Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy nő érzi ha terhes? Nem fizikai jelekre gondolok. fórum

Egy nő érzi ha terhes? Nem fizikai jelekre gondolok. (tudásbázis kérdés)


30. globus (válaszként erre: 28. - Buci07)
2017. júl. 27. 13:52
Még korábban is.
29. lapbarna (válaszként erre: 28. - Buci07)
2017. júl. 27. 13:50

Off

Ez a szoptatás mellett nem is gondolta, hogy teherbeeshet... - annyira gáz.

On

28. buci07
2017. júl. 27. 13:33
Ismerosom jart ugy,h szoptatott,megbeszelte a dokival mikor teszi fel a spiralt es mire a dokihoz ert 12 hetes terhes volt,semmit nem erzett,nem is gondolta h szoptatas alatt ez megeshet.ugyhogy 7 hos baba melle kicsit pofan vagta a dolog.
2017. júl. 26. 13:27
Nem.
26. lapbarna (válaszként erre: 24. - Kék Lilla)
2017. júl. 26. 12:57

Uramatyám.

Dráma felsőfokon.

25. spann (válaszként erre: 23. - Fluorescent)
2017. júl. 25. 19:57
Nem minden gólya repül el ősszel, egy-kettő itthon marad. Különben ki hozná a téli gyerekeket?
2017. júl. 24. 22:21

Én 21 éves voltam amikor sajnos

egy fiú hatása alá kerültem.

Nem volt jóképű, sem kedves,

és valljuk be, egy kicsit sem szeretett . Hogy mégis miért voltam oda annyira érte...? Lenyűgözött az esze. Olyan okos

volt mint az ördög, és olyan gonosz is. Felelőtlen és nemtörődöm. Én meg tapasztalatlan és butuska. Alig

vártam hogy adhassam amit

nem is nagyon kértek..!

Abban a pillanatban ahogy az első és utolsó együttlétünk után

felkeltem az ágyról, tudtam hogy

terhes lettem.Megéreztem.

Amikor elmondtam neki, elvetette

velem a gyereket. És én állat,

belementem.Ez volt életem legnagyobb bűne. De keservesen megfizettem érte, mert sohasem lett gyermekem.

Megöltem a fiamat, mert fiú lett

volna, azt is éreztem.

Meg van az oka hogy miért írtam

ezt ide.

2017. júl. 24. 21:22

Igen, olyat én is hallottam, hogy volt aki nem vett észre a terhességéből semmit... bár nekem ez elég fura és kicsit morbid. Akárhogy is, valami tünetnek csak kellett lennie.


Sajnos az a gólya még nincs sehol. Köröznek itt körülöttem de nem lepnek meg. Lassan meg elutaznak megint! Bár most már nem vártam és nem is jött meg, szóval reménykedem, hogy nem csak a hormonok pofátlankodnak :)

22. spann
2017. jún. 29. 12:27
Mi a helyzet? Gratulálhatunk?
21. spann (válaszként erre: 18. - Spann)
2017. jún. 19. 13:47
Na mi van ezekkel a gólyákkal? Lett eredmény?
20. ina87
2017. jún. 18. 18:15
nem mindég,tudok olyat ahol 6 hónap el múlt mire észre vették h terhes a nő és hát saját maga sem vette észre...
19. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Fluorescent)
2017. máj. 23. 17:42
Igen. Mindkettőt megéreztem, egyik terhességemhez sem kellett teszt.
18. spann (válaszként erre: 11. - Spann)
2017. máj. 23. 14:06

A legbiztosabb jel, ha a gólya fészket rak a kéményeteken.

De szoktak a madárvédők mesterséges fészket is kihelyezni, és akkor kell még hozzá a közelben valami mocsár.

Évekig vissza fognak járni a gólyák költeni, jöhetnek a testvérek is, juhééééééé!

2017. máj. 22. 21:47

Első kettőt nem tudom hogy éreztem-e vagy reménykedtem, de a harmadikat biztosan éreztem, hiszen őt nem terveztük, szélső napon fogant, de amikor éreztem a peteeresemet akkor mar tudtam hogy terhes vagyok. Ajándék kislány babám lett a két fiam mellé. :)

Sok szerencsét nektek!

2017. máj. 22. 12:57

2 év sikertelenség után rögtön megéreztem, már beágyazódás körül más voltam.

Sokkal fáradékonyabb voltam, már akkor a savam az egekben volt.

2017. máj. 22. 12:32
Nem probálkozunk olyan régóta de még egyszer sem éreztem ezt. Tehát nem éreztem minden próbálkozás után vagy tesztelés előtt, hogy na most tuti, hogy ez van. Pedig az áprilisi menstruációm 3 hetet késett de a végén csak megjött. Most valamiért úgy érzem, hogy nem fog megjönni. Egyáltalán nem élem bele magam. Az elején megfogadtam, hogy sose fogom beleélni magam csak ha már pozitív a teszt és a doki is megnyugtat, hogy minden jó. Addig csak nagyon szeretném és reménykedem, de semmiképp nem élem bele magam. Még akkor sem ha érzem amit érzek.
14. jajjj
2017. máj. 22. 11:49
Nekünk a 10. hónap próbálkozás hozta meg a pozitív tesztet. 10-ből 9-szer terhesnek éreztem magam, az utolsó hónapban akkor jutott először eszembe, hogy terhes lehetek, amelyik nap már pozitívat is teszteltem.
2017. máj. 22. 11:15
háromból háromnál nem éreztem meg, csak a nyilvánvaló jelek mutatták ki, vagyis pozitív teszt, reggeli rosszul lét, ilyesmi. Nagyon beleéled magad és csalódás is lehet a vége
2017. máj. 22. 11:00
Én nem éreztem meg. Nagyon szerettem volna és az első jelnél reménykedtem, hogy az vagyok. Az is voltam, szerencsére. De ez nem megérzés volt, hanem inkább reménykedés.
11. spann (válaszként erre: 10. - Fluorescent)
2017. máj. 22. 10:25

A sok gólya jó jel!


[link]


Ma még felajánlhatod az 1%-odat a madárvédelemre.


[link]

[link]

10. Fluorescent (válaszként erre: 9. - Spann)
2017. máj. 22. 10:20

Ha nem jön meg akkor hétvégén tesztelek és kiderül remélem :)


Borsod megyében élek, nekem elég meglepő, hogy ennyi gólya van most. Szokott lenni de szerintem nem ennyi. Bár nem zavarnak, kedves madárkák :D

9. spann (válaszként erre: 8. - Fluorescent)
2017. máj. 22. 10:15

Akkor gratulálok! Ez már baba lesz!


(Vagy nem, szóval két lehetőség van :-(

De ha nem most, akkor majd máskor.

Amúgy a Hortobágyon laksz, hogy ennyi gólya van? Ott nagyobb az esély!

2017. máj. 22. 09:58

Én szeretnék babát és már egy jó ideje rengeteg kisbabát, terhes nőt meg gólyát látok :D

Eddig 4 negatív teszten vagyok túl de most valamiért úgy érzem, hogy sikerült. Igaz jeleket most még nem véltem felfedezni magamon csak valahol belül érzem. Jobb kedvem van, olyan mintha már pozitívat teszteltem volna. Tegnap a párommal feküdtünk az ágyon és a hasamra feküdt csak úgy és kicsit simogatta, pedig nem mondtam ezt el neki. Na azért észnél vagyok hiszen még egy pozitív tesztet se csináltam, szóval nem biztos a dolog. Csak fura érzés. Lehet hülyén is hangzik ez az egész :D

2017. máj. 22. 09:23

Szerintem aki készül rá, s érzékeny a témára éppen, akkor megérezheti... hisz figyeli jobban magát.


de akit éppen nem foglalkoztat ugye szoktuk hallani példákat, hogy mennyi ideig nem vette észre hogy terhes... azt el tudom képzelni, hogy eszébe sem jut, csak legyint.

2017. máj. 22. 09:17
Én nem éreztem :)
2017. máj. 22. 08:53
Én nem éreztem, mert nem voltam rá kihegyezve.
2017. máj. 22. 08:42
Szerintem ott legbelül lehet érezni...legalábbis én éreztem.. :)
2017. máj. 22. 08:37
Van, aki érzi még az is, mikor megfogan.
2017. máj. 22. 08:30
Ha mindenhol gólyát látsz, és terhes nőket, akkor igen.
2017. máj. 22. 08:17
Egy nő érzi ha terhes? Nem fizikai jelekre gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook