Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csípőprotézis műtét helyett más megoldás fórum

Csípőprotézis műtét helyett más megoldás (beszélgetős fórum)


24. agnesss0129 (válaszként erre: 23. - Elemző)
2017. jún. 21. 14:12
köszi!
23. elemző (válaszként erre: 21. - Agnesss0129)
2017. jún. 21. 00:23
Szia!Érdemes lenne kipróbálnod a természetes glükozamint, kondroitint és MSM-et tartalmazó aloe vera italt ami a porcokra, izületekre jó és mellé akár az izületeket olajozó hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációt.Én ha gondot érzek, akkor ezeket fogyasztom. Jobbulást!
22. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 20. - Tücsök48)
2017. jún. 15. 10:38
vagy kivar egy 2-3 eves varolistat bonuszkent
2017. jún. 15. 10:34

Mindenkinek köszi aki írt.

Nem a csodára várok,de azért örülnék ha egy kicsit el tudnám húzni a műtétet valamilyen más módszer segítségével.

Nem a műtéttől félek sem a következményétől,lehet hogy ez azért van mert nem voltam még műtve.

Én ezt azért kérdeztem fórumban,mivel én 4x inzulinozom Anyum naponta,és ez mellett 24 órás felügyeletre szórul.Ha kórházba kerülnék 1,5-2 hétre ezt nem tudnám kivel megoldani vagyis az ápolását.Hosszútávra nincs segítségem.Már a kórház utáni gyógyulást nem is említem...szóval én ezért kerestem más megoldást,ami műtét nélkül kivitelezhető,legalább is egy jó ideig...

2017. jún. 14. 22:59

Lehet kísérletezni és várni a csodát. Dönteni úgyis Te fogsz és akkor, amikor olyan kínzó lesz a fájdalmad, hogy azt mondod csinálják, de gyorsan, mert nem bírod tovább.

Rengetegen élnek protézissel és fájdalom nélkül.

19. agnesss0129 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2017. jún. 14. 20:55

szia!

Röntgen alapján /CD/,nem azért amit mondtam az orvosnak....és sajna nem is egy orvos,még magán rendelésen is voltam ott is ezt javasolták

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Bjudit55)
2017. jún. 14. 20:52

Véletlenül sem akartalak megbántani.


Van, amit cáfolni tudnék 100% biztonsággal, de akkor nem szólok egy szót sem.

17. bjudit55 (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2017. jún. 14. 19:45

Hálás vagyok hogy kéretlenül is segíteni szeretnél nekem, de hidd el nagy lány vagyok már. A csontritkulásom közel 6 éve lett olyan súlyos hogy gyógyszert adtak, de nem szedtem be. Sőt kalciumot sem szedek, kifejezetten élelmiszerből jut hozzá a szervezetem. Azóta én kezeltem magamat a saját meglátásom szerint mérgek nélkül, és lelettel tudom igazolni, hogy ennyi idő alatt nem romlott az állapotom. A csontritkulásos témában már meg is mutattam a leletemet. Egyébként orvos elmondása szerint a "gyógyszer" sem építi vissza a csontokat, csak lelassítja a lebontási folyamatot.

Most a gombákkal rásegítek, 1 év múlva a kontroll igazolni fogja a javulásomat. Fórumtársnak és másoknak is segített, bizonyították, hát akkor nekem miért ne segítene? Én tudom hogy a hatóanyag segít, de nem zavar az sem ha valaki ezt placebónak nevezi. Nem mindegy mi idézi elő a gyógyulást ha nem mérgez? Jó lesz ez így, nyugi!

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Bjudit55)
2017. jún. 14. 19:13

Gondolom, hogy akkor injekciót ls gyógyszert is kaptál a csontritkulásodra.


Nem fogod megtudni konkrétan, mi segített a gyógyszerek, vagy a gomba, vagy együtt a kettő.


Van a közvetlen környezetemben élő ember, aki legszívesebben feljelentené a Varga gombás embert. Mindenre hatnak szerintük, még a rákot is gyógyítja, igen 100 ezreket kifizetnek emberek a gyógyulás reményében. Nem írom ide, hogy lelkiismeretes orvos és annak betege mit mondott és mi lett a következménye a gombának.

Szeretem a természetes dolgokat, de nagyon kell vigyázni olyan szerekkel, amik mindent gyógyítanak, mindenre jók.

Nem okoskodni akartam, csak figyelj nagyon Magadra. Van amikor csupán a placebo hatás érvényesül. Mondjuk az sem baj, ha ez a mellékhatás, csak közben a máj és vese tönkre ne menjen!

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 14. 18:47

[link]


Térdről hallottam, csípőt nem tudom. Egy érdeklődő telefon nem kerül semmibe, vagy sokba.


Mielőbbi gyógyulást!

2017. jún. 14. 18:23
Ahol oszetort a porc, kikopott, csak a mutet.
13. 31bc25d879 (válaszként erre: 11. - Globus)
2017. jún. 14. 18:23
Nekem is csak olyanok vannak a környezetemben akik szidják magukat, hogy miért nem előbb szánták rá magukat. Klasszisokkal jobban vannak és fájdalom nélkül élik az életüket.
12. kisj (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 14. 18:20

Nekem már vagy 10 éve ez a problémám.

megoldások:

-fizikoterápia

-gyógytorna

-porcerősítök szedése

-3 hetes nappali kórházas fiziko- és balneo terápiás kezelések

Egyébként nekem meglepő, hogy 1 év panasz után egyből protézis műtétet javasoltak.

11. globus (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 14. 18:15
Szerintem minél előbb műttesd meg. Nagyon modern technikák vannak már, másnap lábra kell állni, bár teljesen terhelni később lehet. Akiket műtöttek, már olyan fájdalommal éltek, mindnyájan sajnálták, hogy későn szánták rá magukat. Nem tudok róla, hogy ki lehetne kerülni a műtétet, akkor inkább fiatalabb állapotban legyen meg.
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2017. jún. 14. 18:00
Nem tudom mit adnak az Ormosban. Ez egy egyszeri és a csípőízületbe adják. Úgymond "megolajozza" az ízületet, feltölti kocsonyás folyadékkal, de nem hosszútávú a hatása.
9. agnesss0129 (válaszként erre: 8. - Bjudit55)
2017. jún. 14. 17:34
szia!de örülök a válaszodnak!pont kb. 1 órája néztem egy kis videót erről a gombáról csak nem tudom hogy kell rendelni.ha nem gond kereslek privibe! kicsit fel dobtad a hangulatom! :)
8. bjudit55 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 14. 13:21

Együtt érzek veled. Bár saját tapasztalatú megoldást nem tudok javasolni, de elárulom mibe fogtam hátha megfontolod te is.

Csak egy lehetőség, és eszemben sincs hogy rábeszéljelek.


Én a súlyos csontritkulásom miatt voltam elkeseredve. Nem rég egy itteni fórumtárs számolt be a csontritkulásos témában arról, hogy nagy mértékben visszaépült a csontszövete 1 év alatt, amit tud leletekkel igazolni is. Varga gyógygombát szed. Erre elkezdtem utána olvasni, Varga gombákkal való gyógyulásokról videókat nézni. Csontritkulásból is vannak gyógyulások, leletekkel igazolják.


Én is elkezdtem szedni 4 hete azt a gombát, és annyit már érzek hogy folyamatosan jó a hangulatom, és lényegesen erősebb vagyok. 1 év múlva megyek kontrollra, remélem struktúrájában is visszaépülnek a csontjaim.


Most jön számodra a lényeg amit mondani akarok:

Mivel valóban érzem a gomba jótékony hatását, tegnap írtam mailt a gombás tanácsadónak, kértem, ajánljon nekem porckopásra készítményt. Nekem a térdemben ás a csigolyáimnál is vannak komoly kopások. Mára megjött a válasz, tehát van ilyen készítmény. Még kiszámolgatom anyagilag mennyit bírok még, és megoldom hogy szedhessem azt is.

Amennyiben érdekel megmutathatom mit írtak, ajánlottak nekem. Én ebben látom a megoldást.


Mielőbbi gyógyulást kívánok neked is, lehetőleg műtét nélkül.

7. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2017. jún. 14. 12:46
köszi!erről az injekciós "dologról"még nem hallottam,utána nézek! :)
2017. jún. 14. 12:33

Nincs mas megoldas. Ha az ott el- es kikopott;

nem veletlenul vannak ilyen hosszu varolistak.

A muteti technika pedig igen jo mar.

Persze elheted az eveidet teljesen lenyomorodva is.

5. janos53 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2017. jún. 14. 11:43

Ha két orvos is műtétet javasol,akkor valószínű hogy olyan állapotban van a csípőd, hogy mást nem igen lehet vele tenni. Vannak más lehetőségek, például a Lipogem őssejt terápia, ez sajnos nagyon drága nem támogatott , kb.400.000 ft. Van a saját vér terápia,ez is drága,és egyik sem hoz hosszú távon megoldást, afájdalom visszatér és csak műtét marad..

A műtétnél van a hagyományos eljárássak műtött, és van a minimál invazív eljárással. A minimál invazívos sokkal hamarabb hoz gyógyulást, kisebb a műtéti vágás, kevesebb a kórházban töltött idő.gyorsabb a felépülés.De még annál is legalább 4 hónap a teljes felépülés.Ezt nem minden kórházban végzik. A hagyományos eljárással műtöttek is jó eredménnyel gyógyulnak!Felesleges sokat várni, mert minél tovább vársz annál rosszabb lesz az állapotod.

4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2017. jún. 14. 11:27
Arra gondolsz, amiből 3 kell, és az Ormos Intézetben adják?
2017. jún. 14. 11:25

Az én anyukámnak mind a két lábát megműtöttél. Protézist helyeztek be. Hosszú évekig kínlódott vele. Igazán más megoldás nem igen van rá, csak a fájdalomcsillapítás. Ami tönkre teszi a gyomrot és sok mellékhatás. Nehezen szánta rá magát a műtétre és szerencsére nagyon jól sikerült mind a két lábában a protézis behelyezése. Minden fájdalma megszűnt. Ez kopás, ami nem igen korrigálható.

Biztos mások is leírják tapasztalatukat.Ez régen volt, ma már sokkal modernebb eljárásokkal csinálják.

2017. jún. 14. 11:22

Sajnos hosszútávon hatékony és biztos nincs. A vége úgy is az lesz. Lehet szedni gyógyszereket, fájdalom csillapítókat, porcerőt, gyógytorna egyéb fizioterápia. Lehet húzni, halasztani, de krónikus fájdalommal hosszútávon nem érdemes élni. Kihat a pszichédre, lelkedre depis leszel, frusztrált leszel és számtalan más bajaid is lehetnek.


Esetleg nézz utána az injekciós ízületi porcfeltöltésnek, de van ismerősöm akinek nem igazán adott megnyugtató és tartós fájdalom mentességet.


Ne félj tőle, megfognak szűnni a panaszaid.

2017. jún. 14. 11:12
El vagyok keseredve mert 2 orvos is csípőprotézis műtétet javasolt a leleteim alapján,amit nagyon nem szeretnék több okból is.Sajnos kb.jó éve alakult ki a láb fájásom,mellette a derekam is néha szokott fájni.Ez gátol a megszokott menésben,és sok mindenben lasit is.El keserítő mert soha nem fájt a lábam,nem is volt vele semmi baj.Sőt rengeteget kirándultam,lépcsőztem stb./buszon sem ültem le soha,ami már most nem mondható el/ még egy évvel ezelőtt is,ami már nem megy...Szeretném tudni hátha van köztetek vagy a környezetetekben akinél hasonló próbléma van vagy volt és a mütét helyett más módon meg tudta oldani...köszönöm a tapasztalatokat vagy segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook