Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Szemöldök tetoválásának nyom nélküli eltüntetése

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egyéb sz&e témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Brigi04302017-06-06 14:17
Lézerrel kijön! Az enyém 5 alkalom után teljesen eltűnt...

6. jennyvagyok2017-05-18 10:30
Én nem is tetováltatok éppen ezért. Meg vagyok elégedve a szemöldökömmel! :)
A barátnőm pont ezért akarta eltávolíttatni, mert e régi már bekékült, és a formája sem volt trendi. Bár a mai trendi szemöldök sem lesz sokáig divatos, és nem is mindenkinek áll jól. Nem értem minek erőltetni, na de mindegy, jó üzlet ez a lézeres eltávolítás, az biztos! :)
(válasz Katinkaboszi 5. hozzászólására)

5. Katinkaboszi2017-05-15 23:20
Fölösleges tetováltatni, hiszen bizonyos időközönként meg kell újítani, aztán változnak a trendek, nem divatos már úgy.
Viszont van egy kellemes smink készlet, ami kifejezetten a szemöldökre való.
Két részből áll, van egy fehéres színű, zselés anyag, ez megy a szemöldök helyére, majd erre a kiválasztott, barna, vagy fekete festék.
Lemosható, minden nap variálható, vékony szemöldök, vagy vastag, erős, vagy csak éppen.
Roppant praktikus.
(válasz jennyvagyok 4. hozzászólására)

4. jennyvagyok2017-05-15 22:33
Barátnőmnek csinálták lézerrel, egy alkalom 10 e Ft, többször kell menni. Második alkalommal vérzett is... Végül, nem tudom, elégedett -e az eredménnyel! :)
(válasz niki01 1. hozzászólására)

3. Daphnee2017-05-15 21:14
Lézerrel, drága és elég hosszadalmas, van olyan sminketováló aki ilyet is vállal.

2. niki012017-05-15 20:08
Sziasztok,akinek van ebben tapasztalata irjon,hol es hogyan van erre mod,köszönöm!

1. niki012017-05-15 20:07
Szemöldöktetovalast hogyan lehet eltüntetni nyom nélkül, létezik ilyen megoldas?