Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit írjak egy dajka álláspályázatba? fórum

Mit írjak egy dajka álláspályázatba? (tudásbázis kérdés)

2017. máj. 19. 07:04
Ha vki hozzam bejön, hogy van e üresedés, dolgozna itt. Egyből kérném az önéletrajzot. Majd visszahivnam amikor aktualis lesz. X honap múlva esedékes dolgokkal ilyen munkaerő hiány mellett senki se képes foglalkozni. Mivel hr sem muködik ilyen teruleten, aki kezelje az önéletrajzomat, igy gyanúm az, ha nem hivatalosan erkeztetve kapják siman el is kallodik.
2017. máj. 19. 06:59
Szerintem muszaj jelentkeznie ott is. Eleve az óvoda címere kell küldeni a pályázatot. Max szóljon, hogy be fogja adni. De lehet majd mindenhova személyesen is bevinni. Hidd el mindent le kell dokumentálni!!! Csak igy működik!
2017. máj. 18. 09:58
Én mindenképpen felhívnám a helyedben. Minden rendben lesz!
7. hannus13 (válaszként erre: 6. - Aquatánia)
2017. máj. 18. 09:50
Sajnos a vezetőt nem ismerem , de a tagóvoda vezető csoportjàban dolgoztam.Nagyon meg voltak velem elègedve, Őt meg ismertem is.Fel kellene hívnom?Szerintem felhívom, hogy tud e mondani valamit.
2017. máj. 18. 09:37

Szerintem menj el a óz ovodavezetőhöz és mond meg neki hogy ott voltál gyakorlaton és tudod hogy lesz üresedés.Szívesen jelentkeznél.

Ismert arcot jobban szeretnekalkalmazni pláne ha ügyes is voltál,

ha a közigen keresztül jelentkezel bekerülsz a többi közé.A karakán talpra esett dadusokat jobban szeretik....5 éve dajkáskodom,.... ;)

2017. máj. 18. 09:31
Nagyon szèpen köszönöm!
2017. máj. 18. 09:20

Írd bele, ha közel van az óvoda, ahová jelentkezel, hogy gyalogosan, tömegközlekedéssel néhány perc alatt meg tudod közelíteni, ezt is a levélbe, ez is fontos dolog. Írd le miért tanultál pont dajkának, hogy vannak-e gyerekeid, így van gyerek-gondozásban tapasztalatod... Minden ilyen dolgot írj bele, amit fontosnak ítélsz. Néha úgy gondoljuk, hogy sok minden felesleges lehet, pedig nem az!!!


Néha elég annyi, hogy valakinek negyvenévesen még nincs családja, és másfél évente új munkahelye volt. Ez pl. számomra kizáró ok (volt még a munkaerőhiány előtt!), hogy behívjam interjúra az illetőt.

2017. máj. 18. 09:15

Kozigallas.gov.hu-n nézd meg, hogy fent van-e már az a munkakör amire pályázni szeretnél. Ha nincs még fent, se keseredj, nézd meg, hátha a városodban, vagy közeli településen keresnek-e dajkát. Itt BAZ megyében (ahol élek) a közigen megjelent pályázatok fele óvodavezető, tagóvodavezető, óvódapedagógus és dajka. Tehát hatalmas a hiány a területen!!!


Olvass el egy dajka pályázatot, és annak megfelelően írj egy motivációs levelet (hivatkozz, hol találtad a pályázatot, írd bele milyen azonosító számú pályázatra jelentkezel), írd be, hogy mi a végzettséged, hol dolgoztál, miért pályázol, miért szereted a dajka szakmát... Ha van konkrét név, akinek küldeni kell, akkor név szerint szólítsd meg az elején, ha nincs csak Tisztelt Hölgyem/Uram! Vagy Asszonyom/Uram!, a végén is Tisztelettel búcsúzz, írd alá, dátum.


Írj önéletrajzot is, keress egy sablont a neten. Europassos elég jó. Fotó, alapadatok, iskoláid, szakmai tapasztalataid, hobbi/érdeklődés, egyéb készségségek, képességek, ezek szoktak az önéletrajzba belekerülni. Elég egyszer, egy jó önéletrajzot írni, utána azt bárhová elküldheted.


A motivációs levél, és az önéletrajz is nagyon fontos! Bizonyítványaid másolatát is küld el! Ha elektronikusan kérik, akkor szkenneld be, és úgy csatold az emailhez.


Remélem tudtam segíteni!


Egy (volt) HR-es!

2017. máj. 18. 08:37
Sziasztok! Pàlyàzni szeretnèk dajka àllàsra,de nem tudom mit írjak.Àpr.25.-èn vègeztem el dajka tanfolyomot amely 5hónapos volt.6 hètig jàrtam gyakorlatra egy oviba, ahol nagyon szerettem dolgozni, szerettek a gyerekek ès a munkatàrsaimmal is nagyon jól kijöttem.Szeptembertől tudom , hogy kettő dajkànak is megszűnik a munka viszonya , szeretnèk pàlyàzni az àllàsra, csak nem tudom mit kell írni egy ilyen fajta pàlyàzatba.Kèrlek segìtsetek!
2017. máj. 18. 08:32
Pàlyàzatot szeretnèk beadni dajka àllàsra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook