Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan sminkes, aki csak tusvonal húzását is elvállalja? fórum

Van olyan sminkes, aki csak tusvonal húzását is elvállalja? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 27. 00:37
Gyakorlat, gyakorlat, gyakorlat. Ráérős délutánajaidon addig huzigáld azt a vonalat, amíg nem lesz jó. Ha ráérzel, idővel pár mp lesz, és minden reggel feldobhatod.
7. Alexxa (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2017. máj. 26. 22:04
Igen azokkal is próbálkoztam de nem sikerült:( Béna vagyok
6. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2017. máj. 26. 14:53
Lehet, hogy majd én is rákeresek mert most, hogy így belegondoltam én sem tudom olyan szépen kihúzni tussal mint a képeken, pedig de jó lenne:)
5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Alexxa)
2017. máj. 26. 14:15

MIért nem keresel a youtube-on tutorial videokat? Dunát lehet rekeszteni vele.

Vagy nézz a quponverzumon valami jó kis sminkoktatást, az eltart 3-4 óráig legalább. Az alatt csak megtanulod azt a vonalat :)

2017. máj. 26. 12:17
Igen utána én is gondoltam erre:) Csak még sosem voltam sminkesnél, és sajna hallottam már rossz tapasztalatokat is meg hogy nem tetszett a smink amit csinált a sminkes. Sajnos nem tudom kihez menjek így:(
2017. máj. 26. 11:20
Szerintem is hagyd, hogy egyszer megcsináljon mindent, lásson el jó tanácsokkal és közben elmondja, hogy csináld jól az ügyes praktikákat.
2. emagdi (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. máj. 25. 21:09
szerintem simán megcsinálja neked bármelyik, kérdés, hogy mennyi pénzt kér érte :) (egy vendégre eső idejét valószínű ki kell fizetned, akármennyi festéket is szeretnél)... amúgy nem értem, ha már a tusvonalat felteteted, akkor a smink többi részét is megcsináltathatnád, pl kontúrozni tuti, hogy jobban tud egy sminkes, mint egy átlagember. plusz esetleg javasol olyan dolgokat, amikre nem gondolnál. (ami javítja az összhatást, de ugyanolyan természetesnek és "sminknélkülinek" hat az arcod utána is).
2017. máj. 25. 20:16
Tudnátok ajánlani egy jó sminkest aki ilyen tusvonalat tudna csinálni? Már sokszor próbáltam de sosem sikerült, valahogy olyan béna lett. Nekem csak a tusvonal kéne a smink többi részét megcsinálnám. Igazából nem is szeretnék erős sminket csak ezt a tusvonalat hogy így nézzek ki mint a képen meg egy kis arcpírt ennyi. De gondolom kevés sminkes vállalt csak vonalhúzást:) Felteszem a képeim közé

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook