Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mennyit aludt nappal a babája? fórum

Kinek mennyit aludt nappal a babája? (beszélgetős fórum)


2017. máj. 17. 16:52
Nekem nagyon éberen aludt, szó szerint lábujj hegyen kellett lennem, ha végre elaludt. Olyan sosem volt hogy órákig aludjon örültem ha egy órát tudott aludni :( :S Aztán ahogy teltek a hónapok, évek úgy egyre jobban belejött az alvásba, sokat aludt babakocsiban levegőn (teraszon, kertben) De ilyen picikén fél óráknak is örültem :) Éjszaka pedig 2-3 óránként fent volt és cicit kért :) ezt egészen 3 éves koráig megtartotta, akkor vettem el tőle a cicit - onnantól átalussza az éjszakát, külön ágyban, pedig 3 éves koráig egy ágyban aludtunk!
3. 2d052648f4 (válaszként erre: 1. - Cc7a88f96d)
2017. máj. 17. 15:38
Az én fiam 7 és fél hónapos. Még 2-szer kel éjszaka és nappal sem sokat alszik. 1 hónaposan volt, hogy nappal sem aludt. Párszor azt is megcsinálta, hogy 18-20 órát egyhuzamban ébren volt. Ki voltunk purcanva. Sajnos most sem valami jó alvó. Nekem azt mondta a védőnő, amikor alig aludt 1-2 hónaposan, hogy találjam meg a módját, hogy elaludjon (hordozás, kocsikázás, babakocsi, ringatás stb. stb.), mert szüksége van az alvásra egy ilyen picikének.
2. kokuszoscsoki (válaszként erre: 1. - Cc7a88f96d)
2017. máj. 17. 15:19
1 hónaposan szinte egész nap aludt, kb csak enni kelt fel. Most 8 hós, most már maximum 3-szor alszik egy nap, de van, hogy semmit. Éjszakát végig alussza születése óta.
2017. máj. 17. 14:56

Mi 1hónaposak vagyunk és bizony van amikor nap közben épp csak szundikál,minden szöszre felébred.

Vannak napok amikor jól alszik,de általában végig huncutkodja a napot.

Éjszaka nincs gond.

Ti hogy vagytok ezzel?Mit gondoltok?Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook