Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet megszüntetni a szekrénysorban lévő festékszagot? fórum

Hogyan lehet megszüntetni a szekrénysorban lévő festékszagot? (tudásbázis kérdés)


13. life14 (válaszként erre: 12. - Johannia)
2017. jún. 8. 22:38
Szia! Koszonom a tippet.
2017. jún. 8. 19:52

Szia. En a regi butorba illoolajos kendőt tettem. Orchidea illatut.nekem nagyon Bejött :)

Nekem is haloszobai szekrenynek volt szaga. Szerintem érdemes kipróbálni.

11. life14 (válaszként erre: 10. - Mezei Virág)
2017. jún. 8. 10:17
Koszonom.
10. Mezei Virág (válaszként erre: 9. - Life14)
2017. jún. 8. 06:56

Keress jó társaságot, az segít pl. de ha van hobbid, az is nagyon jó.

Ha észrevetted, hogy baj van, segíteni is tudsz magadon! Jó úton jársz, sok sikert!

9. life14 (válaszként erre: 4. - Mezei Virág)
2017. jún. 7. 19:38

Igazad van, koszonom az eszrevetelt, es a figyelmesseged. Az utobbi idoben valoban felek mindentol, tul sok rossz dolog ert egyszerre. osszeomlottam lelkileg, es fobiakban vezetem le.

Mar dolgozom azon, hogy osszeszedjem magam.

2017. jún. 7. 19:27
Tobb alkalommal attoroltem szodabikarbonas - citromos vizzel, es sokat szelloztettem.
2017. jún. 7. 19:24
Koszonom a valaszokat.
2017. jún. 7. 18:49
szerintem előbb-utóbb kiszellőzik.
5. gizus58 (válaszként erre: 2. - Life14)
2017. jún. 7. 16:59
Igen, normális,minden szekrénynek van valamilyen enyhe illata legyen új vagy régi.Töröld át öblítőszeres ruhával kívül belül, és várd meg míg jól megszárad a bútor ,addig szellőztesd.
4. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - Life14)
2017. jún. 7. 15:41

:( Szerintem túlságosan aggodalmas lettél. És tisztaságmániás is. Ez nem jó így!

Az ember nem védekezhet minden ellen, és nem is kell!

A szekrényszagtól nem lesz bajod, mivel régebbi a bútor, már a vegyszerek nagy része rég elillant.

De valóban érdemes nyitva hagyni, kimosni.

Tegyél bele a kedvenc illatos szappanodból.

2017. jún. 7. 12:59

Szerintem úgy, hogy ne pakolj be, és tartsd nyitva a szekrényajtót + ablakokat napokig.

Ha így se szellőzik ki, hipós szivaccsal körbe lehet törülni, aztán fújd be valamivel (biztos van erre valami spray vagy egyszerű parfüm).

2017. jún. 7. 01:18

Regebbi butorrol van szo, nem eros a szag, de ha kinyitom a szekrenyajtokat, erzek nemi kemikalia szagot.

Azert zavar, mert a haloszobaban van a butor, es a ruhakat is ebben tarolom, es felek, hogy artalmas lehet az egeszsegre.


Normalis, ha a szekrenyeknek van szaguk?

2017. jún. 7. 01:12
Hogyan lehet megszuntetni a szekrenysorban levo festekszagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook