Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba kezelése fórum

Hüvelygomba kezelése (beszélgetős fórum)


8. Mirabella11 (válaszként erre: 7. - Mirabella11)
2021. jan. 13. 12:00
bocsánat, 20 grammos a bóraxos üveg.
2021. jan. 13. 11:31

Sziasztok!

Olvasgattam az itteni fórumokat ebben a témában. És innen jött az ötlet is, ami segített. A szakrendelésre 5 hetes várakozási idő volt. Magán orvos meg elég borsos áron van. Szóval magamnak kellett megoldani.

Én a bóraxos glicerint használtam (20ml-es üveg el is fogyott a végére) és pár nap alatt sokkal jobban lettem tőle. Napi 2x 1ml-t tettem fel és kívül is bekentem vele. Ha jól tudom utána még helyre kell állítani a hüvelyflórát, én a gynoflor-t és a lactofeel-t használtam (ezek kicsit drágák szerintem,de ezeket már használtam és nem akartam még vmi újat kipróbálni). Még előtte kecsketej szappannal mosakodtam ott (csak kívül) és kb egy nap alatt levitte a duzzanatot és a pirosságot. Aztán már csak egy-két naponta 1x, mert féltem a végén már ez szárítja ki.

A bóraxos glicerint fecskendővel vittem fel, viszont az 5ml-es kicsit széles volt, az elején elég nehéz volt használni. Talán a 2ml-es vékonyabb lehet.

Remélem valakinek segít majd. Jobbulást mindenkinek és kitartást :)


Ui: Nem visszatérő probléma nálam. Szerencsére csak egyszer fordult elő. Remélem így is marad.

6. life14 (válaszként erre: 1. - Bea_baby)
2017. jún. 4. 23:29

Esetleg probald meg a boraxos kupot, teafaolajat. Vagy nistatin hatoanyagut, pl CNS. Vagy a Macmiror - t.

Dr Ujhazy Andras is erre a problemara specializalodott, boraxos kup kurat ir fel.

De hosszutavon szerintem a belrendszert kellene helyretenni, tobbek kozott finomitott szenhidratok, cukrok, eleszto, feldolgozott etelek elhagyasaval.

A Gaps tm etrend oldalan az Irasok menupont alatt jo cikkek vannak a taplalkozassal kapcsolatban.

5. elemző (válaszként erre: 1. - Bea_baby)
2017. jún. 1. 08:59
Szia! Érdemes lenne az aloe firstöt és a propoliszt is tartalmazó aloe vera krémet kipróbálnod. Jobbulást!
4. gaboka1 (válaszként erre: 1. - Bea_baby)
2017. máj. 30. 15:32
Canesten huvely tabletta es krem. Ha nem.mulik el akkor doki mert ott mas van
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bea_baby)
2017. máj. 29. 12:38

Ez a fórum sem fog.

Másik orvoshoz kellene menni. Látatlanban mit mondhatna itt bárki? Bár ha látnánk se tudnánk segíteni.

2017. máj. 29. 12:03
Másik orvost keresni, ha bp-i vagy tudok ajánlani magán dokit aki nekem éveken át tartó problémát oldott meg.
2017. máj. 29. 11:48

Hüvely gomba kezelése,melyik legjobb gyógymód rá??


viszketés,gyulladás ellen mi??

az orvosnál járás eddig nem hozott javulást...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook