Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ex belezavar a kapcsolatba.. segítsetek :) fórum

Az ex belezavar a kapcsolatba.. segítsetek :) (beszélgetős fórum)


1 2
36. sors (válaszként erre: 35. - Kiraa)
2008. júl. 22. 10:48
Sok sikert és kitartást kívánok. Aki ennyire semmibe vesz azért nem érdemes szakítás után bánkódni, akár mennyire is szereted.
35. Kiraa
2008. júl. 21. 11:54
Ha egy idő eltelt a kapcsolatotokban,mikor túlestetek azon a bizonyos rózsaszínfelhőn,akkor rájössz,hogy van egy furcsakapocs,ami még összeköt benneteket, tudom,hogy már nem annyira szevedélyes a dolog,mint ami az eléjén volt,de belebetegednék,ha vége lenne, mert szeretem az egész lényét, csak van egy csapongó típusa, és érzem,hogy nem mond igazat néha, és ebbe őrülök bele, ezért nem eszek már hetek óta...de ő ezt csinálja, mintha kötelezően lenne velem, e problémákról meg nem akar tudomást venni,én hiába hozom szóba mindig az van,majd megbeszéljük és mindig lekezeli az egészet, tudja,hogy mikor mit kell velem tenni,hogy megnyugodjak. Mert ez van. Viszont adtam egy időt magamnak e hónap vége, ha eddig nem javulnak a dolgok,akkor később se fognak változni és akkor jobb ha most vége lesz,mert már rég hallottam azt a szót hogy szeretlek vagy azt,hogy harcolna értem, és bizonyítana... azt mondta,hogy nem hazudik nekem,viszon előbb vagy utóbb az idő mindent megold..ha megtudom,hogy hazudott,akkor megismeri az igazi énem.. én nem vgyok senkinek se a játékszere!
34. sors
2008. júl. 15. 11:35
Sziasztok, én is szevedtem az ex által, aminek én vetettem véget, mert a párom nem volt elég férfi hozzá, e-mailt küldettem a párommal az exnek, majd én is küldtem neki amibe lehordtam mindenek, majd még az ex kért bocsánatot és azóta csend van az ex részéről!! De azt megtanultam, ha a párod nem teszi meg az első lépést mint elküldeni az ex-et nem érdemel meg a párod.Mert ez az ő múltja és nem a tied. Mért neked kéne szenvedned és ezzel foglalkoznod!! Zárja le bármilyen módon is... Nekem nagyon megmérgezte a kapcsolatomat, nem csalt meg vele , ilyenről szó sincs, de maga a hozzáállása az ex-hez az volt a baj, hogy nem küldte el melegebb éghajlatra!
33. évi75
2008. júl. 13. 20:21

le kell csapni.puff...

én is sokáig küzdöttem a párom exnőjével.de egyszer én vettem fel a telefont és elküldtem.azóta csend. 6 éve

32. Kiraa
2008. júl. 13. 19:48

SZERETEM

SZERETEM

31. Kiraa
2008. júl. 13. 19:47
Most nagyon félek,hogy percek múlva elveszíthetem... :(
30. Kiraa
2008. jún. 29. 14:25
Csak az a szomorú,hogy nem tudok kifogni egy normális pasit =((((((
29. Kiraa
2008. jún. 29. 14:25
És tudjátok az a fájdalom,hogy tényleg jók a megérzéseim,mert tényleg volt! - van? szeretője. Tegnap este a haverja elmondott mindent,hogy ne egyem a szavait,mert fel se igaz. Mindig olyan embert keresek aki vmilyen téren elérhetetlen. Tessék most ő is... én azt hittem minden oké, és ki tudja,lehet mellettem más ágyába járkál... DE akármennyire is fáj,megérdemlem,mert én is voltam szerető, most viszont átélhetem,hogy milyen a túloldalon lenni...elég,hogy mikor megszeretek vkit,utána ott kell hagynom,mert vmi közbejön... Szivem szerintem ma mindent a fejéhez vágnék,de nem teszem " Játszom,mint egy bohóc" ameddig bírom, bár most hogy tudom,hogy mi van , nehéz lesz hozzáérni,mikor bármikor jöhet a másik csajtól is. Engem nem érdekel, mindig csak én hagytam hogy engem nézzenek hülyének és nézzenek. HA VÉGE KELL,HOGY LEGYEN,AKKOR TÖNKRE TESZEM, HOGY TUDJAM MEG MINDENKI MILYEN EMBER IS VALÓJÁBAN!!!
28. Kiraa (válaszként erre: 27. - 6b91894fae)
2008. jún. 24. 14:58
Hát igazából mindneki ilyen ám, ha mi lennénk ebben a helyzetben mármint az ex szerepében. Mindent megtennénk azért,hogy visszaszerezzük azt akit imádunk, bármi áron, újra csinálnánk mindent,hogy jobb legyen. Sajnos az én kapcsolatoban is lehet most vmi. Igazából nekem vizsgáim voltak pénteken és hát a hét elejétől kezdve eléggé elzárkóztam a szobámba és tanulgattam mikor épp nem volt más dolgom,igy esténként csak max. 1 órára ugrott át és igazából hagyott tanulni. Pénteken nagyon aranyos volt,este ünnepeltünk, és hát minden oké volt. A CSALádomat is imádja, de remélem nem csak a családom miatt van velem. Szombat-vasárnap elment focizni és vasárnap este mikor hívott mégminden jó volt. Tegnap átjött du.án 1 órára mert még volt doga, akkor se volt semmi fura, este már kicsit langyosabb volt a levegő köztünk. Ma még csak fél órára taliztunk,de hát igyis langyos volt az egész. bár telefonon egy nap csomószor hív és akkor nem érzem azt hogy vmi ne lenne rendenben. NEm tudom,hogy ma mi lesz...minden esetre ha megint csak ilyen lagyos...szex nélküli , csókok nélküli este lesz,akkor át kell értékelnem a kapcsolatunkat...mert hosszabb távon nincs értelme,mert csak nagyobb függés lenne, és csak koppannék. Viszont ő nem úgy viselkedik,mint aki szakítani akarna..nem értem az egészet..segítsetek, ti már tapasztaltabbak vagytok...
2008. jún. 24. 13:11

Sziasztok!

Én is sajnos olyan helyzetben vagyok, hogy kavar az ex :(( Tavaly novemberben szakítottak, decemberben még egyszer átbeszléték a dolgot, de végül is végleg végelett 2,5év után. Velem november táján kezdett el sms-ezni (tudni kell, hogy mi már 8éve ismerjük egymást, akkor sajnos 2 hónap után végeszakadt, de azóta is mindíg jóban voltunk). Együtt szilvesztereztünk, aztán januárban összejöttünk. Nagy volt a boldogság, mígnem májusban mindenféle indokkal időt kért a pasim, hogy gondolkodnia kell. Közben kaptam egy telefont hogy megcsal a párom. Kiderült az ex bevetett mindent. Számon kértem tőle. Megbeszéltük. Kiderült, hogy a lány még békülne, pedig előtte mindenféle görénynek elmondta. Annyit zaklatta, hogy a pasimat megingatta a kapcsolatunkba. Gondolkodott. Beszélt az exel. Döntött. Engem választott. Ehez képest a kis ribi, mert már nem tudok mit mondani rá, még mindíg üzenget neki, hogy így meg úgy szereti, és h gondolja át mégegyszer. Őszintén megmondom félek, hogy meggondolja magát, de igyekszem méltósággal viselni a helyzetet. Nem cirkuszolok. Jó fej vagyok, odaadó. De ha eléri a célját és szétszed minket, kicsinálom. Legszívesebben felhívnám a lányt és elküldeném melegebb éghajlatra, de nem akarok lealalcsonyodni. De sokszor nagyon dühös vagyok, hogy ennyire nagy a tehetetlenségem :(

Nos??? erre varrjatok gombot.

26. Kiraa (válaszként erre: 25. - 46fb572284)
2008. máj. 30. 09:34
Nekem csak az volt a rossz,hogy érzelmileg kezdtem kötödni hozzá..viszont ő nem akart elengedni..nem akarta,hogy kiszálljak. Nagy erő kellett hozzá...de megtettem :). És utólag nem bántam meg.
2008. máj. 29. 21:27
nekem is volt már olyan h én voltam a harmadik,de megbántam már én is..nem szeretek második lenni..
24. Kiraa (válaszként erre: 23. - 46fb572284)
2008. máj. 29. 19:16
Én 12 évvel idősebbel feküldtem le... szerintem kellett is,hogy idősebb,mert minden jó volt :). Csak sajnos ez a kapcsolat ilyen titkos volt..én voltam az a bizonyos harmadik... de nem bántam meg egyetlen percét sem,mert jól esett. De soha többet ilyen kapcsolatba nem akarok beleesni. A mostanival meg még jól megvagyunk :)
2008. máj. 29. 15:24
nekem a legelső pasim 10évvel volt idősebb nálam:)vele feküdtem le elöször és 3évig tartott..ekkor voltam 15:)de jobb h egy tapasztalt pasival voltam:) a mostanival 1év 3honapja vagyunk együtt,de már gondolkozok a szakitáson..nem megyünk sehova ,nem csinálunk semmit,szoval nagyon gáz már az egész..meg nagyon sunyi pasi,nem bizok benne egyáltalán:S
22. Kiraa (válaszként erre: 21. - 46fb572284)
2008. máj. 29. 09:57
Mesélsz a te kapcsolatodról? nem muszáj. Csak én még nagyon az elején járok ennek a kapcsolatnak, 2 hónapja vagyunk együtt... és 8 évvel idősebb pasim még nem volt. Csodálkoztam is rajt,hogy a szüleim elég jól fogadták.
21. 46fb572284 (válaszként erre: 20. - Kiraa)
2008. máj. 29. 09:50
nekem is 8évvel idősebb a pasim:) nekem mindig az idősebb pasik jöttek be,telejesen máshogy viselkednek mint a fiatalok.lehet h abba is vannak kivételek,de őket meghagyom az idősebb éveimre szerintem:D most az idősebbek kellenek:)
20. Kiraa (válaszként erre: 19. - 46fb572284)
2008. máj. 29. 09:46
mert most van párod? Hát az én mostani párom 8 évvel idősebb..ez nem tudom milyen szinten fog majd kihatni a későbbiekre,de nem is igen van vita, tudjuk a kompromisszumot,ami nagyon fontos egy kapcsolatban. Viszont későbbiekben meg lehet én mondom azt hogy kell az életembe vmi más..nem tudom. Nagyon jól megvagyunk és talán el tudnám képzelni vele az életem hátra lévő részét is,de én jó formán most kezdem el csak majd élni az életem. Viszont van vmi ami meg magához láncolt. Mindigis az idősebbek vonzottak,mert velük más a kapcsolat,mint egy korombelivel. Volt egy 2 évvel idősebb pasim,aki mindig azt várta,hogy megalázkodjak előtte, és hogy azt csináljam ami mond, és csak az ő akarta érvényesüljön,volt hogy a barátai előtt is cikizett...na jó persze nem mindenki ilyen...
19. 46fb572284 (válaszként erre: 18. - Kiraa)
2008. máj. 29. 09:29
én is egyszer már szeretnék majd egy olyan kapcsolatot,amibe nincsenek ilyenek..volt nők,meg hasonlók..volt már egy ilyen akinek én voltam az első,de az se jobb mert egy idő után majd mással is ki akarja próbálni..soha nem tudok egy normális pasit kifogni:S
18. Kiraa (válaszként erre: 17. - Vacsek)
2008. máj. 29. 09:19
Köszönöm. Bár rengeteg türelem kell ehhez az egészhez,és néha már eléggé megrogyok,hogy miért nem tudok egy olyan kapcsolatot kifogni,amiben nincsenek zavaró tényezők.De majd lesz valahogy :)
17. vacsek (válaszként erre: 15. - Kiraa)
2008. máj. 27. 10:50

Nehéz helyzet. Én is voltam hasonlóban. Beszéld meg a barátoddal,hogy ez téged mennyire zavar és adj neki lehetőséget, hogy egyszer találkozzon az ex-el valami nyilvános helyen.Biznod kell benne! Másik lehetőség,hogy a barátod számot cserél és akkor nem fogja többé utolérni az ex. Azt egyébként nem tartom fair dolognak az ex részéről, hogy az elvesztett babával zsarolja!!

Kitartás és sok türelem!

2008. máj. 26. 14:30

Hú, ez már így nekem nagyon kusza...

Remélem, jól alakulnak a dolgaitok!

15. Kiraa
2008. máj. 26. 13:19
Tudjátok nálunk nem ez a helyzet... A csaj várt egy babáb tőle..ő mondta neki,hogy akkor tartsa meg...de a csaj nem,mikor hogy becsúszott a baba abban is ő volt a hibás..erre utána szakított vele, és később a barátomnak a számlájára akarja írni,hogy a baba miatta halt meg..most ezzel vagdalózik,hogy ha nem lehet gyereke,akkor az ő hibája,és hogy nem vigyázott rá testileg... A Csaj állandóan más pasikal tartotta a kapcsolatot..belerúgott a barátomba..de aztán a csaj szakított vele..nagyon nehezen sikerült neki elfelejteni... és azt mondta, igazi kincs vagyok..akiről álmaiban se hitte hogy jönni fogok,mert akkor nagyon le volt építődve.. újra építettem benne mindent..érzem,hogy szeretet...azt hogy mennyire igy két hónap után nehéz megmondani... CSAK A CSAJ A BAJ, EDDIG TÖNKRE TETTE, ÉS NEM ÉRDEKELTE ÉS MOST ZAVARJA,HOGY VELEM VAN.. REMÉLEM NEM TUD SZÉTSZEDNI MINKET.MERT CSAK MIATTA VAN A VITA...
2008. máj. 25. 20:24
az én pasim is mindig beszélt vele,telefonon is meg bement hozzá a kocsmába ahol dolgozik.annyira szarul esett,uristen..
13. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 9. - Kiraa)
2008. máj. 25. 19:57
Köszönöm4
12. Virág3 (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2008. máj. 25. 19:48

Valahogy muszáj leépíteni. Én a Szerelmemmel felhőtlenül boldog hónapokat éltünk át, ott hagytuk a párunkat egymásért. Minden tökéletes volt. De elmúlt.... Már biztosan tudom rá a választ, hogy miért. Azért mert tartották a kapcsolatot. Az első hónapokban ez nem volt gond, de később....

Nem szabad hagyni, mert rengeteg dolgot tönkre tehet. Most úgy érzem nekem ez az életemet tette tönkre, de bízok!

11. Kiraa (válaszként erre: 10. - 46fb572284)
2008. máj. 25. 18:55
Köszi =). Hogy őszinte legyek..nem azt mondom,hogy csúcs nő vagyok..de az exénél jobb... mondjuk azért ő is hasonló mint egy tehén.. :D. De a viselkedése az tisztára mint egy kurvának,mert a bulikba amit művel... De én úgy érzem,nem nekem kell bizonyítani,hanem neki nekem. Mert szarul esik az is,hogy válaszolgat neki...mert elméletileg,csak igy nyugszik meg. Most még nem vagyok benne biztos,de lehet,hogy telón is dumáltak..de akkor nem teszi el szárazon amit kap.MOST ŐSZITÉN..HA VKIT NEM ÉRDEKEL VKI AKKOR MIÉRT TESZI EZT.MOst a pasimról van szó. Miért? Engem ez zavar.. ne írjon neki ne beszéljen vele... mert igy sose nyugszik el...
2008. máj. 25. 17:58
nálunk is teljesen ez volt a történet mint nálad.csak bizonyitsd be neki h te sokkal jobb vagy mint ő:)eszébe sem jut majd visszamenni hozzá.nálunk is pont ugy volt h tavaly márciusba jöttünk össze,és a volt csaja még januárba is zaklatta.de már abbahagyta hálistennek.én nem is vagyok rá féltékeny miota láttam:)egy tehén,ráadásul egy igazi nagy kurva.biztos nem kéne senkinek,azota sincs pasija..ugyhogy csinálhat amit akar:D neked meg sok kitartást,mert az kell ilyenkor!engem pl enyhén kiidegelt tavaly tél fele,fogytam is vagy 5kilót..csak az időtől fog elmúlni sajnos h abbahagyja:(
2008. máj. 25. 16:58
és még annyit ajacska...hogy valóban nagyon aranyos a kislányod =). Büszke lehetsz rá =).
8. Kiraa (válaszként erre: 7. - 9bbb5bd983)
2008. máj. 25. 16:52
=). Hát megpróbálok nem foglalkozni vele. Mert olyan szinten nem érzem magam,hogy ne essek megtépni..mert ezzel a probléma nincs megoldva.sose voltam ilyen és sose leszek. Elég nagy fájdalom neki az hogy én vagyok vele. És ha egy szép nap arra ébredek,hogy nincs már mellettem,akkor tudom,hogy nem is szeretet... viszont etől nagyon félek. mert szeretem :)
7. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 3. - Kiraa)
2008. máj. 25. 16:30

Ha ez a helyzet, és a csaj ennyire korlátolt, tényleg próbálj nem foglalkozni vele! És ha a pasid ezt mondja neked, higyj neki. Majd csak megunja a lány!!

Tudom,leírni könnyebb, mint megvalósítani! De csak segíteni szeretnék, ha már kérted! :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook