Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire lehet fogyni azzal a módszerrel, hogy este 6 után nem eszik az ember semmit? fórum

Mennyire lehet fogyni azzal a módszerrel, hogy este 6 után nem eszik az ember semmit? (beszélgetős fórum)


16. 68mimi (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2017. jún. 20. 05:32

Ez 50 éve kb az első fogyókúrás tanács mindenkinek.

Egyébként attól függ, hány éve vagy.

Bizonyos koron túl szinte mindegy, mit csinálsz, nem tudsz fogyni, mert a korral járó hormonális változások meg egészségi változások mind a fogyás ellen hatnak.

15. 12d083b51b (válaszként erre: 14. - Ina87)
2017. jún. 7. 10:33

Szerintem is egész nap odafigyelni, hogy mit, miből, mennyit, abból legyen egy olyan napi keret, hogy még egy szolid vacsi is beleférjen.

Az igaz, hogy leginkább este 10-11 körül szoktam lefeküdni, de a vacsit még este 6-ig befejezem. Attól kezdve már kizárólag csak vizet iszok. És ahogy valakitől olvastam, jó módszer, nálam is bevált: fogmosás után eszembe sem jut, hogy enni kellene! :))

14. ina87
2017. jún. 7. 10:00
miért van az h az emberek többsége azt gondolja ha nem eszek xy ételt fogyni fogok,ha csak zöldséget eszek fogyok,el hagyom a cukros ételeket fogyok,a fény evésről meg ne is beszéljek,ismerősöm nem vacsizik ép alig eszik valamit amúgy egész nap erre meg kérdezte,h kéne le fogyni,csak pár kilót le adni ennyi választ adtam mozogj többet,attól h mondjuk szigorú diétát tart az ember el engedhetetlen a mozgás ha nem is egészen héten de csinálni kell egy be osztást ami heti x napot jelöl meg mikor aktív mozgás van az ember életébe
13. globus (válaszként erre: 12. - Channa*)
2017. jún. 7. 09:02
Ahogy mondod... nem este 6 utánon van a lényeg, hanem napközbeni összesen.
2017. jún. 7. 08:59

Szerintem semennyire.


Fogyni úgy lehet, ha az étel mennyiségét csökkentjük és mozgunk.


Ha este 6 előtt annyit eszik egy nő, mint 3 kőműves, akkor igazán nem számít már a 6 utáni étkezés:D

11. Icuska538 (válaszként erre: 10. - Icuska538)
2017. jún. 6. 16:22
Most újra próbálom ......persze napközben sincs zaba ....és jó ha este van egy 15-20 perces gyorsabb gyaloglás is
2017. jún. 6. 16:19
Én pár éve 10-et fogytam ezzel a módszerrel ....
2017. jún. 6. 15:51
Ha este 8-kor mar lefekszel aludni, akkor ne egyel 6 utan, de ha 10-11-kor kerulsz agyba kell enni. Pl fott tojast, husit koret nelkul, zoldsegeket vagy akar natur joghurt, turo. Lenyeg, hogy feherjeben gazdag, szenhidratban szegeny legyen es ne sok.
8. 12d083b51b (válaszként erre: 5. - Csillubaba)
2017. jún. 6. 14:29

Ha már fogytál akármilyen módival is, csak most megállt, ne hagyd abba, a szervezet most rendezi a dolgokat, pihen egy kicsit, majd megy az tovább is.

De valóban, jót tesz, ha késő este már nem eszel, max. csak iszol...

2017. jún. 6. 14:22
Mostanában divat erre is azt mondani, hogy hülyeség, de nem az. Nekem is bevált. Persze előtte nem sült oldalast kell enni fél hatkor, hanem visszafogottan, normálisan enni, aztán 6 óra után semmi. Illetve talán még jobb az, hogy lefekvés előtt három órával semmi. Aki későn fekszik, az nem biztos, hogy bírja addig, ha 6 után nem eszik. Nekem is sokkal jobb a közérzetem, ha 6 után nem eszem. Sőt, volt, hogy délben kénytelen voltam egy ünnepségen sokat enni (elém tették, nem volt pardon, sértődés lett volna), én meg este nem ettem semmit, és másnapra sem lett több a súlyom. Szóval hatásos. És persze sok folyadékot kell inni, az is hozzátartozik.
6. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2017. jún. 6. 13:51

Határozottan jót tesz!

A "második vacsoráról" úgy szoktam le, hogy eleinte a normál kaja helyett csak 1 ek. tejfölt nyaltam el, később már azt sem, hanem olyankor megittam helyette 3 deci vizet... sokkal kellemesebb a közérzet, nem vagyok örökké felpuffadva... próbáld csak ki!

2017. jún. 6. 13:51

hűha! Köszönöm a biztatást!!!

Csak 4 kilót kellene leadnom de nem megy.

62 voltam, elkezdtem fogyózni más módszerrel és 59-nél megrekedtem...

2017. jún. 6. 13:50
Semennyire. Én sem eszek 6 után, és évek óta 51 kg vagyok.
3. simple (válaszként erre: 1. - Csillubaba)
2017. jún. 6. 13:45
Jól lehet vele fogyni, ha egyébként hat előtt is jó kajákat eszel, és mértékkel, a napi keretben maradva.
2017. jún. 6. 13:43
vacsi elhagyásával, vagy egy joghurtra redukálásával kb habi 5 kg, ha a napod is rendes, és nem kajálsz be csokival, meg édességgel. :) hajrá.
2017. jún. 6. 13:42
Próbálta már közületek valaki? Úgy tervezem ezt a fogyókúrát, hogy napközben sem ennék mértéktelenül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook