Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltoznak-e a férfiak, ha kiélték magukat fiatalon? fórum

Megváltoznak-e a férfiak, ha kiélték magukat fiatalon? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. okt. 31. 04:50
valaki igen,valaki meg nem.
2017. máj. 25. 17:20

Ez nemcsak vérmérséklet kérdése. Tudjátok ez a párkeresés olyan mint egy vásár: nézed a termékeket, meg a zsebed, és azt veszed meg, amire futja.

Namost nagyon sok férfi azért csapong - vagyis kívülről nézve "éli az életét", mert nem találta meg azt a nőt, aki megfelel az igényeinek. Az esetek mindegyikében ennek az az oka, hogy magasra helyezik a mércét, de az a nő, amelyik azt megüti, annak viszont ő nem kell. Azt is hozzá kell tenni, hogy ezek a férfiak azért nem a gnóm kategóriába tartoznak, tehát tudják magukról, hogy ha nem is a 10/10-es nőt, de azért sok nőt meg tudnak szerezni.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem igaz az, hogy vannak a nyugodt természetű és a csapongó természetű férfiak, hanem gyakorlatilag mindenki vadászna és cserélgetné a nőket, ha erre lehetősége lenne (anyagi viszonyok, kinézet, stb.).

Találkoztam olyan férfival, aki nagyon csapongó volt, aztán összeszedte magát, javított valamelyest a stílusán és a körülményein, és akkor meghódított egy istennőt, aki mellett egyszerűen elillant a vágya más nők iránt. Ugyanúgy megnézi a többi nőt ma is, de már nincs benne az az érzés, hogy "hátha az a nő....ki tudja, mit hagyok ki?..."

2017. máj. 23. 20:27

Persze! hogy megváltozik!Viszont mindenki maga érzi,milyen habitusa van! Ha kicsapongó élete volt?? Biztos maradt belőle későbbi korára is!! MUNÍCIÓ!!

Én példul elég korán nősültem!! Nem voltam még 19-sem!!Így most visszatekintve az elmúlt évekre!!

MÉG EGYSZER BIZTOS NEM TENNÉM!!Leéltem nejemmel 48évet! Akit az elmúlt napokban KÍSÉRTÜNK UTOLSÓ ÚTJÁRA!! Az elmúlt 20 év elég zavaros volt!! Betegsége miatt, ÍGY Az életm gyökeresen megváltozott!!ÉN KÍVÁNTAM A NŐT!!! Ő!!! NEM KÍVÁNTA!! A FÉRFIT!!! ÉN MOST IS KÍVÁNOM!! TEHÁT A KÉRDÉSRE!!AZ EMBERNEK A VÉRMÉRSÉKLETÉN!! SOK MÚLIK!!Lehet hogy az én esetem is,már csak egy zárás előtti lángolás!!????

36. oneman (válaszként erre: 1. - Doubt)
2017. máj. 23. 16:18
Szerintem ez attól függ ki milyen típus, mit szeret és milyen lehetőségei vannak. Nincsenek általános szabályok, mindenre lehet példát találni. Például ha kizárólag rajtam múlna én egyszerre szeretnék családot és csajozni, viszont bulizásra egyáltalán nem vágyom. Lehetőségeim viszont nincsenek ezt megvalósítani, tehát marad ami van. :-)
35. zolo
2017. máj. 23. 11:31
Szerintem ez sok mindentől függ. Az is lényeges kinek milyen az alaptermészete. Aki fiatalon sokat szórakozott és kiélhette a vágyait idővel lenyugodhat. Van aki annyira megkedveli ezt az életmódot, hogy nem akarja abbahagyni. Olyan is lehet fiatalon nem járt szórakozni és később ezt beakarja pótolni. Az viszont nagyon lényeges a párjával mennyire jönnek jól ki egymással. Aki otthon megkapja amit szeretne az lenyugodhat. Az is megoldás lehet együtt járnak el szórakozni vagy baráti társaságba, ahol esetleg mind a ketten jól szórakozhatnak.Úgy gondolom kettő ember kell egy boldog kapcsolathoz.
34. Jessica32 (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 21. 12:10
:)))
33. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 32. - Sanyinak)
2017. máj. 21. 06:08
Jaj ez nagyon aranyos.
32. sanyinak (válaszként erre: 31. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 20. 21:36

Egy vicc jut eszembe

Kis kandúr látja, hogy az öreg kandúr minden este lelép és csak hajnalanta érkezik haza. Addig addig könyörög neki, amíg az öreg egyszer elárulja,b hogy bizony ő kettyinteni jár éjszakánként. A pici addig kéri, míg az öreg rááll és elviszi magával egyik este. Mászkálnak a háztetőkön, míg egyszer megcsúszik mindkettő és csak egészén az egész alján kapaszkodnak csak meg. Lógnak ott vagy fél órája, mire a kis kandúr megszólal:

- Nő én már kettyintettem eleget, most már menjünk haza!

31. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 30. - Jessica32)
2017. máj. 20. 19:33
jaj ez a "kujtorogni" ez nagyon aranyos. :)))
2017. máj. 20. 17:50
Nem változnak meg soha. Ha szerelmes lesz, az egy idő után elmúlik, néhány év házasság után újra kujtorogni fog, csak titokban. Ha valaki ilyen típus, én azt gondolom, nem változik.
29. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - 8a65af67ce)
2017. máj. 19. 19:30
Pontosan !
28. throne3 (válaszként erre: 21. - Emmke)
2017. máj. 19. 19:26
megérdemli? miféle etikai rendszer az, amelyben ez az állítás levezethető?
27. throne3 (válaszként erre: 19. - Sanyinak)
2017. máj. 19. 19:23
persze, persze... meg borban az igazság, ugye?
26. ina87
2017. máj. 19. 19:03
ember függő,ki kell ábrándulni vannak férfiak akik sosem változnak meg,meg gondolom azért attól függ h a feleség is milyen személy...
25. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 19. - Sanyinak)
2017. máj. 19. 18:12
hát nem tudom hogy igaz e ez a mondás de azért szerintem inkább ne próbáld ki.
2017. máj. 19. 08:20
Miért ne, mondjuk az esély kb egy az ezerhez.
23. emmke (válaszként erre: 22. - Emmke)
2017. máj. 19. 08:13
helyesbítek: monogámia...
22. emmke (válaszként erre: 19. - Sanyinak)
2017. máj. 19. 08:11
Szűk baráti körömben van egy volt bérleány. Nem irígylem élete párját.Olyan féltékenységi hisztirohamokat senki más nem tud produkálni. Pedig szegény fiú maga a tisztességes mongámia ritka hímpéldánya.
21. emmke (válaszként erre: 17. - Throne3)
2017. máj. 19. 08:03
Szakdolgozatod tartalmával már-már egyetértenék,utolsó mondatod viszont... Sokellenséget szereztem már(és most is fogok) azon véleményem hangoztatásával,hogy aki szűz lányt vesz feleségül,megérdemli,hogy fűvel-fával megcsalják...
2017. máj. 18. 21:49
nem.
19. sanyinak (válaszként erre: 17. - Throne3)
2017. máj. 18. 21:49
És akkor az a mondás miért van, hogy kurvából lesz a legjobb feleség?
18. sanyinak (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2017. máj. 18. 21:47

Nekem is furcsa, hogy ilyen durván kiosztja férfitársainkat.

Úgy beszél mint egy megcsalt és elhagyott feleség.

2017. máj. 18. 21:40

a teljesség igényével olyan alapvető jellemvonásokon túl, minthogy például "szüksége van oxigénre", badarság igazságokat megfogalmazni kollektíven az emberre, vagy akár az egyik nemre vonatkozóan.

mindazonáltal semmiképp sem jó ómen a "mintaférjségre" vonatkozóan a magas fokú élvhajhász attitűd. az az állapot, amire a "kiélte magát" szópárral hivatkozunk, éppenséggel jelenthetné a zálogát is az eljövendő minden határon túlmutató monogámiának, ha az ember egy olyan lény lenne, amelynek élete során a különböző dolgokból egy bizonyos mennyiségű élményre volna igénye, amelyet ha teljesít, adott irányú késztetését egyúttal be is teljesítené. de az ember nem egy ilyen lény. másrészt viszont élete során sokat változhat - egy férfi megváltozhat a topik által felvetett módon, például egy nő iránti érzései hatására, de akár anélkül is. ez nem mond ellent egyetlen természeti törvénynek sem.

nem szabad viszont figyelmen kívül, hogy általánosan igaz az, hogy minél jobban "kiéli magát" valaki, annál kevésbé lesz képes lehorgonyozni egyetlen nő mellett (ez fordítva is így van). ez egész pontosan azt jelenti, hogy minél több partnerrel volt valaki, a rákövetkező annál kevésbé marad érdekes számára (közép-) hosszútávon.

16. b7fafd7baf (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2017. máj. 18. 21:04
ez az...tudom :-)
2017. máj. 18. 21:03
Nem.
14. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2017. máj. 18. 20:56
Magadról beszélsz, hogy ennyire képben vagy?
13. jstefan (válaszként erre: 1. - Doubt)
2017. máj. 18. 20:50
Az a pasi aki fiatal korában bulizós , csajozós volt az örökké, élete végéig az marad!!! Aki az ellenkezőjét állítja az hazudik! Ha családot alapít akkor visszafogottan viselkedik, de ha meglát egy formás tevepatát, vagy a kolléganője a munkahelyén lehajol, és hátulról meglátja a csupasz nagyajkai közé szorult tangát akkor kőkeményen biztosan beindul ! De akkor is visszafogottan viselkedik! Ennek hatására a feleségét otthon jó alaposan megdolgozza, de nem árulja el hogy miért volt aznap ennyire bevadulva. Ha megcsalja a nejét akkor azt nagyon titokban teszi, mert mindig akad szeretetlen, kielégítetlen, feromon felhőt árasztó nő a közelébe, csak a feleség meg ne tudja ez a lényeg!!!
12. sanyinak (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2017. máj. 18. 20:24

Akit féltenek másoktól?


Az félti a párját másoktól, aki önbizalom hiányos. De az sosem volt igazi nőcsábász.

11. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2017. máj. 18. 19:53
így van.
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Doubt)
2017. máj. 18. 19:44
Ha talál olyan nőt aki mellett NEM AKAR más nőt akkor megváltozik. Van ilyen sok. Ha nem találja meg a minden tekintetben igazit akkor ne számíts sok jóra. Tehát inkább nő függő.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook