Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Díjnetre hogyan regiszráljak, ha nem enged belépni? fórum

A Díjnetre hogyan regiszráljak, ha nem enged belépni? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 10. 08:35
Köszönöm a segítségeteket! :)
2017. jún. 9. 21:18

Én is kaptam. Nem jelent semmit. Ez áll benne:



Jelenleg Ön csak Díjnet regisztrációval rendelkezik és nem regisztrált még Szolgáltató(ka)t annak érdekében, hogy számlái elektronikusan rendszerünkbe érkezhessenek.

Kattintson ide, majd válassza ki a Díjneten elérhető 30 szolgáltató közül azokat, amelyektől Ön is kapja számláit, és nyerje vissza számlái összegét!


Nyilvántartásunk szerint az Ön regisztrált neve és címe a következő:

Név: X.Y.

Cím: Itt és itt.

Amennyiben adataiban változás állt be, kérjük módosítsa azokat a Díjnet rendszerében.


Ha nem szeretné igénybe venni a Díjnet szolgáltatásait, úgy azt itt jelezheti.


Köszönjük együttműködését!

4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2017. jún. 9. 21:07

Ha netán FireFoxot használsz, az tárolja a felhasználó és jelszót

Eszközök-Beállitások-Biztonság-Mentett bejelentkezések, ott megjeleniteni a jelszavakat is


De ha nem, akkor egyszerüen regelj egy új felhasználó jelszót

3. aileron44 (válaszként erre: 2. - Loretta16)
2017. jún. 9. 17:37

Szia!


Ha végképp nem jutsz semmire, ott van infos email cím, én írtam oda és segítettek.

2017. jún. 9. 16:57
Kaptam egy e-mailt a Díjnettől, hogy regisztráljak, mert csak így fogják ezentúl a számlákat küldeni elektronikusan. (telefonszámla) Viszont már valamikor beléptem oda, és regisztráltam is, csak aktiválni kéne. Sem az azonosítómra, sem a jelszóra nem emlékszem. Így nem tudom utalni még a telefonszámlámat se, pedig már rég aktuális lenne.
2017. jún. 9. 16:54
A Díjnetre hogyan regiszráljak, he nem enged belépni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook