Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beltéri ajtó panelba melyik cégnél érdemes venni Budapesten? fórum

Beltéri ajtó panelba melyik cégnél érdemes venni Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2018. márc. 27. 22:06

Sziasztok. Én a Pesti lakásunkba Miskolcról vettem beltéri ajtót, kb. 3 héttel a rendelés után már meg is jött. Én személyesen le is utaztam a bemutatótermüke,ahol rengeteg ajtó ki volt állítva, legalább vagy 10 db be is volt építve. A beépítés simán ment, azzal nem volt gond. A neve asszem Friends Door, a weboldala meg asszem www.friendsdoor.hu

Kedvesek voltak, árban meg verhetetlenek.

2017. máj. 14. 05:42

Ajtohaz.hu


De iszonyat drágák. Két hónapnál rövidebb időt szerintem sehol nem fogsz találni.

3. Rafiki (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2017. máj. 13. 20:01

Voltunk már jó pár helyen. 7-8 hét az alap. De köszi.


Ha esetleg olyan is olvassa,aki mostanában cseréltetett, és pozitív a vélemény, kérem írjon.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rafiki)
2017. máj. 13. 19:57
beltéri ajtók beszerelése... ezt a szöveget beütöd és több oldalt feklínál. Biztos találsz olyat, aki gyorsabban is cserél ajtót.
2017. máj. 13. 19:38
Lakást vettünk, sürgősen ajtós céget keresek, akiknél nem kell hónapokat várni a cserére.. Tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook