Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudnék elhelyezkedni? fórum

Hogyan tudnék elhelyezkedni? (beszélgetős fórum)

2017. jún. 15. 14:21
Azóta sikerült elhelyezkedned?
2017. máj. 25. 20:11

Szia! Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy! Merre laksz? Valóban én sem értem miert nem mesz bizottság elé? (és igen sok cég foglalkoztat csökkentett munkakèpessègű embereket, valamely cègnèl van egy min százalék erre tehát x létszámú csökkentett m.képességű ember foglalkoztatàsa kötelező) Rengeteg ingyen OKJ is van már ha esetleg szakmát szeretnél váltani (és tudsz) ha nem tudsz, akkor bizottság és a gyerek lehetne az àpolód. (plusz mellette melót keresni) Esetleg netes munkán nem gondolkoztàl?

Gondom hogy nem egyszerű... kitartást!

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Zsu7806)
2017. máj. 25. 18:46
Mit tettél azért, hogy el tudj helyezkedni? Beállítottad az álláskereső portálokon, hogy küldje a rendszer neked az állásokat? Regisztráltál különböző munkahelyek adatbázisába? Szóltál az összes ismerősödnek, hogy munkát keresel?
3. gizus58 (válaszként erre: 1. - Zsu7806)
2017. máj. 25. 18:26

5 év alatt sem sikerült megoldani? Nem értelek.miért olyan ördöngős dolog ha nem tudsz dolgozni, hogy elmész bizottság elé, megállapítják hány százalékban vagy munkaképes. Ehhez nem kell pénz! A papírral amit kapsz, jár egy kis pénz is, máris könnyebb volna az életed. Szedd össze a papírjaidat és indíttasd el háziorvossal a leszázalékolást.Attól még időközben ha lenne munkád, dolgozhatnál!Sőt vannak cégek akik kifejezetten ilyen dolgozót keresnek, mert utánuk támogatást kapnak ha alkalmazzák őket!De ha nem lépsz semmit, akkor honnan vársz segítséget?Magadnak is kell ezért tenni valamit,tudom nem könnyű, megértem.

Csak csendben jegyzem meg ezzel a -nem vagyok nyomorék- mondattal nem lopod be az emberek szívébe magad!Főleg azokéba, akik mozgásukban korlátozottak, vagy fogyatékkal élők. Ők nem nyomorékok, csak betegek!

2. Judit36 (válaszként erre: 1. - Zsu7806)
2017. máj. 25. 16:17

Szia!

Írtam egy privát üzenetet, olvasd el, hátha érdekes lehet.

2017. máj. 25. 16:08

Sziasztok!

Óriási problémával küzdök.Sajnos több éve nem tudok elhelyezkedni.Fizikai munkát nem tudok vállalni,mert mozgásszervi műtött vagyok,de nincs arra anyagilag sem lehetőségem,hogy leszázalékoltassam magam,se nem is nagyon akarom,mert még annyi lehetőségem sem lenn,mint így illetve nem vagyok nyomorék.Érettségizett vagyok,számítógép kezelői vizsgám van,irodai munkát tudok végezni illetve egészségügyben is van gyakorlatom.

Egyedül nevelek egy nagykorú gyermeket,aki még nappali tagozaton tanul.A kamaszkornak köszönhetően nem valami jó a kapcsolatunk sajnos.

Jelenleg olyan körülmények között élek/élünk(bár ő egy ideig együtt élt egy férfival és nem tudni meddig van itthon,mert csak jön és megy általában),hogy nincs áram illetve már az elmúlt 2 telet fűtés nélkül éltük túl.A polgármester tud róla,de segítséget nem várhatunk illetve,amit néha kaptunk ünnepekkor tartós élelmiszer csomagot helyi szervezettől már azt sem kaptunk az idén.Elmondanám,mielőtt valaki félreért,nem ez hiányzik.

Dolgozni akarok,elköltözni innen,talpra állni,de már nagyon belefáradtam lelkileg,fizikailag.....

Kérem,ha valakinek van valamilyen ötlete,írjon.Előre is köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook