Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aszimmetrikus, lógó keblek fórum

Aszimmetrikus, lógó keblek (beszélgetős fórum)


22. d1b337c628 (válaszként erre: 21. - Valakivagyok1984)
2017. jún. 29. 21:02

Köszi, aranyos vagy, hogy ezeket leírtad.

A saját zsír történet ezek szerint bukott. Bár asszem nem egészen értem, hogy implantátum mellé tesznek saját zsírt? De miért?

Most, hogy megnéztem pár képet és videót, tényleg teljes mértékben kizártnak tartom az implantátumot.

Igazából nem érdekel sem a lógás, sem a méret, sem az, hogy a mellkasomhoz képest kicsik a melleim. Csak és kizárólag az aszimmetria zavar. Fenébe. :)

21. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 20. - D1b337c628)
2017. jún. 15. 19:46

És egy olyan orvosra aki ilyet megcsinal neked mert sajatzsírral csak korrekciót csinalnak ha implant mellé szükséges,egyèbként nem mert nagyon draga megoldas miutan a sajat zsír 70%a felszívódik ezert ez több alkalommal es minden alkalommal altatassal jarna.

Nemtudom milyen vagastol felsz a mell redőben lévőt csaak te latod meg aki ala pillant egyebkent fel se tűnik.

Ha felvarras is kellene akkor ha szepen varrjak fel szinten gyonyoru vekony heg lesz..kiveve ha a hegkepzodesed nagyon rossz..

Implantatummal lehet korrigalni az asszimetriat,ugyh kulonbozo meretet tesz be az orvos.

Ehhez olyan orvost kell valasztani aki jaratos egy ilyen komplikaltabb mutetben!

Ugyh hajra;-)

Anyagilag pedig 1milla koruli osszegre szamithatsz attol fugg kit valasztasz.

Kivanom h osszejojjon a dolog.Szep estet neked.

2017. jún. 9. 16:03

Huh, jó pár év kihagyással megnéztem pár képet és rájöttem, hogy vágás kizárt. Viszont az aszimmetria akkor is zavar, úh. lehet, hogy "mellnagyobbitas-sajatzsir-atultetessel" ilyenre mennék. Akkor lesz két szép szimmetrikus lógó keblem. Éljen!

Már csak sok-sok pénzre van szükségem. :)

19. selena78 (válaszként erre: 12. - Spann)
2017. jún. 9. 14:21
Áruld már el nekem, miért hülyeség a topikindító problemája?
18. selena78 (válaszként erre: 5. - Bichter1)
2017. jún. 9. 14:19

Őt zavarja. Ez nem elég? Nem a férje testéről van szó, a sajátjáról.


Igen, mindig vannak olyan emberek, akiknek nagyobb problemáik vannak, mint nekünk. De ettől miért ne oldhatnánk meg a sajátjainkat?


Én azért időközönként kifestem a lakásom, pedig tudom, hogy vannak hajléktalanok is.


És nem, a mellizom erősítő gyakorlatok nem oldják meg a problemáját.

17. Panna.33 (válaszként erre: 16. - D1b337c628)
2017. jún. 9. 13:10
Mindenképp alaposan tájékozódj!
2017. jún. 9. 10:14

Köszönöm a hozzászólásokat!


Van már második gyerek is, köszönöm, több nem lesz (koromnál fova). Férjem nincs. Nem is volt. :)


Nekem kicsik a melleim, zavar a lógás, de totál elfogadnám, ez van, bele kell törődni, el kell fogadni. De az aszimmetria azért zavar, mert - mondjuk ki - mániás vagyok kicsit. Mindent párhuzamosra vagy merőlegesre állítok, imádom a szimmetriát. Képes vagyok balkonládába szimmetrikusan ültetni virágokat. :) Természetesen az arcom, a testem aszimmetrikus, de a melleim nem voltak azok (vagyis nyilván, csak nagyon kicsit).

A melltartó nem oldja meg, mert szivacsosat utálom, a pamutban meg normális módon elrendeződnek őkelmék úgy, hogy a bal oldali kitölti az icipici (AA kosár kéne igazából, de az nincs, tehát A) kosarat, a jobb oldali meg nem. Egy időben vattát tömködtem ezért a jobb oldaliba.


Na, szóval köszi a tanácsokat, szóval nézzem meg nagyon, hogy kihez megyek. Ez egyébként egy kábé majdnem 20 éve fennálló probléma, lehet, mire pénzem lesz rá, újabb 20 év eltelik. :)

15. Panna.33 (válaszként erre: 1. - D1b337c628)
2017. jún. 9. 06:59

Nekem is felemás, és hááát, na. Lóg is. Nagyok is, a hátam is fáj, de én nem akarom megműttetni jelen pillanatban. Annyi minden más dolog van, ami nekem fontos, és inkább egy családi nyaralásra gyűjtögetem a pénzt, mint műtétre. Lehet, hogy később sajnálni fogom, de szerintem azt sajnálnám, ha amaz lenne fontos.

Nekem nem okoz önértékelési zavart, én én vagyok bármilyen testbe zárva, a lelkemért és az eszemét szeressenek, a külső változik. Jó, az eszem is elmehet, de az meg akkor azért nem fog fájni, mert észre sem veszem:D

2017. jún. 8. 18:14
ha úgy érzed, hogy ezt te szeretnéd és jobbá teszi az életedet vágj bele, de nagyon rugózd körbe előtte az orvosválasztás témát mert rengeteg elszúrt mellplasztikáról lehet olvasni a médiában és nagy részben arról a problémáról, hogy felemás lesz. Van itt mellplasztikás fórum több helyen szerintem cuppanj rá nézd át beszélgess velük hátha tudnak jó tanácsot adni neked.
13. e8da813d29 (válaszként erre: 10. - Massalhangzo)
2017. jún. 7. 22:44
Nahát éppen erre való egy fórum, alakul majd menetében, ha meg nem gondolja magát, ha rá nem rontasz már a második hsz-ben, ha kialakulhat egy emberi beszélgetés, baromsagozás nélkül.
12. spann (válaszként erre: 1. - D1b337c628)
2017. jún. 7. 21:18

Ilyen sok időd van, hogy már hülyeségekkel foglalkozol?

Jöhet a második gyerek.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Massalhangzo)
2017. jún. 7. 21:16
Sokszor elég a megerősítés is, hogy másnak is van ilyen problémája.
10. massalhangzo (válaszként erre: 8. - E8da813d29)
2017. jún. 7. 21:08
engem nem bant, csak baromsagnak, ertelmetlennek tartom. ha az a kerdes, nagyon zavarja, de fel a mutettol, nem akarja, es hogyan lehetne javitani a helyzeten, hogyan fogadta el mas hasonlo helyzetben, vagy meg szeretne muttetni, es tapasztalatokra kivancsi, mennyiert, hogyan, mire szamithat, annak van ertelme. nem nekem vagy neked, az o szamara
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - D1b337c628)
2017. jún. 7. 20:57

Nagyon nagyon nagyon alaposan válassz orvost.

Implantátumot berakni sokkal egyszerűbb és könnyebb, mint szépen felvarrni. Általában nem is tudják szépre megcsinálni.

8. e8da813d29 (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2017. jún. 7. 20:56

Sose értettem, hogy miért kellene megoldóembereknek lenni itt.

Még akkor is, ha mindenki a más sorsában nagyon okos tud lenni :D

Ha az esik neki jól, hogy "neked is, nekem is, nahát ..." hát kérlek, hogy ne bántson az téged.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Bichter1)
2017. jún. 7. 20:52
Leírta, hogy tudja van ennél nagyobb probléma is, nem kellett volna sokkolni.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - D1b337c628)
2017. jún. 7. 20:51

Igen többeknek van ilyen. Engem is zavart a szoptatás után legalább 1 számmal nagyobb lett az egyik. Mint írták, jó melltartó korrigálja.

Ha nagyon zavar csináltasd meg.

2017. jún. 7. 20:40

A férjedet is zavarja,szóvá tette?

...és a második gyereknél majd mi lesz?


Ettől nagyobb problémád sose legyen. (Én jelenleg olyan gondokkal küszködő emberekkel vagyok körbe véve, akinek épp kivették a gyomrát, mert a rák már összehúzta... tovább már nem is sorolom)


Keress rá a mell-izomerősítő tornákra, az is jót tesz neki.

2017. jún. 7. 20:38

Egy jol megvalasztott melltarto es kesz.

Idovel a mell zsirallomanya megszaporodik.

2017. jún. 7. 20:22
Testünk aszimmetrikus, így a mellünk is. Van akinél jobban eltér, míg másoknál alig feltűnő. Én biztosan nem csinálnék vele semmit.
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - D1b337c628)
2017. jún. 7. 20:20

egy kiirt forum elott azert elgondolkodhatnal annak a celjan :D vagy arrol akarsz beszelgetni sorstarsakkal, hogy neked is aszimmetrikus, nekem is, nahat? :D


ha zavar, es nem valtozott szules, szoptatas utan sokkal sem, akkor fel tudod varratni, es problema megoldva.

2017. jún. 7. 20:10

Na, megihletett a másik topik. 28 éves koromban hagytam abba az elsőszülött gyerek szoptatását és akkor szembesültem azzal, hogy a régi-új melleim nem csak megereszkedtek, hanem aszimmetrikusak is.

Tudom, van ennél sokkal sokkal sokkal nagyobb probléma, nekem is van, de nagyon nehezen = nem tudom ezt elfogadni.

Rég gondolkozom azon, hogy a nagyobbat a kisebbhez "igazíttatnám". Implant szóba sem jön.

És hogy mi a kérdés? Hüm, nem is tudom, talán van valaki, aki sorstárs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook