Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fagyasztásos szemölcseltávolítás fórum

Fagyasztásos szemölcseltávolítás (beszélgetős fórum)


2017. máj. 23. 13:23
A kislanyomnak volt a sarkan, es a kozepso labujjan, a koromnel. 2 este kentuk es ragtapaszt tettunk ra. Aspirin tablettat tortem ossze, es par csepp vizzel osszekevertem, olyan pasztas lett. azzal kentuk. El is mult mind a 2. :)
12. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lexi018)
2017. máj. 18. 19:26
Nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy bizonyos nagyság felett semmit nem ér a fagyasztás. Nekem leégette, és ott nem is jött vissza. Az égetés egy alkalom, utána fertőtlenítgetni kell.
2017. máj. 18. 15:52
Azt elfelejtettem az előbb, hogy patikában vettünk egyszer otthoni fagyasztásra alkalmas szemölcsirtót. Semmit nem ért.
2017. máj. 18. 15:50
A fiam talpán eleg sok szemölcs volt. Uszodában szedte össze, akkoriban kezdte a vízisportot. Elmentünk egy magán gyerekbőrgyógyászhoz. Ő fagyasztotta, kaparta, majd otthoni mindennapos kezelésre Verrumalt adott. Egy kisebb vagyont hagytunk a dokinál, a kezelés pedig nem volt teljesen eredményes. A verrumalozás elég hosszasan elhúzódott, és minden este kapargattuk a gyerek lábáról az elhalt szemölcsdarabokat. Plusz új szemölcsei is lettek ezidő alatt. Aztán egyszercsak maguktól ( már nem kezeltük) lepotyogtak a szemölcsök. Az összes eltűnt. Ez több mint egy éve volt, azóta sincs.
2017. máj. 18. 14:24

Nekem a lábam ujján volt, kb. 15-16 éves koromban, de jó nagy, hatalmas! 2 alkalommal fagyasztották, ha jól emlékeszem talán 1-2 hét szünettel. Az elején elfehéredett, aztán később lila illetve fekete lett, és persze bazira fájt. Végül leesett és azóta sem tért vissza. :)


Egyébként kissebb szemölcs esetében - egyszer nőtt az ujjamra is, kb. fél éve - hatásosak a gyógyszertári praktikák is. Én valami gyógyszertárban készített ecsetelő folyadékot vettem, kb. 300 forintért, és néhány hét alatt szépen eltüntette!

8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Juditkecskemet)
2017. máj. 17. 22:39
Mikor később? Majdnem 10 éve lett lefagyasztva.
2017. máj. 17. 21:59
Annyit ér, mint gombóccal dobálni a tankot. Ezt egy jó bőrgyógyász mondta. Visszatér később. Az immunrendszert kell megerősíteni gyógyszerrel és akkor a saját szervezet kiírtja. Nekünk mindkét fiamnak leugráltak szó szerint az ocsmány szemölcsök. Jó sok. Zinkorot-ot és valami immunerősítőt kaptak elég nagy dózisba.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Lexi018)
2017. máj. 17. 21:24
Nem tudom. Gyerekemnek rögtön lett. Arról volt szó, hogy többször kell menni, de így elég volt egyszer.
2017. máj. 17. 21:15
Nem lett rajta verholyag,ma voltam.Az fontos hogy legyen?
2017. máj. 17. 21:07

Gyógynövénnyel nem próbáltad?


[link]

3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2017. máj. 17. 20:56
Vérhólyag lett rajta?
2017. máj. 17. 19:52
Ma voltam,es mondtak hogy parszor el kell vegezni.Nekem elegge faj most igy estere,nektek milyen volt?mennyi ido utan gyogyul?
2017. máj. 17. 19:51
Fagyasztasos szemolcseltavolitas.Kinek mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook