST rászokik, tudja, hogy sör, csapvizet nem fog inni, ha szinte csecsemőkorátol sört iszik! Mindegy, hogy alkoholmentes, de ÁRT, ha a gyerek azt szokja meg, hogy SÖRT iszik!!!!

4. benvik (válaszként erre: 1. - 386e029db2)
2008. máj. 26. 10:32
Az alkoholmentes söröknek is van valamennyi alkoholtartalma. Továbbá a szénsav is ártalmas. Na meg ki tudja még mi van benne.
2008. máj. 26. 10:31

Hát sztem egy kétéves csomó olyan dolgot akar csinálni amit egyszerűen nem szabad. Az én kislányom is két éves ugyhogy tudom milyen vad dolgokat tudnak kitalálni de amit nem szabad azt egyszerűen nem szabad.

Nem is értem..én biztos nem adnék neki akármit is csinálna:-S

2008. máj. 26. 10:26

Én erre azt tudom neked mondani, hogy ez az a helyzet, amikor hisztizni kell hagyni a gyereket. Ami nem lehet, azt nem lehet, és kész! Azt, hogy miért nem lehet adni, nem tudom, de megmondom őszintén, nem is érdekel. És a kérdést sem igazán értem, ez miért fontos.

Ezzel nem megbántani akartalak!

2008. máj. 26. 10:14
Kétéves fiam imádja, hisztizik ha nem adunk neki, de azt olvastam, hogy 12 (vagy 14?) éven aluli gyereknek alkoholmentes sört sem szabad adni. Tudja valaki hogy miért? Lesz valami baja tőle?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook