Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek szép ez a táska? fórum

Szerintetek szép ez a táska? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. aug. 7. 11:45

Végül ezt vettem meg:


[link]


És még egy ilyet suliba:


[link]

102. Mezei Virág (válaszként erre: 101. - Butterfly87)
2017. máj. 15. 18:51

:) Na ugye! Én is ezt mondtam neked! (ha az 1. az)

Hallgass anyukádra! De leginkább magadra, és azt vedd meg, ami neked tetszik! Te fogod hordani.

2017. máj. 15. 16:43
Megmutattam édesanyámnak a fekete táskát, azt mondta hogy szép, és illene hozzám.
100. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2017. máj. 14. 19:43
Szép, elegáns.
2017. máj. 14. 19:01
Az utolsó fehér klassz. A barna és a másik nekem nem tűnik annyira nőiesnek.
98. 31bc25d879 (válaszként erre: 97. - Michelle.r)
2017. máj. 14. 18:27
Volt hasonlóm, nem szerettem, elajándékoztam:)
97. michelle.r (válaszként erre: 91. - Gribedli***)
2017. máj. 14. 18:05

Oh, ezek gyönyörűek. Ezt a kettőt bevállalnám ;)


[link]



[link]

2017. máj. 13. 16:24

Ez is jó:


[link]

2017. máj. 13. 01:10
Nem nézegettem még így, de kezd megjönni a kedvem. :D
2017. máj. 13. 00:22
En taskat csakis eloban vasarolnek, valogatnek kedvemre. Semmikepp nem internetrol.. fel is problnam, kintitnm, becsuknam..haha
2017. máj. 12. 21:37

Azert ezt elfogadnam tavaszra:


[link]

2017. máj. 12. 20:45

Ez milyen? :)


[link]

91. gribedli*** (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2017. máj. 12. 14:36
Nahui Ollin
90. gribedli*** (válaszként erre: 89. - Michelle.r)
2017. máj. 12. 14:34
Nekem így tavasszal a legkedveltebb a papírtáskám. Érdekes, évek óta megvan, így már kezdek kételkedni benne,hogy tényleg papír. Ha lennék olyan ügyes,már gyártottam volna magamnak hasonlót de akárhogy nézem, nem szeretném szétszedni mert drága volt,így meg nem jövök rá, hogy hogy szőtték. Peruban, vagy Mexikóban csinálják ezeket:)
89. michelle.r (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2017. máj. 12. 14:21

Nem vagyok meglepve, de nem láttam ;)


Nekem most ez a lávsztori:


[link]

2017. máj. 12. 14:19

Ez pedig a Jackie Kennedy által inspirált hermés:


[link]

87. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2017. máj. 12. 14:15
Amúgy én is ezt linkeltem, lejjebb
86. gribedli*** (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2017. máj. 12. 14:14

Hát igen:DDDD


Szerintem sokan ölnének egy hermés kellyért.

2017. máj. 12. 13:40
Szép.
84. michelle.r (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2017. máj. 12. 12:02

De még mennyire, hogy nem ciki, örök hálám Grace Kellynek :DDD


[link]

83. butterfly87 (válaszként erre: 70. - Yennefer)
2017. máj. 12. 11:55
Én kb. 5 éve nem hordok csípőnadrágot. Meguntam a kényelmetlenkedést, és nem is tetszik már.
82. butterfly87 (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2017. máj. 12. 11:51
Ezért jó az olyan táska, aminek van hosszú pántja is. Így helyzettől függ, hogy vállra/ keresztbe teszem, vagy kézben viszem.
81. Hanami (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2017. máj. 12. 09:10
A táska jó. Kérdés, hogy mekkora magas vagy és milyen testalkatú? Egy alacsony nőnek nem ajánlanám ezt a táskát, mert még jobban "összenyomja" Egy nagyon vékonykának sem, mert még soványabbnak fog tűnni.
80. Channa* (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2017. máj. 12. 09:04

Ki mondta, hogy rossz?

Megint bele akarsz valamit magyarázni, de már hozzászoktam:DDD


Felőlem hordják, de attól még nyanyás marad szerintem.

Szerintem, szerintem, szerintem....

Hmmm? Nyanyás<>rossz, és szerintem, azaz lehetséges, hogy szerinted nem, hm?

Vagy: nekem nem tetszik, ami szintén <>neked sem tetszik....

2017. máj. 12. 09:03

Channa* 69 hsz-ben linkelt " kiöltözős " és "mindennapi használatra" szóló táskája tetszik.


Üzleti célra 25 éve aktatáskával járok, ez idő alatt 2 * cseréltem, de már nagyon meguntam. ( mellé pedig jelenleg egy vállra akasztós középkategórás fekete táskát hordok) Lehet hogy nem a legszebbek, és túlságosan komolyak, de mindneesetre prakrikusak.

A sokszor felvett fekete kosztümökhöz, kabátokhoz,

szoknyákhoz nadrágokhoz -amit a hosszú fekete hajam tovább csak erősit- elég gyászosan hatnak.

Az idősebbek nem, de a főlen fiatalabb ügyvédnők többsége feketében jár, én is megszoktam.

78. globus (válaszként erre: 71. - Yennefer)
2017. máj. 12. 08:55

Orvosi táska :)

[link]

77. gribedli*** (válaszként erre: 76. - Channa*)
2017. máj. 12. 08:49

És abban mi a rossz? Mivel a divat ismétli önmagát, én semmi rosszat nem látok abban, hogy mai fiatal lányok olyan táskákat hordanak mint annak idején Grace Kelly, Jackie Kennedy, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn. Nagyon is rendben van. Őrizzük csak, ami stílusos, szép, stb. Csak max van, aki szakadt farmer, tornacipő kombóval hordja. De akkor is ezek a táskák műremekek.


Azt senki se írta, hogy hordj ilyeneket, hordhatod nyugodtan az olyanokat, amiket linkeltél:)

76. Channa* (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2017. máj. 12. 08:34

A fiataloknak nem nyanyás, de pl. a nagymamám és a korosztálya pont ilyeneket hordott. Mindig mosolygok magamban, amikor ilyeneket látok fiatal lányoknál:)


Gondolom mindenki úgy van ezzel, ahogy én, nem? Ha a nagymamánál láttuk, vagy ő hordott olyan ruhát, neki volt olyan terítője, köntöse, akkor nem gondolja, hogy de jól néz ez ki. A ruháknál is így vagyok. Sok lányon látok olyan mintájú ruhákat, amilyen mintájú köntöse, ágytakarója, függönye volt a nagymamámnak. Hát....én már csak ezért sem vennék fel ilyen ruhákat.

Egyébként felőlem hordja bárki, de nekem nyanyás, mert pl. az én nagymamám 80 évesen hordott olyan táskát....

75. Channa* (válaszként erre: 71. - Yennefer)
2017. máj. 12. 08:31

A dokiktáska nem ilyen:D

Nekem kb. ilyen az "diplomata" táskám:

[link]


Persze feketében.


Nyáron sorthoz én mindg kis vászon táskákat hordok, az pl. lehet drapp, ezek mérete kb. akkor, amit te írsz (telefon, kulcs, pénztárca, zsepi). Én mondjuk pénztárcában is a akicsiket szeretem, de ez lehet pl. piros pöttyös is:DDDD Ilyen:

[link]

Van egyébként drapp kicsi hátitáskám is (nem szeretem), mert a hátamra nem veszem fel, a vállamról mindig lecsúszik. Van sötétkék táskám is, azt farmerhez szoktam hordani, ezt is keresztbe teszem, nekem úgy kényyelmes, mert BKV-zok.


Én csak akkora táskát veszek (közepes méretű), amibe belefér a tablet, esernyő és egyéb apróságok. Ez általában olyan 35X25 cm méretű, 2 fakkos, és szeretem, ha van rajta elől kiszseb, illetve a hátulján is (ez a bérletem helye).


Egyszer volt egy nagyobb táskám, amitől sűrgőssen megváltam, mert minden vacakkal telepakoltam és azt csak karon tudtam hordani.

74. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Channa*)
2017. máj. 12. 08:29

Szerintem ezek nyanyásak. Amúgy a ma divatos táskákat, a fontosabb modelleket igen, a régi dívákról nevezték el, illetve ugyanolyan is, mint amiket ők hordtak, de ettől még nem nyanyás, hanem általában a többség ezeket hordja ma is, a fiatal lányok is. Csak az anyag és a szín változik, meg az ár, pl kerülhet több ezer euróba vagy kerülhet a töredékébe, a kicsi gyártók lemásolják a nagy divattervezők táskáit és olcsóbban.


Pl ennél nyanyásabb nem is kell, de ha megdobnám vele a 20 éves unokahúgomat, örülne (ezt a modellt Jackie Kennedy hordta anno de egy most is trendi táska):


[link]

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook