Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Bognár Gábor plasztikai sebész vélemények fórum

Dr. Bognár Gábor plasztikai sebész vélemények (beszélgetős fórum)


7. Meyara (válaszként erre: 6. - Vikimokus)
2023. júl. 19. 19:40
De rég jártam ezen az oldalon. 2017-ben meg is műtött. Azóta is teljesen rendben van minden! Semmi problémám nincs! Én bírom az ilyen nyers dokikat, szerintem halál jó fej!
6. Vikimokus (válaszként erre: 1. - Meyara)
2021. júl. 29. 08:42
Szia. Én 2018-ban műtött, mert a kisfiam a terhesség alatt szétszakította a hasfalamat is köldöksérvem is volt. Szóval a sebészeti beavatkozáson kívül, plasztikazni is kellett a hasamat, mert másképp nem tudták volna megcsinálni. 3 rétegben varrta össze a hasam. Velem normálisan beszélt. Amikor varratszedésre mentem és mondtam mennyire félek tőle, próbált megnyugtatni. És mindez a Kútv9ölgyi kórházban történt, nem a magánrendelésén. Szóval én csak ajánlani tudom.
2020. júl. 15. 16:31
Nem tudom, hogy a korábbi hozzászóló miért nem ajánlja, csak a saját tapasztalatomat tudom leírni róla. Nem jutott el a dolog a konzultációig sem, mert már telefonban minősíthetetlenül arrogáns volt. Szerintem borzasztóan érzékeny terület a plasztika sebészet, kifejezetten igényelné a bizalmat ébresztő hozzáállást. Na hát nála ilyesmiről nem beszélhetünk.
2017. dec. 11. 15:19
Miért?
3. maszatt (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2017. szept. 4. 22:29
Miért?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Meyara)
2017. máj. 26. 19:57
Őszintén mondom keress mást. Ha csak nagyobbítás lenne, akkor talán oké, de így...
2017. máj. 26. 16:44

Sziasztok!

Dr. Bognár Gábor plasztikai sebészről érdekelne minden pozitív és negatív vélemény, tapasztalat.

Hozzá mennék júliusban kombinált mellplasztikára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook