Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A melleim elfogadása (hogyan?), vagy mellimplantátum fórum

A melleim elfogadása (hogyan?), vagy mellimplantátum (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2017. jún. 9. 17:49
szerintem ha valakit ez nagyon zavar és ez az amivel nagyon elégedetlen és úgy érzi ha sikerülne korrigálni akkor boldog lenne, szívesebben öltözne stb. akkor nekem az a véleményem miért ne tenné, ha össze tudná gyűjteni az anyagikat. Mert mindegyikünk más és más mindenkinek más a problémája amit szeretne megoldani. Csak tényleg a lényeg hogy ha már ezt szeretné és rászánta magát, nagyon nézze meg hol csináltatja meg hogy jól sikerüljön.
251. syria (válaszként erre: 241. - B598e4912b)
2017. jún. 9. 09:13

Pont arra, amit leírtam: „Nem a mell a lényeg, hanem ami felette és alatta pár deciméterrel van. :D”

Felette pár dm-rel van az agyunk, ami a lelkünket is... Ebbe inkább nem mászok bele. :D

A női combok közötti rés hatalma létezhet azok számára, akiknek fontos (hogy miért, arra sokféle válasz létezhet), s nyilván mindenkinek mások az elvárásai, igényei.

2017. jún. 8. 10:18

Csak egészségügyi oka lenne, ha bármi műtétet végeztetnék.

Az, hogy nekem vagy bárkinek nem tetszik valami azt el lehet fogadni, együtt lehet vele élni.

249. Channa* (válaszként erre: 248. - 04424e865e)
2017. jún. 8. 09:22
Óóóóó!:DDD
248. 04424e865e (válaszként erre: 246. - Channa*)
2017. jún. 8. 09:12
Látatlanban is azt mondom szeretnél Te ilyeneket, mint az enyém. Feszes és pont tenyérbe való. :))
247. PöttyösPanka (válaszként erre: 246. - Channa*)
2017. jún. 8. 09:09
:D
246. Channa* (válaszként erre: 245. - 04424e865e)
2017. jún. 8. 09:06
Na jó, nem érdekel a csontkinövésed, de a melleidet el tudod fogadni? Azt megoperáltatnád?:DDDD
245. 04424e865e (válaszként erre: 243. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 08:15

Pont így gondolkodom. Van a sarkamon egy csontkinövés, ami sajnos abban gátol, hogy eljárjak futni. Mert miután a távot lefutom, és megpihen, igen nagyon fáj, menni alig tudok. Mégsem tudom rávenni magam a műtétre, mert tartok tőle.

Csak azért biztos nem feküdnék kés alá, ha nem muszáj, mert van rajtam 1-2 szépséghiba. Ráadásul ez az a kategória, hogy nem biztos, hogy egy férfinak tetszik, csak magamból kiindulva.

244. Channa* (válaszként erre: 243. - PöttyösPanka)
2017. jún. 8. 08:03
Na ugye!? Pedig ez "csak" egy fog.
243. PöttyösPanka (válaszként erre: 242. - Channa*)
2017. jún. 8. 08:00
Nekem csak a bölcsességfogamat műtötték, de kifogtam egy kontárt, pedig magánrendelésre mentem. Végül nem tudta kiszedni azt a szerencsétlen fogat, cserébe viszont felszakadt a varrás, és elfertőződött a seb. Két hétig Cataflamon éltem, de így is rettenetesen fájt. Nem beszélve arról, hogy biztos jót tett a szervezetemnek az a sok érzéstelenítő, majd a lórúgásnyi antibiotikum kúra. Ha nem muszáj, fölöslegesen nem teszem ki magam még egy ilyen szörnyűségnek.
242. Channa* (válaszként erre: 232. - Miss Angel)
2017. jún. 8. 07:48

",de ezek a műtétek azért a "brutálistól" messze vannak.... "


Én csak ebben az egyben nem értek veled egyet.

Brutális, az összes műtét és veszélyes is.

A nőgyógyászom szerint nincs kis és nagy műtét, csak műtét, mert mind veszélyes, és nem is annyira az, hogy vágnak, stb., hanem már maga az altatás is.


Én időnként elgondolkodok azon, hogy majd egyszer, ha már szükséges lesz, akkor ezt-azt megcsináltatok magamon, aztán arra jutok, hogy lehet, hogy még sem:)

Volt 2 műtétem, egy pajzsmirigy (hát nem jöttem túl jól ki belőle), és egy orrsövény (ez is érdekes volt), pedig mindkettőnél egyszerű volt a felépülés nem úgy mint pl. egy mellplasztikánál, ahol hetekig kell speciális melltartót hordani, vagy egy hasplasztika, ahol meg haskötőt, vagy a szemplasztika, ami után hetekig monoklival kell élnünk.

Persze, biztos semmiség ez az eredményhez képest, de ki tudja.

Az biztos, hogy jobb nem megnézni a műtétről videót, csak menni, csinálni, ha már döntöttünk...

241. b598e4912b (válaszként erre: 240. - Syria)
2017. jún. 8. 07:37

Kérdeztem, mert fogalmam sincs mire akarsz kilyukadni! Melyik részünk olyan fontos és mi teszi fontossá?

A női nemi szervről van szó? És mitől lesz olyan fontos? Milyen tulajdonsággal kell rendelkeznie? Vagy úgy gondolod létezik a "p ina hatalma"? Ha igen, akkor ez mit takar?

240. syria (válaszként erre: 236. - B598e4912b)
2017. jún. 8. 07:29
Provokálsz, értetlenkedsz, vagy csak nem tudsz szöveget értelmezni? :D
239. PöttyösPanka (válaszként erre: 238. - Miss Angel)
2017. jún. 7. 12:50
Akkor gratulálok :)
238. Miss Angel (válaszként erre: 237. - PöttyösPanka)
2017. jún. 7. 12:44
igen,van párom és úgy hiszem,hogy ő az.
237. PöttyösPanka (válaszként erre: 235. - Miss Angel)
2017. jún. 7. 11:14
Vagyis megtaláltad életed párját?
236. b598e4912b (válaszként erre: 230. - Syria)
2017. jún. 7. 10:21
kifejtenéd bővebben? mi az ami a mell alatt van pár dm-mel és fontos? és mi a fontos benne/rajta?
235. Miss Angel (válaszként erre: 234. - PöttyösPanka)
2017. jún. 7. 10:19

igen.

addig jórészt szexuális életet sem éltem/kis túlzással/ !!

234. PöttyösPanka (válaszként erre: 232. - Miss Angel)
2017. jún. 7. 10:06
A párválasztási problémádat megoldotta, hogy a műtét után nagyobb lett az önbizalmad?
233. Miss Angel (válaszként erre: 220. - Anna.manna)
2017. jún. 7. 10:03
nem akarlak elkeseríteni,de nem minden mellett lehet felvarrni és az sem olcsó mulatság,a hegek is nagyobbak,szóval ezt alaposan megfontolnám....
232. Miss Angel (válaszként erre: 230. - Syria)
2017. jún. 7. 10:01

nem akarok ezzel vitatkozni,de ezek a műtétek azért a "brutálistól" messze vannak....

a másik:az,hogy te el tudtad fogadni,szuper dolog,csak erre nem képes mindenki,valószinűleg a te "hibád" nem olyan nagy,feltételezem,mert ha olyan nagy lenne,neked se ment volna/mármint saját tested elfogadása/.Nem látod a lányt,főleg azt nem,mekkora a problémája,lehet hogy tényleg nagy,de úgyis az a lényeg,hogy számára nagy...

nem arra biztattuk hogy most,20 éves fejjel rohanjon sebészhez,sőt,én mindenképp várnék még pár évet,anno ha már 20 évesen lett volna pénzem is vártam volna,legalább 2-3 évet.

a pasik kerüléséről csak annyit,hogy igenis kerülhetik emiatt,nem a hiba miatt konkrétan,hanem amiatt ,hogy ő nem szereti önmagát.Ez bőven elég ahhoz is akár,hogy egy normális párkapcsolatra képtelen legyen,ha az önbizalma ennyire nulla.

egy példa:ismerek olyan nőt,aki míg meg nem csináltatta a melleit,a melltartót se vette le magáról soha más előtt,pláne nem egy pasi előtt,mióta megcsináltatta,sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb,és ez a viselkedés már a múlté.De a saját példámat is felhozhattam volna,mennyire szégyelltem magam annak idején,most meg büszke vagyok és elégedetten nézek a tükörbe,bár engem elsősorban mindig az érdekelt,én hogy érzem magam,és csak azután az,mások hogy látnak meg milyennek látnak.

igenis vannak helyzetek,mikor lépni kell,és ő majd idővel dönt,kell -e neki lépnie,vagy sem.

231. Channa* (válaszként erre: 220. - Anna.manna)
2017. jún. 7. 08:50

Egyébként nagy melled van?


Nekem semmi bajom nincs a mellműtéttel, aki akarja csináltassa meg, bár én sosem tetetnék magamba semmit.

Persze könnyen beszélek, mert nincs gondom a melleimmel, ha nem így lenne nem tudom mit tennék.


Az viszont tény és való, hogy nem biztos, hogy már bele kell vágnod, hiszen egy terhesség is sokat változtat a mellen. Jellemzően megnő, a szoptatás meg még többet, így lehet, hogy célszerű várakozni, mert ha ezek nem is lesznek mostanság, de a korod miatt még rengeteget változik a tested, és elképzelhető, hogy olyan irányban, amilyenbe egy műtét vinne.

Minden műtét terheli a szervezetet, így ha nem kell, ne feküdjünk kés alá.



Csak egy történet: a sógornőmnek olyan pici mellei vannak, hogy még a 70/A is nagy rá, volt egy mellkas operációja és a doki felajánlotta neki, hogy TB-re megcsinálja a melleit is (nagyobbítás). Nem vállalta...

230. syria (válaszként erre: 204. - 61e75fb84c)
2017. jún. 7. 08:25

De igen, segít. A te tapasztalatod alapján kár biztatni egy alig több mint tinit brutális műtétre!

Soha életemben nem voltam megelégedve a melleimmel. De elfogadtam, kihoztam belőlük a legjobbat és nem volt pasi, aki emiatt került volna.

Nem a mell a lényeg, hanem ami felette és alatta pár deciméterrel van. :D

229. MZsanett (válaszként erre: 219. - Insecure)
2017. jún. 6. 21:00
Az más, ha fizikailag is rosszul érzi magát tőle.
228. anna.manna (válaszként erre: 226. - 35d45e2ed1)
2017. jún. 6. 20:46
Rendben, köszönöm! :)
227. anna.manna (válaszként erre: 223. - 04424e865e)
2017. jún. 6. 19:53
És javítanám: "szerintem" vonzóbb egy nagyobb mell, legalábbis a szemeimnek, én hamarabb kiszúrok egy szép kerek női mellet mind egy picit, ettől a picit nem tartom csúnyábbnak, százszor jobban örülnék egy pici formás mellnek mint a lógó mellnek. Prioritások.
226. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 225. - Anna.manna)
2017. jún. 6. 19:50
hát a hízás tényleg ilyesmi. Én is amikor rámjön egy vagy két kilo örülök mint majom a farkának mert rögtön érzem hogy picit nőtt a cicim. Csak az a baj, hogy amikor visszamegy az a pár kilók onnan fogyok megint először. De mindegy nem ezt akartam írni hanem azt ha te tényleg úgy érzed hogy neked minden szempontból jobb lenne csináltasd meg. De előtte azért tényleg nagyon járd körül a témát mit hol mert nagyon sok elcs...tt plasztikáról lehet olvasni,hallani és úgy látom a legtöbb helyen az a gondjuk, hogy felemás lett. Van egyébként itt több fórum is ami ezzel foglalkozik szerintem olvasgass utána vagy kérdezd meg azokat akiknek már volt ilyen műtétje biztos tudnak neked segíteni.
225. anna.manna (válaszként erre: 223. - 04424e865e)
2017. jún. 6. 19:32
Kinek mi számít nagy mellnek.. elég relatív. Szerintem már egy kicsi változás ide vagy oda, de nagyobbnak tűnik, mint ami. Mint amikor fogysz vagy hízol pár kilót, lehet más észre sem veszi, de te már rég tudod mi van. Én csak a sajátomon gondolkoztam, hogy egy felvarrásnál "oszlana" a zsírszövet, ezért kisebbnek tűnne, mint jelenleg. Nem kell mindjárt nekem jönni.
224. spann (válaszként erre: 222. - Anna.manna)
2017. jún. 6. 19:24
Akkor plasztikai sebész helyett keress fel egy pszichológust.
223. 04424e865e (válaszként erre: 220. - Anna.manna)
2017. jún. 6. 19:11

Kinek vonzóbb a nagy mell? Nagyon sok színésznő és sportolónő él kicsi mellekkel és így is nagyon csinosak.

Természetesen a nagy ellen sincs kifogásom, de hülyeség az alapján osztályoznod melyik vonzóbb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook