Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet baja a kisbabám szemének, ha véletlenül belevakuztam? fórum

Lehet baja a kisbabám szemének, ha véletlenül belevakuztam? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 27. 13:06
Nem lesz baja. Az én újszülöttem szemébe is belevakuzott a kórházi fotós... (mondjuk akkor frászt kaptam én is). Azóta évek teltek el és jó a szeme.
2017. máj. 27. 10:26
Most már kezdek megnyugodni. Aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek! Paramami! Ez jó! :-D És milyen igaz :-D Egyébként hipochonder vagyok. Csak saját részről könnyebb ezt kezelni és kordában tartani, mint a babócámnál. De ezzel is muszáj lesz megbírkózzak lelkileg, és menni is fog! De most ez kellett Tőletek! :-)
2017. máj. 27. 09:08
Semmi gond nem lesz. Én is paramami vagyok, de ennyire azért nem. :) Próbálj meg lazítani picit. <3
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Timi8127)
2017. máj. 27. 08:28
Nincs semmi baj, ne aggódj. Én nem így jártam, hanem a távirányítót ejtettem az ekkora babám fejére olyan 20 centiről. Eddig nem tűnik úgy, hogy ártott neki.
4. Timi8127 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2017. máj. 27. 08:28
Köszönöm a választ, jó tanácsot! Igazad van, tudom, hogy lazulnom kell, próbàlok most már. :-(
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Timi8127)
2017. máj. 27. 08:10

Nem lesz semmi baj. Nyugi.

És próbálj picit lazítani, mert így nagyon megkeseríted magadnak az elkövetkező 20 évet.

2017. máj. 27. 07:58
Nem lesz baj, nyugodj meg.
2017. máj. 27. 07:53

Sziasztok!

A kisbabám most 5 hetes. Tegnap fotózgattam, és véletlenül egy fotónál bekapcsolódott a vaku. Konkrétan kb 30-40 cm távolságról a szemeibe villant. Felhívtak a szemészeti ambulanciát, azt mondták nem lehet baj, nem olyan erős a vaku, hogy bajt okozzon, ennyi erővel a napba sem nézhetne. Nekem borzasztó lelkiismeret furdalásom van, és féltem, nehogy mégis baja legyen a kis szeme világának. Fényre ugyanúgy reagál, mint eddig, színes gömbök lekötik a figyelmét. De aggódom! Járt már így valaki??? Negatív kommentektől kíméljetek! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook