Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A rákszűrés eredménye nem értékelhető fórum

A rákszűrés eredménye nem értékelhető (beszélgetős fórum)


1 2
9. gizus58 (válaszként erre: 1. - Lajbi)
2017. jún. 3. 17:41
Előfordul hogy nincs értékelhető sejt a kenetben ,mert kevés a levett minta.Így nem tudja a cytológiai labor leletezni. Ez tecnikai probléma csak. Újabb kenet vétel kell,hogy megfelelő mennyiségű anyagból véleményt mondjanak..Sajnos még egyszer el kell menned vizsgálatra,így lesz megnyugtató rákszűrés eredményed.
8. 11dono (válaszként erre: 5. - Lapbarna)
2017. jún. 3. 17:41

Egy alkalom helyett 2x kell mennie. Ez ebben a rossz semmi más.

Nem P2-re gondoltam.

Azert arra kivancsi lennek, kifizetetti- e a magandoki a 2. citot ilyen esetben. Szemely xint nem tartanam fernek.

7. simple (válaszként erre: 5. - Lapbarna)
2017. jún. 3. 17:41
Nem is azt írta. Hanem hogy kétszer kell mennie.
2017. jún. 3. 17:37

"A orvos szerint ez semmit nem jelent, se jót, se rosszat"

Hívtak már vissza, nem volt semmi gond.

5. lapbarna (válaszként erre: 4. - 11dono)
2017. jún. 3. 17:24
A 2-es nem kóros.
2017. jún. 3. 17:16

Egy baratnom volt hasonlo helyzetben. Keves volt a minta. Kell egy minimum ahhoz hogy ki lehessen ertekelni.

Nyugi. Az eredmenyhez semmi koze. Igazabol az a rossz, kellemetlen,h 2 koros a cytologiad.

3. simple (válaszként erre: 1. - Lajbi)
2017. jún. 3. 17:12
Ha nincs benned elég váladék, akkor lehet ilyen. De nem tudom miért kell egy hónapot várni. Az biztos, hogy ez nem jelent semmit, főleg nem rosszat.
2017. jún. 3. 17:10
Miért kell 1hónapot várni rá?
2017. jún. 3. 16:45
Nőgyógyászati rákszűrésen jártam. Azt mondták, két hét múlva lesz eredmény, de pár napja váratlanul felhívtak a magánrendelőből, hogy nem tudják megcsinálni az analízist, mert a minta nem értékelhető. Nem lett elég sejt a törletben. Egy hónapot kell várni, s meg kell ismételni az eljárást. A doki szerint ez semmit nem jelent, se jót, se rosszat, én mégis aggódom, hogy akkor most hogy is van ez. Az a pár sejtecske nem volt elég, hogy rámondják, hogy rendben van? Ezek szerint mégsincs minden rendben? Mással is közöltek már hasonló eredményt??? Természetesen meg fogom ismételni, de addig nem hagy nyugodni az, amit hallottam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook