Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Plasztikai műtét után milyen ruházatot viseltél?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. rozsareka842017-05-15 22:35
Szia Móni írtam neked privit:)
(válasz Moni1024 9. hozzászólására)

9. Moni10242017-05-14 09:41
Dr. Pataki Gergely.
Nagyon ügyes. :)

Ma vagyok 12 napos és jól érzem magam. Ha tudnék hajolni és sokáig ülni mindent rózsaszín lenne. :)

M
(válasz bergen 8. hozzászólására)

8. bergen2017-05-13 23:57
Koszi Moni:)
Remelem gyorsan gyogyulsz!
Elarulod ki mutott?
(válasz Moni1024 6. hozzászólására)

7. medina342017-05-12 19:24
Altalaban a valasztott orvos ajanlja amit o hasznal. Nem erdemes mast viselni mert ha komplikacio adodik plusz kibuvo hogy nem kovette a paciens az utasitast.
Az en orvosom mindket mutetemkor az Anita kompresszios melltartot es pantot adta. Ez bent volt a mutet araban. 3 herig le sem veheti a paciens kiveve ha pl kotozni kell otthon. 6 hetig kellett hordanom.

6. Moni10242017-05-12 19:13
Nekem egy bordától térdig érő kompressziós ruhám van. Ebben ébredtem és le nem vehetem, ebben kell végeznem mindenéféle szükségletem. :)
Ez egy VOE termék, ők ténylegesen erre szakosodtak. Nagyon jó minőségű darab, nem iritál, nem vág sehol, második bőrként simul rád.
Nekem is mell-, és hasplasztikám volt egyszerre zsírleszívással.

M

5. bergen2017-05-12 17:47
Nekem mell- es haszplasztikam is lesz, ugyhogy ezert gondoltam hogy nyitok egy kulon forumot ra, arra gondoltam igy konnyebb lesz eligazodni masoknak is :)
(válasz Enissa 2. hozzászólására)

4. bergen2017-05-12 17:46
Igen, hallottam, de ezekbol is tengernyi kulonbozo fajta van..
(válasz Formálódj 3. hozzászólására)

3. Formálódj2017-05-12 17:40
léteznek profi kompressziós melltartók, ruhák, melyek nagyon hatékonyan mükődnek, elősegitik a gyors regenerálódást.
(válasz bergen 1. hozzászólására)

2. Enissa2017-05-12 17:36
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=1635

itt biztos tudnak tanácsot adni

1. bergen2017-05-12 17:32
Szeretnem megkerdezni hogy ki milyen fehernemut hordott kozvetlenul es a mutet utani kesobbi idoszakban?
Nagyon sok kulonbozo velemenyt hallotam eddig, plasztikai sebeszek sem ugyanazt mondjak - kezdve a sportmelltartotol egeszen a hetkoznapi pamutig. Nekem has- es mellpasztikai mutetem lesz, mellplasztikabol mar nem az elso, de mivel a mutetem mar tobb eve volt azota tobb valtozasrol is hallottam.