Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden párkapcsolat nagyobb lemondással jár a női részről? fórum

Minden párkapcsolat nagyobb lemondással jár a női részről? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 11. 06:15

Az már beteges, amit csinálok..

Ha 3 órara vagy egész napra együtt vagyunk, folyamatosan ölelgetni szeretne, én meg egész végig azon feszülök, hogy mikor fog közeledni. Belső feszültségem nagyon magas ettől.

Ha én csinálok valamit, rá kell szamolnom plusz fél órát a nyaggatás miatt.

Ma egész délután együtt leszünk, feszülhetek alvásig.

48. 3d956aa820 (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2017. jún. 8. 08:48
Láttunk már néhányszor ilyet :)
47. Evawitch (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2017. jún. 7. 22:44
😃
2017. jún. 7. 12:24
Nem kellene, hogy igy legyen.
45. michelle.r (válaszként erre: 44. - Ina87)
2017. jún. 7. 12:03
Te komolyan leírtál 10 és fél sort anélkül, hogy mondatokká tagoldad volna? :DDDDD
44. ina87
2017. jún. 7. 10:57
láttam párkapcsolatban ilyet és házasságban is,csak ott nem féltékenységről van szó,mi nap történt a dolog egy férfiről és egy nőről van szó,élettársi kapcsolatban vannak a férj fél napját melóval tölti túlórák vagy ép ami szoba jön csak munka legyen,mire haza ér a férfi a nő le passzolja a közös gyereket aki már jó pár éves mondván h ö volt a gyerekkel egész nap,most már itt az ideje h az apja foglakozón vele és a nő le lép és késő estig barátnőzik vagy ki tudja h merre császkál,lényeg h mikor mondta a férfi h menjen el valami munkát nézni még a nő kérte ki magának h ezt h képzeli mert ott a gyerek nem bír tőle munkát keresni és otthon semmit nem bír csinálni,a másik mikor otthon marad az asszony a gyerekkel a férj meg el megy haverozni csavarogni az asszony meg sehova mert hát van mit csinálnia,és a férjnek eszébe se jut h van családja,erre szoktam mondani h úgy ki vágnám az ilyen embert mint macskát sz.rni,lehet szórakozni el járogatni,de ne már úgy h az egyik csak el ugrik fél órára barátnőhöz a másik fél meg úgy éli,a világát mintha szingli lenne.
43. Evawitch (válaszként erre: 42. - Syria)
2017. jún. 7. 08:48

Mint kiderult, hogy szeretethiányos és azért jön mindig bújni.

Úgy látszik, nem illunk ossze. Messziről semmi gondom vele, amigy jól elbeszélgetünk, sokmindenben hasonlítunk, egyetértünk,de ez a nyomulas idegesítő.

42. syria (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2017. jún. 7. 08:16

Zűrzavarosnak látlak. Kevered a szexet az érintéssel.

Annyiban megértelek, hogy én se bírom, ha az aurámba másznak, minimum fél méterre legyen tőlem bárki. (Gúnyolódva meg is kérdezték tőlem hogy akkor mégis hogyan lett két gyerekem. :D)

Vagy tudatod testbeszéddel a ”nyaggatás” elleni tiltakozásod, s ha kellően intelligens megérti, vagy törődj bele: nem illetek össze.

2017. jún. 6. 19:22
Miért kéne női részről lemondással járnia? Szerintem nem.
40. Cippora (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. jún. 6. 18:54

"Most nem a házasság és gyerekes családokról írok, mert ott egészen más a helyzet, mert ott a nő tényleg nem csinálhat semmit, teljes lemondással jár egy gyerek."



A párod gondolkodása beteges,de azért te sem vagy teljesen százas ha így gondolkodol...

2017. jún. 6. 16:03

Dehogyis!

Ha így van, az már rég rossz.

2017. jún. 6. 16:01
Ami 5 ev alatt nem lett jobb, a hatodikban, sokadikban sem lesz az - csak egyre rosszabb.
37. Epresturmix (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2017. jún. 6. 15:38

Mondod ezt egy olyannak, aki évek óta erre vágyik.

Sajnos nem tudok erre mit mondani.

36. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2017. jún. 6. 13:52

lehetne szidni a parodat, de minek? ha vele vagy, az elvileg azt jelentene, hogy neki is es neked is ez a jo. szidni azert, amilyen, csakis azt a kerdest veti fel, hogy ha neked ez nem jo, akkor miert nem valtoztatsz?


mintha felvennel egy szoknyat, amirol folyton azt mondod, kenyelmetlen, ronda, utalod hordani. jogosan kerdeznek meg, hogy bocsi, de akkor mi a francnak hordod?


megvan a lehetoseged, mint ahogy irtak sokan, hogy beszeld meg a paroddal, ami nem jo, valtoztassatok, ha nem tudtok, akkor engedjetek el egymast

35. Evawitch (válaszként erre: 29. - Epresturmix)
2017. jún. 6. 12:58
Ebben a dologban én is hibás vagyok, mert a szex téma távol áll tolem, vagyis ő nagyon szerethiányos és ha egész nap együtt vagyunk, 3 percenként jön ölelgetni, stb. Neki könnyebb, mert munkán kivül nincs dolga , nincsenek tervei, legalábbis lusta hozzá. Nekem ez a nyaggatás túl sok lett. Nem hiszem el, hogy az is normális, hogy nincs olyan 2 órám az életemben, amikor nem ér hozzám. Senki nem akart eddig ennyiszer az auramba mászni, nem is hianyoltam. Ez is probléma, mert ő folyton ölelni szeretne, simogatni.
34. csikil4ny (válaszként erre: 16. - Evawitch)
2017. jún. 6. 12:53
S te egy ilyen alakkal élsz együtt? Mit kell tegyen, hogy azt mondd elég volt?
33. globus (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. jún. 6. 12:04
Nem, nem jár teljes lemondással a gyerek sem. Közösen megoldható, hogy mindkét félnek lehessen magánélete, saját programja.
32. Kamillka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. jún. 6. 11:59
Ez nem lemondas, hanem kontrolalja az eletedet. Ha nem akarsz lepni, ne hagyd legalabb...
31. gabbbicica (válaszként erre: 13. - Evawitch)
2017. jún. 6. 09:50
És ezek a gondok 5 év alatt, mondjuk az elején nem derültek ki?
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - Evawitch)
2017. jún. 6. 09:47

Egy társ, aki szeret, sosem tenne ilyet.

Talán jobb is lenne, ha otthagynád a közös munkahelyet, mert ha ilyen agresszív, szakítás után is szekálni fog.

29. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2017. jún. 6. 09:44
Petefészek, totál igazad van. A nőiesség elfojtása, sérülése és egyéb finomságok. Nekem is lelki eredetű volt. Tavaly eltàvolîtottâk a jobb oldalit. És ha így folytatom a másikat is...
2017. jún. 6. 09:32

A kérdésedre a válasz, hogy NEM.

Egy normális kapcsolatban nem birtokolják egymást a felek, a másik dolog, hogy hála az égnek elmúltak azok az idők, amikor az asszonyok cselédnek voltak nézve.

Egy gyermek sem.jelenti azt, hogy a nő megszűnik, mint önálló személyiség. Persze, ha már itt tartuk, jár lemondásokkal mindkét fél részéről, de ez is olyan negatív szó...

Tégy úgy, ahogy Neked jó! Megtetted az első lépést, hogy felismerted, hogy eg így nem jó. Kívánom, hogy legyen bátorságod magad boldogságáért tenni!

2017. jún. 6. 09:25
tobbnyire igen/nagy gtobbsegben/
26. syria (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2017. jún. 6. 09:22

Azt csak most gondolod, hogy jobb lenne egyedül, mert el vagy keseredve a kapcsolatod miatt.

Nem jó egyedül; de kétségtelen: nehéz megtalálni azt, akivel kiegyensúlyozottan tudunk élni.

25. michelle.r (válaszként erre: 13. - Evawitch)
2017. jún. 6. 09:21

Nem piszkálni akarlak, de ahány fórumod szemben jött, az mind valami ilyesmiről szólt. Évek óta vergődsz ebben. Nem, nagyon nem normális, és nem a társadalom hibája. A saját kapcsolatát két ember alakítja olyanná, amilyen. Ha valami nem tetszik, beszéld meg, változtass, vátoztassatok. Ha nem megy, lépj ki. Vagy maradj benne, és várd meg, amíg belehalsz. Most még csak az idegeid készültek ki, és több mint valószínű, hogy a petefészek bajod is kapcsolatos ezzel.


Ha jól emlékszem, írtál már olyat is, hogy ki akart rúgatni. És emiatt a pali miatt fogsz tönkre menni?

24. 9c485f67e8 (válaszként erre: 22. - Evawitch)
2017. jún. 6. 09:02

Gondold végig! "csikil4ny"-tól:


Egy ember elmegy a barátjához vendégségbe.

Már egy jó ideje beszélgetnek, iszogatnak és hallja ám, hogy a kutya a sarokban időnként nagyokat vonyít.

Egy idő után megkérdezi a vendéglátóját:

- Miért vonyít ez a kutya?

- Mert szögbe ült.

- És miért nem áll fel?

- Mert még nem fáj eléggé!"

23. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. jún. 6. 08:47
Nem az, gndold át akarod e ezt
22. Evawitch (válaszként erre: 20. - 3d956aa820)
2017. jún. 6. 08:45
Nem kell senki, rájöttem. Egyedül jobb lenne.
21. Evawitch (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2017. jún. 6. 08:44

5 éve vagyunk együtt,nem tudom.

De mindig a hülyéket fogom ki... :D

20. 3d956aa820 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. jún. 6. 08:44
Ez nagyon nem normális, szerintem ha felismerted a problémát, ideje lenne lépned. Ne gondold azt, hogy meg fog változni miattad, mert nem fog. Bizonytalan saját magában, birtokolni, függésben tartani akar téged, csak rajtad múlik, hogy hagyod-e. Hidd el, fogsz találni olyan társat, akivel közös az érdeklődési kör és boldogan fog veled kirándulni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook