Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Nyomógombos termosz fejét hogy lehet kitisztítani?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. reload2017-05-16 09:45
Igazából viszonylag gyorsan rászoktam arra, hogy nem használom a nyomógombot, hanem letekerem a tetejét. Sajnos ennél jobb megoldást nem találtam a tisztán tartására kézi erővel :(
(válasz Mayalina 5. hozzászólására)

7. AugusztIzabella2017-05-16 09:37
Benzin? Alkohol?
(válasz Mayalina 1. hozzászólására)

6. Mayalina2017-05-16 09:06
Igen, ez is probléma.
Így mondjuk nekem még nem büdösödött be, de kellemetlen, amikor benyomom, és az arcomba csepeg a víz belőle, az első kortynál
(válasz reload 4. hozzászólására)

5. Mayalina2017-05-16 09:06
Mosogatógépem nincs, a másik megoldást próbáltam, az első mondatodon meg jót röhögtem. :D

Próbáltam szétszedni is, de nem sikerült.
(válasz reload 3. hozzászólására)

4. reload2017-05-16 09:04
Nekem az is a bajom vele, hogy ha hagyományosan tisztítom, akkor nem szárad meg gyorsan, viszont ki se csöpög rendesen, volt hogy száradás közben büdösödött be a víztől :(
(válasz reload 3. hozzászólására)

3. reload2017-05-16 09:01
Én benyomott állapotban szoktam betenni a mosogatógépbe (mármint a termosz teteje van olyan állapotban, nem én :DD)
Ha nincs mosogatógéped, esetleg forró vízbe áztatni valami fertőtlenítővel? Utána alaposan elmosni mosogatószerrel.

2. Mayalina2017-05-16 08:49
Sziasztok!
Van egy olyan termoszom, amelynek a tetején középen van egy gomb, azt be kell nyomni, így lehet belőle inni, majd újra benyomni, hogy ismét zárjon.
Na ezt a fejet, szelepet nem sikerült rendesen kitakarítanom, pedig már mindennel próbálkoztam:
áztatás, erős vízsugár, hosszabb szálú kefe...
Eddig sikertelenül.

Valakinek esetleg van valami jól bevált trükkje erre?

1. Mayalina2017-05-16 08:45
Nyomógombos termosz fejét hogy lehet kitisztítani?