Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Mikortól nem kell kiegészítő védekezést alkalmazni? fórum

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Mikortól nem kell kiegészítő védekezést alkalmazni? (beszélgetős fórum)


2017. máj. 19. 18:19
1 hónap.
7. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1. - Esme13)
2017. máj. 19. 18:14
én régen amikor elkezdtem szedni kivártam az egy hónapot. Lehet hogy sok volt, de így totál biztos voltam abban hogy hat. persze lehet hogy ez túl hosszú "rátartás" volt a biztonságra.
2017. máj. 19. 12:11
Igazából arra gondoltam,hogy 2 hétig védekezünk mellette, aztán megszakítással csináljuk, de akkor lehet inkább kivárom az 1 hónapot.
2017. máj. 18. 09:06
Én az első egy hónapban nem kockáztattam.
2017. máj. 18. 09:01
Nekem anno azt mondta a doki, hogy a 4. naptól véd. Én azért egy teljes levél beszedéséig nem kockáztattam.
2017. máj. 18. 08:39
első naptól védenek a mai fogigátlók.
2. Csemetekuckó (válaszként erre: 1. - Esme13)
2017. máj. 18. 00:55
Hat egy honap nem a vilag vege, amig le nem telik en vedekeznek plusz valamivel.. ez csak egy honap, de ha netan beugrik a nyuszi a bokorba az nem egy honapra fog szolni.. en mar csak tudom.. nekem mar van 2 gyonyoru kisnyuszim.. :-) Habar ahogy a mondas tartja jobb kesobb mint soha.. minden esetre en vigyaznek az elso honapban.
2017. máj. 17. 23:55
A menstruációm első napján kezdtem el szedni a Symicia nevű tablettát, tehát elvileg már másnaptól védett vagyok. Az orvosom azt mondta amikor felírta,hogy minden benne van a betegtájékoztatóban. Külön kérdeztem meg,hogy kell-e várni egy hónapot, arra rábólintott. De gondolom ha nem védne már most nem állna ez a tájékoztatóban. Ti hogyan csináltatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook