Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? fórum

Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
24. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2017. máj. 26. 09:27

Lájk!:D


Általánosítás szinten bármit meg lehet mondani, fontos a spontaneitás, hülyeség letagadni valamit, vagy másnak látszani mert később úgyis kiderül és igen, ha valaki elfogad ezzel és ezzel a tulajdonsággal, akkor jó, ha meg nem, akkor viszlát.


Pl aki nem szereti a csak szex kapcsolatokat, hanem csak a komolyabb kapcsolatot, gyakran esik abba a hibába, hogy az elején lazázik, hogy ő ilyen független nő meg olyan független meg szereti a szabadságot, és aztán csodálkozik, ha a másik is ehhez alkalmazkodik.


De ha nem ismersz valakit, az első randin még nem tudod, hogy te pont vele gyereket szeretnél, ezért jobb általánosítás szinten maradni, megmondani, hogy igen, családszerető vagyok, szeretnék gyereket, vagy hogy nem, nem szeretnék soha gyereket, mert a tudat is megrémiszt, stb. stb.

23. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 09:17

Szerintem gáz. A ti szitutokat tekintve nem annyira gáz. De nem mondanám neki, hogy nyilván nála anyagi gát nincs, mert ebből egyből arra fog következtetni, hogy esetleg anyagilag be szeretnéd biztosítani magad egy gyerekkel nála.


Aztán hogy te gyereket szeretnél, az egy dolog, de hát első randi lesz, még azt sem tudod, hogy milyen ő az ágyban, még azt sem tudod, hogy milyen mâsnap, sem azt, hogy meddig maradtok együtt, összeilletek-e. Ìgy jól tennéd, ha maradnál általánosítás szinten, hogy "egyszer maaajd szeretnék gyereket". Ebben nincs benne, hogy vele, de semmi rossz nincs abban, hogy egy nő egyszer majd gyereket akar. Vagy a közeljövőben, stb, de hogy gyereket akar, mint nő.


Van, aki meg sose szeretne gyereket, így jogos, hogy ő meg mondhat ilyet első randin, hogy soha senkitől nem szeretne gyereket.

2017. máj. 26. 08:57

Már megint a társadalmi szarságok. Mit lehet, mit nem, jujj elmenekül. Ki a fszt érdekel, mit lehet meg mit nem? Miért kell a kommunikációt ennyire túlzásba vinni? Nyilván az ember beszél a jövőbeni terveiről egy randin, amiben elkerülhetetlen az is, hogy egy egészséges 27 éves nő szeretne majd gyereket, nyilván mondanám, hogy szeretnék majd, nyilván rákérdezek, hogy ő szeretne még-e. Ha egy 40 éves pali annyit vesz ki az egészből, hogy azért akarod megfogni, így járt.

Jesszus. Mi lenne ha kicsit spontánabb lennétek emberek????

32N

21. zsanci79 (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 08:46

Nekem van egy gyerkőcöm. Mi társkeresőn ismerkedtünk meg, és a párom kérdezte még az első találkozás előtt, hogy szeretnék-e még gyereket.

Nincs ezzel semmi baj, ha két felnőtt normális embert hoz össze a sors.

Mondjuk, még nagyon fiatal vagy, nálunk sürgetett az idő is úgymond.

20. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2017. máj. 26. 07:43
Ja, ez nem jöhet össze, bocs.
19. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 07:39
Naná! Sürget az idő téged is, őt is. És jó lenne egy leány, mert 16 év semmi.
2017. máj. 26. 07:32
Igen, nagyon gáz!
2017. máj. 26. 07:05

Nem tudom milyen első randiról van szó. Találkoztak már előtte vagy sem, stb.

Én tuti, hogy ráterelném a témát és megtudakolnám azokat a dolgokat, amik számomra fontosak, és nem majd csak sírdogálnék x idő után, hogy nem akar velem összeköltözni, nem akar gyereket, nem szeret utazni, stb.


Ki kell deríteni és ha a közös célok még csak köszönőviszonyban sincsenek, akkor felesleges egymást feltartani.


Persze, biztos jó női praktika megjátszani magunkat x ideig, (bár szerintem elég gusztustalan), de minek? Annyira nem lehet fontos egy pasi, hogy ne lehessek önmagam, nem?

16. Sirga
2017. máj. 26. 06:54
Első randin biztos nem kérdeznék rá.
2017. máj. 26. 06:40

Nem is tudom, első randin én nem támadnék le senkit ezzel. MOndjuk lehet afelé terelni a beszélgetést, de vagy őszinte, vagy nem. És ha őszinte is, ez a hozzáállás vagy változik, vagy nem.

Szó se róla, én eléggé a kapcsolat elején már mondtam, hogy mikor akarok szülni, és a ő nem akart volna gyereket, akkor lépek tovább.

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 06:16

Én biztos tisztáznám ezt első randin.

Minden megvehető, csak az idő nem. Így nem rabolnám feleslegesen másét. Az enyémről nem is beszélve.

N45

2017. máj. 26. 05:22

Szerintem nem gáz, és teljesen jogos a kérdés!

Nem érdemes feleslegesen egymás idejét rabolni.

Ismerek egy pasit, aki a 10 évvel fiatalabb feleségétől ezért vált el.

A nő 30, a pasi 40 volt. A pasinak volt egy közel 20 éves fia és nem akart már gyereket.

N49

12. bumburka (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 25. 23:56

Azta!!!!!

Már az első randi?

Lepadlózott a pasi? Nem csodálkoznék rajta... :D

2017. máj. 25. 23:52

Gáz.

F50.

10. 474d595084 (válaszként erre: 9. - Viva70)
2017. máj. 25. 23:45
Így van, nem egyből ezzel kell kezdeni :-)
9. viva70 (válaszként erre: 5. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 25. 23:31
Az igaz, de nehogy elijeszd, ha rögtön felhozod a gyerek témát. Azt egy pasi sem szereti, ha olyan érzete van, hogy meg akarják fogni.:)
2017. máj. 25. 23:25
Első randin már házasság, családtervezés lesz a téma?
7. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 25. 23:24

Jobb a tisztanlatas, vagy/vagy...

Csak ugyesen talald :)

2017. máj. 25. 23:23
Beszélgetéa szinten hozd neki elő, ne úgy tedd fel a kérdést, mintha máris teherbe szeretnél esni. Ebbe nincs így semmi rossz ha társalgási szinten szóba jön
5. 0d67d12cdc (válaszként erre: 4. - Viva70)
2017. máj. 25. 23:18
Én sem szívesen, viszont ha elzárkózik előle, akkor meg hiábavaló az egész, ráadásul ha méginkább szimpatikus lesz, úgy még rosszabb...
2017. máj. 25. 23:16
Első randin én még azért nem kérdeznék rá.
2017. máj. 25. 22:53

Szerintem ha van esze, magától is gondolhatja hogy egy 27 éves nő akar gyereket. Ritka az olyan nő aki nem.

Lehet nem kell nyíltam rákérdezni, mert kiforogja a szó.

2017. máj. 25. 22:53
Szia! Ha meg tudod finoman közelíteni a témát akkor nincs min aggódni
2017. máj. 25. 22:44

Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne e még gyereket?


A férfi akivel randizni fogok már 40 éves és van egy 16 éves fia. Én 27 éves vagyok, nincs gyerekem, de egyet mindenképpen szeretnék majd. Nagyon-nagyon szimpatikus nekem az eddigi ismerkedésünk alapján, viszont mivel nagyon ragaszkodom ehhez a gyerektémához, nem tudok senkivel időt húzni, ha ő már nem akar gyereket. Nagyon gáz első randin erre rákérdezni? Azt tudom, hogy anyagi gátja nincs ennek nála, de mégiscsak... neki már van 1 gyereke és már nem korombeli. Akikkel eddig randiztam, ők közelebb voltak hozzám korban, gyermektelenek voltak, így ott sosem gondoltam erre, de most igen.

Szerintetek?

Köszi!

N27

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook