Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tàrsközvetítő iroda fórum

Tàrsközvetítő iroda (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Sanyinak)
2017. jún. 11. 16:31
Mindenesetre, ha a többszázezer vagy milliós nagyságrendű felhaszálóból a neten nem talál valaki, akkor egy ilyen társkereső irodában sem.
8. sanyinak (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2017. jún. 10. 12:23

Vagy lopott fényképekből a netről.

Még sosem olvastam olyat, hogy induló társkereső iroda ingyenes regisztrációt indít...

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2017. jún. 10. 11:26
Nem tudom, honnan vannak az első kuncsaftok. Lehet, hogy az ismerősökből. :D
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2017. jún. 10. 11:25
Én régebben beszéltem egy-két ismerőssel, aki befizetett valamelyik ilyen irodába. Baromi sokba került, és össze-vissza mindenkit ajánlgattak nekik, olyanokat is, akiknek közük nem volt ahhoz, ami az igényük lett volna.
5. sanyinak (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2017. jún. 9. 19:40

Egy új iroda egyáltalán hogy szerzi meg az első kuncsaftjait? Hiszen egy tagok nélküli csapatba ki lép be?

Szerintem csak lopott adatbázissal kezdhetnek...

4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2017. jún. 9. 17:08
Szerintem egy ilyen irodának kisebb adatbázisa van, mint egy internetes társkeresőnek. Eleve sokkal egyszerűbb regisztrálni, és amennyire én tudom, sokkal olcsóbb is az internetes előfizetés, mint egy irodánál a közvetítés.
2017. jún. 9. 14:46

Mi alapján választ valaki társközvetítő irodát?


Ajánlás, vagy kizárásos alapon?


Gondolom, nem az a lényeg, hogy miként dolgozik az iroda, hanem, hogy milyen "adatállománnyal" rendelkezik. Bármilyen exkluzív is, ha nincs kellő mennyiségű választéka, akkor kicsi az esélye, hogy azok között megtalálod az igazit, nemde?

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Carino)
2017. jún. 8. 20:51
Nem hallottam erről az irodáról, de másikakról már igen, és semmivel nem tűntek jobbnak, mint az internetes társkeresés. Sőt...
2017. jún. 6. 19:31

Sziasztok!


A tàrsközvetítő irodàkkal kapcsolatos tapasztalatokról szeretnék beszélgetni. Jàrt valaki közületek a budapesti Exkluzív Tàrskereső Irodàban?

Vàlaszotokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook