Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan tudhatom, hogy sikeres volt az állásinterjúm? Vannak jelek? fórum

Honnan tudhatom, hogy sikeres volt az állásinterjúm? Vannak jelek? (beszélgetős fórum)

2017. jún. 12. 16:26

Hm, én már jártam úgy, hogy a helyszínen megmondták, de volt olyan is, hogy azon a héten értesítettek.

Szerintem pontosan akkor nem lehet tudni, utána derül csak ki.

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. jún. 1. 21:19
Nem mondják meg a helyszínen. Több jelöltet is meghallgatnak, utána döntik el, hogy kit vegyenek fel. Azt esetleg érezheted, hogy szimpatikus voltál-e.
6. anna1313 (válaszként erre: 5. - Annette)
2017. máj. 29. 14:54
Igen, nekem is az IT :) Hogy ment az interjúd?
2017. máj. 29. 14:11
Melyik céghez jelentkeztél? Most én is IT gyakornok vagyok, nekem is azt mondták 2 hét lesz, aztán már másnap hívtak hogy vágjunk bele :)
4. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. máj. 29. 13:07
Igaza van gabbbicica-nak, várjál türelemmel. A 2 hét azért van, mert általában a meghallgatások után megbeszélik, ki volt a szerintük legjobb. Ha az idő letelik és nem jön értesítés, akkor hagy. Ne érdeklődj, nincs értelme. Általában a jelentkezők közül már válogatnak akkor amikor az interjúra behívás történik. Utána újabb selejtezés. De az is megeshet és volt már ilyen, hogy a felvett ember nem felelt meg és megváltak tőle. Ilyenkor a korábbi jelentkezők közük újból megkeresnek embert. A férjem is így járt, hogy első interjú után küldtek levelet, hogy másra esett a választásuk. 1 hónap múlva pedig felhívták és nagyon udvariasan megkérték, szíveskedjen befáradni! :) Azóta is ott dolgozik, már 20 éve. :)
2017. máj. 29. 13:02
onnan tudod, hogy felvesznek.
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Anna1313)
2017. máj. 29. 12:44

Szia,


nem adnak ilyen infót a helyszínen, hogy sikerült-e vagy sem. Mert még meghallgatják a többieket is, és utána döntenek, hogy ki volt a legjobb. És nem tudják, hogy utánad jönnek-e még jobbak, vagy csak rosszabbak.


A nem sikeres interjúk is ugyanúgy zajlanak, elmondják a feladatokat, hogy Te is tudj dönteni, hogy ezeknek az ismereteknek a birtokában esetleges pozitív visszajelzés után vállalod-e a munkát.


Korrekt cég közli a visszautasítást is, kevésbé korrekt nem jelentkezik 2 hét múlva, abból tudod, hogy nem nyert :(

2017. máj. 29. 12:38
Életem első interjúja volt egy informatikai cégnél gyakornoki pozícióra. Azt mondták 2 hét múlva legkésőbb értesítenek, ez jelent valamit? Ha nem sikerül megmondták volna a helyszínen? Vagy azt ha sikerült? Elmondták volna a leendő feladataim a végén,ha nem sikeres?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook