Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhpempő fogyasztása fórum

Méhpempő fogyasztása (beszélgetős fórum)


23. Orsis (válaszként erre: 21. - Tbbze)
2018. okt. 28. 18:33
Szia! Sajnálom. :( Remélem jól alakul a program és mihamarabb jó híreket kaptok! Nekem korai vetélésem volt áprilisban, dokim szerint minden ok, de azóta nem vagyok önmagam, a ciklusom felborult, elvesztettem az egyensúlyt ezért próbálkozom.. Köszi a tippet, megnéztem a cseppeket,teában iszom már a cickafarkot és palástfű kombinációt. Egyelőre marad ez és a méhpempő!
22. NeKoAn
2018. okt. 26. 08:45

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy igaz az, hogy a méhpempő hizlal valamennyire?

21. tbbze (válaszként erre: 20. - Orsis)
2018. okt. 25. 15:26

Szia próbáltam a vénusz cseppet, de nekem nem jött be. Voltam hsg rtg-n amin azt állapították meg, hogy mindkét petevezetékem el van záródva :-( Lombik programon vagyok.

Egy ismerősöm ajánlotta a vénuszcseppet neki bejött, azóta 3 fia van.

20. Orsis (válaszként erre: 19. - Tbbze)
2018. okt. 25. 11:47
Vénusz cseppről még nem, viszont méhpempőt most rendeltem, kíváncsi leszek, milyen hatással lesz rám. Kipróbáltad azóta a cseppeket? Bevált?
19. tbbze
2018. jún. 26. 14:25
Vénusz cseppről hallottatok már vagy probáltátok? Babatervezésnél bevált valakinek?
18. elemző (válaszként erre: 17. - Azamina)
2018. márc. 23. 15:07

Szia!

Gratulálok!

A méhpempő nagyon hasznos,sok mindenre jó.

2018. márc. 23. 11:20
Jelentem, ma teszteltem pozitívat. Nem a peteérésig szedtem talán előtte 2 nappal hagytam abba, a peteérést se éreztem és csak 2 napig ovu teszteltem utána elfelejtettem, hogy kellene. Igazából nem tudom, hogy a méhpempő miatt vagy amiatt mert elengedtem azért sikerült. De szerintem egy próbát mindenképpen megér mindenkinek.
2018. febr. 21. 08:48
Én ovuláció után egy héttel kezdtem el enni, semmi kellemetlen mellékhatása nem jelentkezett csak elsőnap enyhe szédülés, illetve 3. napon hasmenés. A tapasztalatom az, hogy a mellem megnövekedett, de ez menstruáció előtt mindig így volt viszont azon a napon mikor megjön 'leereszt' és nem feszes. A méhpempőtöl egyáltalán nem eresztettle a mellem, még mindig olyan duzzadt viszont a jó, hogy menzesz előtt mindig nagyon fájt, de most csak nyomkodásra volt kellemetlen, de akkor sem fájt annyira csak éreztem. Amikor megjött sem görcsöltem annyira csak épp hogy éreztem, hogy megvan. Szóval eddig teljesen pozitív hatása van rám. Én úgy tervezem, hogy peteérésig szedem, utána meglátjuk mi lesz, már fél éve próbálkozunk a babával, nem sok idő, de minden ciklus kezdeténél nagyon magamalatt tudok lenni. A méhpempő viszont ad egy kis reményt a folytatáshoz.
15. tbbze
2017. júl. 26. 14:40
A méhpempő a menszesz ciklusát nem befolyásolja? Valahol olvastam egy fórumban, hogy befolyásolta neki. Ez igaz?
14. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 12. - Anya1983)
2017. máj. 31. 18:36
Köszi a linket utána fogok nézni mert valahogy vészesen lecsökkent az energiaszintem.
2017. máj. 31. 12:19
Szia!Én más betegség miatt próbáltam de nagyon hamar babám lett,szerintem attól.Naponta 2* 1-2 grammit javasolnak nyelv alá betenni míg fel nem szívódik.A tiszta pempő jobb mint a kapszulák.Nekem mondjuk ehetetlen ,de másoknak nagyon ízlik.Ha mézbe kevered nem kell hűtőben tárolni.Ha a párod is fogyasztja az a legjobb.Első pár nap lehet kissebb hasmenés,mert tisztít.
12. Anya1983 (válaszként erre: 11. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 30. 21:53

Szia Mazsu, igen abszolút jó lehet. Találtam egy nagyon jó weboldalt, ahol részletesen leírják milyen és mennyi pozitív hatása van. Többek között a fizikai fáradtságot, erőtlenséget, depressziót is csökkenti. Ha van kedved olvass bele. Az íze viszont szörnyű, de meg lehet szokni 😁 és ami a lényeg abszolút természetes anyag.


[link]

2017. máj. 30. 21:17
Én mostanában hulla fáradt vagyok és teljesen ok nélkül legalabbis csak ugyanannyit pörgök mint az utóbbi évtizedekben. Szerintetek erre jó a méhpempő? Tehát egy kicsit fel is tölt amellett hogy erősíti az immunt?
2017. máj. 30. 20:53
Mi nem beszéltünk erről az orvosokkal de semmi gond nem származhat belőle. Sokan szedik, évente többször is megismétlik immunerősítés vagy méregtelenítés miatt is. Szóval nyugodtan próbáld meg semmit nem árthatsz vele.
9. tbbze (válaszként erre: 8. - Anya1983)
2017. máj. 30. 20:26
Az orvosok amúgy helyeselték, jó dolognak tartják a méhpempőt? Csak azért kérdem, mert ha mondjuk elkezdem szedni és utána megyek orvoshoz akkor mit fog vajon mondani?
8. Anya1983 (válaszként erre: 7. - Tbbze)
2017. máj. 30. 17:56
Gyógyszerek
7. tbbze (válaszként erre: 6. - Anya1983)
2017. máj. 30. 14:56
Férjed hormon háztartását gyógyszerek vagy a méhpempő tette rendbe?
6. Anya1983 (válaszként erre: 5. - Tbbze)
2017. máj. 30. 14:35
Igen mindketten ettük. Nem tudom már pontosan meddig tartott egy kúrát csináltunk végig. Talán egy hónapig ettük. Nem bírtam tovább, gyakorlatilag percekig tartani nyelv alatt, míg elolvad.....kegyetlen, de minden követ megmozgattunk a kis tesó(k)ért. Arra emlékszem még, hogy nem szabadott fém kanállal enni, kicsi adagot ettünk műanyag kanállal. Ha jól emlékszem a kanál tartozék volt.
5. tbbze (válaszként erre: 4. - Anya1983)
2017. máj. 30. 14:27
Férjed is ette a méhpempőt? Mindegy, hogy a ciklus melyik napján kezdjük el szedni? Mennyi ideig szedted és mennyit?
2017. máj. 30. 13:30
Pár éve én is ettem. Pont mert babát akartunk a fiunk mellé. És akkor már másfél éve próbálkoztunk de semmi. Azóta kétszer is szültem, de mint később kiderült a férjemnek voltak hormon problémái. Ártani nem árt, sőt. Viszont kegyetlen az íze 😉 drukkolok nektek.
2017. máj. 30. 11:18
Szia! Még nem kezdtem el fogyasztani csak gondolkozom rajta. Babát szeretnék és sok helyen olvastam, hogy segít ebben.
2. elemző (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2017. máj. 29. 16:32
Szia!Én tabletta formájában fogyasztom elszopogatva mert úgy gyorsan felszívódik és akár negyed óra múlva nyugtat meg még sok jó hatása van és finom is.Amennyire éppen úgy érzem, hogy szükségem van.Persze attól is függ, hogy ki mire és milyen formában fogyasztja.Te miért fogyasztod?
2017. máj. 29. 14:33
Mennyit és hogyan kell fogyasztani a méhpempőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook