Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... fórum

Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. máj. 14. 10:22
erdekes, majd atnezegetem ha lesz egy kis idom,most csak belekukkantottam..
2017. máj. 14. 06:24

Erre szeretek én:


[link]


Idővel megint fogok tudni többet is belőle, most még csak egyesével megy. Ma a 8.-at csináltam. (Igaz, nem tökéletesen.)


Mindet letöltöttem és lemezre írtam. :D

36. Csemetekuckó (válaszként erre: 32. - Eindhovenaar)
2017. máj. 14. 00:15
Ja es persze szuper hogy te is megcsinaltad.. Nyomjuk holnap tovabb.. Jo ejt nektek
35. Guruljka (válaszként erre: 34. - Csemetekuckó)
2017. máj. 14. 00:14
Bravó, remek vagy! Szép munka! :D
34. Csemetekuckó (válaszként erre: 32. - Eindhovenaar)
2017. máj. 14. 00:04
Jajj csajok.. Megcsinaltam.. Volt mikor ugy ereztem kiugralnak a szemeim, de megvolt vegig. Nekem ez a program mar regebben is hatasos volt, csak nem birtam a nyanvadt 30 napot, csak kb 18-20-at. De most nem adom fel. Hat igen, jol be kell osztanom az idot, meg varni mire elalszanak.. Orulok hogy megtettem az elso lepest. Szep estet bajtarsnok..
33. Guruljka (válaszként erre: 32. - Eindhovenaar)
2017. máj. 13. 22:34

A jógát bizony én is felvehetném újra, de valahogy nincs rá türelmem.


Az ugrálás nekem nem is megy. (Életemben soha nem is tudtam nagyokat ugrani.) Biztos kiselefánt vagyok! Csontritkulásom eddig nem volt, de 20-án lesz a közelben az a pontgyűjtős szűrés, oda feltétlen elmegyek.

(Támogatási pontokat, ezáltal pénzt lehet nyerni a lakóhelyi kórház számára attól függően, hányan és hány szűrésen vesznek részt.)

32. eindhovenaar (válaszként erre: 31. - Csemetekuckó)
2017. máj. 13. 22:00

Hát négy gyerek mellett nem könnyű egy nyugodt félórát találni:)

Én végül is a Ripped in 30 első hetével kezdtem. Egészen jó volt, leszámítva a váltott harántterpeszállásos ugrálást. Azt fele sebességgel csináltam. Az ugrálásra szükség van így negyven felett is, a csontritkulás megelőzésére. Aztán erőt vettem magamon és csináltam még súlyzós belső comb meg mellizom gyakorlatokat. Itt 8-kor van Híradó. Az alatt csináltam a nyújtást, az nekem egy főleg jóga elemekből összeállított negyed óra, azt soha nem hagyom el.

Mindent bele, mindjárt 10 óra!

31. Csemetekuckó (válaszként erre: 30. - Guruljka)
2017. máj. 13. 21:48
Erre én is hajlamos vagyok.. Éjszaka vagyok aktiv, csak aztán napközben nincs pihenö mert ugye nem vagyok egyedül itthon.. De ez a kései lefekvés nagyon könnyen kialakul, néha csak 4órát alszom, de szerencsére még nem készültem ki.. Ha elalszanak a törpék neki is látok a ,,munkának,, vagy inkább bulinak, igy jobban hangzik.. :-)
30. Guruljka (válaszként erre: 29. - Csemetekuckó)
2017. máj. 13. 21:32

Neked is szépet!

t

Majd fogok, Tatareket. Tegnap 2 tempós mérföldet "gyalogoltam" Sansone-val.


Átfordult a napom, most vissza kell fordítanom valahogy. Nem kell mennem időre sehova, és ezért a bagoly-beállítottságom felülkerekedett, átalszom a napot, éjszaka vagyok aktív.

2017. máj. 13. 21:23
Haat meg varom a sorom.. Szombaton fel 10ig tevezhetnek a skacok. Kb 10ig varok. De irok ha lenyomtam.. Te tornazol valamit? Szep estet..
28. Guruljka (válaszként erre: 27. - Csemetekuckó)
2017. máj. 13. 19:53
No, mi lett? Sikerült?
2017. máj. 13. 18:19
Sziasztok. Olyan izgatott vagyok, varom az estet, hogy elcsituljon a haz, hogy nyugodtan edzhessek.. Remelem nem jon kozbe semmi.. Bizok magamban es ez a fontos.. Remelem meg sokan velunk tartanak majd..
26. Guruljka (válaszként erre: 25. - Csemetekuckó)
2017. máj. 12. 22:38
Lelkesen pomponálok! :D
25. Csemetekuckó (válaszként erre: 23. - Eindhovenaar)
2017. máj. 12. 22:04
Hat akarhogy is akartam ma kezdeni, nem megy.. Mind a 4 gyerek betelepedett hozzam ugyhogy az agytol nincs is hely.. De akkor holnap en is belevagok.. Csinaljznk elotte fotot, hogy egy honap mulva ossze tudjuk hasonlitani.. Jo hogy vannak meg aktiv emberek is.. Koszi nektek hogy itt vagytok. Guruljka, majd te leszel a pompom csapatunk... Szep estet nektek..
24. Guruljka (válaszként erre: 22. - Csemetekuckó)
2017. máj. 12. 20:05

Én bizony érzem azt a pár percet, amit próbáltam belőle!


Tudod, mi még a bajom vele? Nem tudok angolul,és a váltások az egyes gyakorlatok között nem feltűnőek. Jillian szövegében nincs olyan hangsúly, ami felhívná a figyelmet, ugyanakkor mondjuk a fekvőből kell felállni és a súlyzót kézbe kapni.

Meg kell nézni a videót párszor, és kiszúrni azt a szót, amire váltani kell.

23. eindhovenaar (válaszként erre: 22. - Csemetekuckó)
2017. máj. 12. 19:56

Szia!

Én szívesen csatlakozom, ha nem probléma, hogy én a Shred-it with weights-et csinálnám:). Heti 4-5 alkalommal. Kíváncsi vagyok, mire jutunk egy hónap alatt! Én már csináltam korábban is, de úgy két hét után nagyon ráuntam. Meglátjuk, legfeljebb közös megegyezéssel váltok egy másik dvd-jére:).

Egyébként 45 éves vagyok, jó kondícióval, de jó lenne egy számmal kisebb derékbőség. Az utóbbi fél évben munkahelyi ártalom következtében elég sok édességet ettem;). Holnap kezdem.

Szép estét!

22. Csemetekuckó (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2017. máj. 12. 12:17
Örülök, hogy legalább támogatni próbálsz.. Kicsit csalódott vagyok, azt hittem többen is belelkesednik, de ugy néz ki ellustult a világ.. Jó, téged megértelek, de hát senki más?... Na hátha még valaki kedvet kap.. Én meg ma megcsinálom az 1.t ha törik ha szakad...
21. globus (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2017. máj. 12. 11:27
Talán a bélésünk miatt, nem annyira rugalmasak a tartószalagok. Nem szeretném, ha valamim kilógna a akármelyik lyukon... :DD
2017. máj. 12. 11:03

:-( Hát egyenlőre még mindig ott tartok, hogy ,,fogjuk meg és csináljátok,,. 4gyerkőcre vagyok itthon egyedül és eléggé leszivnak mire elalszanak, mert akkor tudok nyugodtan tornazni..de majd igyekszek belevágni.. tudom hogy csak a kezdet nehéz, aztán megy könnyebben.. Tiffany videokat is kipróbálom.. remélem...

szép napot..

2017. máj. 12. 00:06

Most rosszul érzem magam, hogy felbiztattalak,de nem nekem való ez a Jillian.

Sok benne az ugrálás, én eleve nem kardiózom, illetve nekem már más a kardió, mint amit Jillian közbeiktat.


Én eddig is szétválasztott edzéseket végeztem, más és más alkalmakkor a felsőtest és a láb edzését, megint máskor a kardió jellegűt.


Elhanyagoltam hosszabb időre, most veszem fel megint a fonalat. 10-15 percek mennek most, idővel lesz majd többször ennyi is.

Nagyon drukkolok Neked, ha tudok segíteni esetleg, szívesen teszem, de nem tudok Veled tartani.

2017. máj. 10. 23:08
Amúgy sem lehet a 30 napot egyben lenyomni, kell legalább heti 1 pihenőnap. No de amint mondtam, ma megcsinálom. Lehet, hogy éjfél után lesz, nekem más a napi ritmusom.
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Csemetekuckó)
2017. máj. 10. 23:06
Szívesen. Jó a változatosság már csak azért is, mert nem szokik hozzá az izomzat.
2017. máj. 10. 22:50
Rákerestem.. Tényleg sokkal vidámabb, lehet hogy majd kombinálom a kettöt.. Minden esetre köszi.
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Csemetekuckó)
2017. máj. 10. 22:33

Nem tudom, egyből sikerül-e ez a fél óra.

Inkább legyen Neked is picit lassúbb a haladás, mint hogy feladd amiatt, hogy túlvállaltad az edzést. Mert a felét megcsinálni nincs értelme.


Keress rá Tiffany Rothe workouts-okra, sokféle van, vidám, és a pár percesei is hatnak ám!

14. Csemetekuckó (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2017. máj. 10. 22:16
Nem tudtam az eletkorod.. de azert le a kalappal, hogy ilyen tudatosan aktiv vagy.. en meg csak 25leszek, de 2 gyerköc után nem az igazi a testalkatom. Igazabol nem is sok a felesleg, csak azert böven rámférne a feszesités.. Hát igen, elég kiméletlen egy nö.. kicsit utána is olvastam.. de nekem gyors, hatékony és tartós megoldás kellett, hát igaz hogy picit szenvedni kell érte, de szerintem megéri.. szeretném megcsinálni végig..
13. Guruljka (válaszként erre: 12. - 9c485f67e8)
2017. máj. 10. 21:40

A nickem nem az alkatomból jött... :D


Rengéseket nem szoktam okozni, de tény, hogy ha odaállok, akkor "oda van állva"... :-)

12. 9c485f67e8 (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2017. máj. 10. 21:34

"Még a föld is reng, amerre én járok"

legény legyen, kivel beszédbe állok."

2017. máj. 10. 21:33

Azt a kis ugribugrit lehet úgy is, hogy a talp a talajon marad.


Nekem kicsit vadállatnak tűnik a nő, de a testalkata meggyőző. Nem az a divatcingár. Ha meg olyan, hogy online is meg tud hajtani, az egyáltalán nem baj.

10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Globus)
2017. máj. 10. 21:29
Lehet, hogy nem, de én meg azt olvastam valahol a neten, hogy 40-45 év fölött már ne feltétlenül akarjon ugrálni az ember. Mert nem tud. :D
9. globus (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2017. máj. 10. 21:28
Én csak az első pár percet, szintén észrevettem, hogy harmadik mozzanat ugrálás. Edző ismerősöm mondta, hogy bemelegítés fázisban nem szabad ugrálásnak lennie.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook