Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? fórum

Első randin gáz rákérdezni, hogy szeretne-e még gyereket? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
54. 0d67d12cdc (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 14:47
Nem vadidegen ő számomra. Néhány hónapja ismerem, ekkor helyezkedtem el a főnökömnél személyi asszisztensként, ő pedig az egyik üzlettársa, szóval egy ideje kerülgetjük egymást.
53. gribedli*** (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 14:47

Vagyis ha belementél volna, tulajdonképpen màr volt annyi ismeretsèg mögötte, hogy el tudd dönteni, hogy miről fogtok dumálni ès azt is, hogy ha rákérdezne, tudsz lazán válaszolni. Ez így van az esetek többségében, vakrandira nem mennék el és tùlságosan felületes ismeretsèggel sem.


De mondjuk én tök hülyeségnek tartom ezt a játszmázást, hogy jajistenem, nem szabad megkérdezni, hogy ki mennyit keres. Miért, az baj? Max nem ùgy kérdezem, hogy mennyit keres, hanem ùgy, hogy hol és mit dolgozik, onnan tudni lehet. Ha valaki ebből azt szűri le, hogy biztos azért van, mert azt számolgatom, hogy mennyi lesz az esküvô, na az ilyen pali kombinálós,paranoiás és attól én is menekülnék. Miért ne kérdezhetném meg mindenféle hátsószándék nélkül?


Mert ki tudja, lehet, hogy horkol és akkor ùgyis lőttek az neki, sokszor a pasik is túlspillázzák, hogy egy nő miért kérdez adott dolgokat, nem hiszem, hogy annyira minden nő el akar kelni meg ilyenek, hogy már az első randin csak azért kérdezzen valamit, mert most aztán ő nem ereszti szegény párát. Kell ahhoz ego, hogy egy pasi azt higgye, hogy "üldözik" szerelmükkel a nők:D

52. Lonna4 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 14:36

Ne spirázd túl☺ELSŐ RANDI AZ ELSŐ RANDI.Nyilván ha a hölgy es az úriember ismeretsege mélyebb volna netán évek óta dolgoznak egy helyen vagy járnak egy társaságba jóval több infója van a ferfiról.A legjobb fogamzásgátló eszköz. Beperdül a randi helyre, kér egy kávét és búgó hangon megkérdi a pasit,- Mondcsak akarsz te még gyereket? Ha nem ne rabold az időmet!Egy rajzfilmes spuri a pasi részéről😄. Amúgy a magyar randevú szó a francia rendez-vous (ejtsd randévu) szóból származik.


A rendez-vous jelentése találka, találkozó, megbeszélt időpont.Tehát igen a kávé a kollegával találkozó, de őt se faggatnám akar e gyereket😋

51. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 14:29

Első randi lehet egy hosszabb úton való ismerkedés vonzata is (vonat, hajó, repülő). Amikor jól elbeszélgetsz, szimpatikus is, de azért mélyebb dolgokba nem mentek bele.

Engem meghívtak randira, egy hosszas SZTK várakozás során kialakult beszélgetés után.

De már 2 gyerekem és férjem volt, így nem jött létre. :)

50. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 31bc25d879)
2017. máj. 26. 14:24
:DDDDD Ezek után....
2017. máj. 26. 14:22
Ja, és nem, nem tartok 3 lépès távolságot sem, ha már valakivel randizom, nem munkavacsora
48. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Lonna4)
2017. máj. 26. 14:20

Én nem randiznék egyszer sem olyannal, akitől ennyire félnem kellene. Màr mire eljut valaki az első randiig, valamennyire ismernie kell a másikat, legalábbis már dumáltak, ahol megismerték egymást (akik meg olyan neten ismerkedősek, azok meg ott),vadidegenekkel nem randiznék.


Azt, hogy egy vadidegen kolléga meghìv egy kávéra, nem randi kategória, vagy nálad igen?

47. 0d67d12cdc (válaszként erre: 46. - 31bc25d879)
2017. máj. 26. 13:38
Mindenképpen :D
2017. máj. 26. 13:38
Azért majd írd már meg lécci, hogy szeretne-éé még gyereket, kivik vagyunk;)
2017. máj. 26. 13:36
Köszi mindenkinek :) Majd este kiderül bírok e magammal.
44. michelle.r (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 13:32

Mert annál, hogy akarsz-e gyereket, ezer fontosabb dolog van ebben a fázisban. Nekem legalábbis. Engem biztos jobban érdekelni, hogy reagál, ha valaki bevág elé a lámpánál, netán, neki is koccan. Vagy hogy beszél a pincérrel, hogy beszél az idősekről, stb., stb.


K..urvára tök mindegy, hogy akar-e gyereket, ha egyébként meg egy tapló. Én biztos elinalnék, egy ilyen helyzetben. Bakker, én legyek akkor és ott a fontos, a gyerekről ráérünk beszélni.

43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 12:48

Nem általánosságra gondoltam, én a konkrét esetre éleztem ki a válaszom.

Természetesen lehet a beszélgetés éppen a gyerekre terelődik, de első randin, még nem élezném ki a kérdést.

Én mindig is a maximális őszinteség mellett teszem le a voksom, de egy ismerkedős fázisban ennyire több tényezős és számomra rettenetesen komoly kérdéssel nem hozakodnék elő, hiszem ez még tényleg szinte a külsőleg szimpatikus kategória, amiből még bármi lehet.

Én egy kimondottan helyes, okos fiúval anno azért szakítottam, mert többször megemlítette, hogy milyen szép kismama lennék. Én meg még nem igazán gondolkodtam gyerekben. (Azóta néha eszembe jut, mi lett volna ha ezen nem "sértődök" meg? )

42. Lonna4 (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 12:46
Érdemes megtartani a három lépést. A felnőtt lét hozadéka hogy nem adom ki magam, és nem várom el a másiktól hogy röngtgen képet adjon a lelkivilágáról. Épp a megismerés folyamata a lényeg. Halad az idő mind többet tudnak egymásról. Nem őszinteség, illetlenség a másik aurájába tolakodni buta oda nem illő kérdésekkel.Persze van az az alkohol mennyiség ami után leomlanak a falak.Aki nem bir magával vagy neveletlen, vagy kicsit autista.
2017. máj. 26. 12:43
Hm. Én még senkitől nem kérdeztem ezt, mert engem hidegen hagy a téma, eddig eszembe sem jutott. De tőlem kérdezték már, első randin is. :D Nem menekültem el, de hirtelen úgy éreztem, hogy nem is engem akar, hanem csak egy nőstényt, amelyik hajlandó szülni neki. :D Ennek ellenére úgy gondolom, hogy mindenről beszélni kell, ami fontos számunkra. Én mindent megkérdezek, vagy igyekszem kideríteni, ami érdekel. De úgy, hogy az illető általában rá sem jön, hogy miért kérdezem, és sokszor olyasmit is elárul, amit nem akar. Kérdezni tudni kell. :D
40. gribedli*** (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 11:47

Ez ìgy van, én csodâlkozom is, hogy ha még egyszer sem szexeltek, honnan tudja ő ezt (a fórumindító), hogy gyereket is akar, de végülis általànosságban ezt miért baj kimondani?


Első randin mi nem beszéltünk gyerekről, de csak mert nem került szóba, volt más téma. Ettől függetlenül én sosem tagadtam, hogy milyen vagyok, igaz, már nem szeretnék több gyereket:)

39. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 11:36
Az első randi az ismerkedés, tehát ha a jövőbeli terveiről kérdezed, abba szerintem simán belefér. A válaszából le is szűrheted, hogy te mennyire számítasz neki. Szóval puhatolózás, érdeklődés szintjén én megkérdezném, pont úgy, mint azt, hogy hol dolgozik, mit csinál ott, stb.
38. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Lonna4)
2017. máj. 26. 11:36

Lejjebb ezt is írtam. Első randin még nem tudhatja azt sem, hogy viszontlátják-e egymást egyáltalán, nemhogy azt, hogy ő azzal a pasival gyereket szeretne-e.


De azért engedtessék már meg, hogy ha az első randin szóba kerül, hogy ki hova tart az életben, akkor minden görcsölés nélkül ki lehessen mondani azt is, ha valaki majd szeretne gyereket. Ha valakivel annyira feszengek, hogy nem merek kimondani semmit, az talán nem is alkalmas partner egy randizáshoz, én így látom. Nem mondok azzal semmi olyat, hogy most akkor holtomiglan holtodiglan, hanem csak annyit, hogy a lényemhez tartozik az is, hogy pl szeretem a gyerekeket, vagy éppenséggel aki nem szereti őket, vagy nem szeretne,annak sem kötelező magában tartania.

2017. máj. 26. 11:32

Miért ne kérdezhetnéd meg?


Megakadályoz valami?


Ha érdekel, kérdezd meg!

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Channa*)
2017. máj. 26. 11:27

Jesszusom! :DDD

Olyan, mint egy üzleti tárgyalás.

Hol vannak az érzelmek? Ha valaki elsőre arról érdeklődne, akarok-e gyereket , hát úgy futnék, mint a nyúl, olyan messzire, amilyen messzire csak lehet.

Az egy dolog, hogy akarhat valaki gyereket nagyon, de elsősorban egy igazi társ kell. Lehet, rávágja a pasi, hogy bevállal még egyet, és akkor mi van? Lehet a 15. randinál derül ki,vagy a x-nél, hogy ránézésre jó fej a pasi, de teljesen élhetetlen vele az élet. Oké, lehet az utód jó géneket kap. :S

Ennyire nem rohanhatunk, hogy elgépiesedjünk.

De persze, kinek a pap, kinek a papné, kinek meg a fiuk.

2017. máj. 26. 11:06
Gáz...de finoman szólva: nem illik:)
34. Lonna4 (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 10:41
Vannak témák amiket nem feszeget azember egy majdnem idegennel, egyszerűen mert nem tartoznak rá. A gyerek téma, vallás, politikai nézetek, mennyit keresel stb stb. Ha evvel kezdi első blikk hogy annyira kétségbeesett hogy nem bir várni pár hetet.
33. michelle.r (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 10:38

Az első randin inkább arra légy kíváncsi, hogy lesz-e második ;) Igen, gáz, tolakodó. Az ismerkedés nem egy húspiac. Elvileg egy szerető társat keresel, akivel képes lennél egy életet leélni, nem egy tenyészcsődört.


Célszerűbb előbb azt kideríteni, hogy jó helyre születne-e az a gyerek.

32. Lonna4 (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 10:27
Nem évek óta randiztok, naaaaagyon gáz😄 Most komolyan nem ér rá a 8. 10 randiig? Amúhy ha egy korban hozzád közelebb levő fiúval randizol akkor s3 ess neki egyből😉
2017. máj. 26. 10:07

Az első randinak nem erről kell szólnia.....

Jesszus nem is ismered....

30. Channa* (válaszként erre: 29. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 09:56
Ugye!?
29. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2017. máj. 26. 09:49

Aki elriasztható ilyen aprósâggal, arra rá kell adni a kabátot:))))


Komolyan, megette a fene az olyan kapcsolatot, ahol az ember nem dumálhat őszintén, mert ki tudja mit gondol a másik. Mert akkor mi lesz?? :P

28. syria (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 26. 09:47
Pont erre gondoltam én is. Köszi, hogy megfogalmaztad helyettem. :)
2017. máj. 26. 09:46
szerintem eszedbe se jusson,hogy megkérdezd,a férfiakat ismerve ,fejvesztve fog menekülni...
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 0d67d12cdc)
2017. máj. 26. 09:40

Az. Gáz, első randi még ismerkedés, ki tudja mi lesz még ebből.

Lehet a pasi, ha akar is valamit tőled, menekülőre fogja. Hiszen joggal véli, egy tenyészcsődört keresel nem társat.

25. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2017. máj. 26. 09:28

Persze. Nem lehet se exről, se szexről, se gyerekről, se pénzről beszélgetni első randin, mert milyenmá', mi van ha ezt meg azt gondolja. Mi van ha elriasztom?

Beszélgessünk arról, hogy milyen szépen süt a nap. :D Tuti a siker! :P

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook