Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... fórum

Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. Csemetekuckó (válaszként erre: 67. - Eindhovenaar)
2017. máj. 20. 22:06

Koszi. Es bocsi hogy nyersen fogalmaztam.. Hat igen.. az itthoniak.. mindig ez miatt marad felbe az amit elkezdek, de nezzuk a jo oldalat.. a csalad is sok mozgast igenyel.. ez az ami felment a buntudat alol.. azert igyekszem visszarazodni. neked meg kitartas.

szep estet

67. eindhovenaar (válaszként erre: 66. - Csemetekuckó)
2017. máj. 20. 20:50
Tényleg lehetnél kicsit kedvesebb magadhoz! Bár a ma délutáni beszólásodat félig magamra vettem és az én három napos kihagyásom után gyorsan megcsináltam a mai tornát. Rám rám fért nagyon, mert az elmúlt három napban gyakorlatilag csak ültem és tanultam, vagy feküdtem és aludtam, és hát köztudott, hogy a mozgás az agynak is jót tesz. Te meg legyél türelemmel! Majd ha rendeződnek az otthoniak, folytatod:)
2017. máj. 20. 18:39
Koszi a lelekapolo biztatast, ez nagyon kellett.. Majd igyekszek osszeszedni magam.. Szep napot neked, kellemes hetveget
65. Guruljka (válaszként erre: 64. - Csemetekuckó)
2017. máj. 20. 17:34

Még olvasni is rossz, hogy beszélsz magadról. Hát nem elég a külvilág bántása?


Van egy gödör, na bumm. Majd kijössz belőle, nem mindig mi osztjuk be az időnket és energiánkat.


Én se haladok egyenletesen, de most éppen érzem hátam-derekam-combom.


Nézz oda Tiffany dolgaira, hátha pár perced hamarabb akad, mint 30!

2017. máj. 20. 16:29

:-( :-( :-( ugy szegyenlem magam.. a nagy lelkesedes meg minden egy halom trutyiva valt.. Igaz most olyan zurzavarban vagyok, hogy kissebb gondom is nagyobb annal h az edzessel foglalkozzak, de akkor is nagyot csalodtam magamban.. 3napig tarto lelkesedes, pff... Szanalmas vagyok.. Ti hogy haladtok?

Remelem jobban mint en.. Szoritok nektek, es magamnak is hogy kimasszak a godorbol ahova lesullyedtem..

63. Csemetekuckó (válaszként erre: 61. - Eindhovenaar)
2017. máj. 18. 14:04
Bety szo hogy ma en is megcsinalom.. nalunk is jo meleg van.. Hollandia? Szervalhatnal egy par tulipan hagymat.. :-) Jo edzzest...
62. eindhovenaar (válaszként erre: 60. - Guruljka)
2017. máj. 18. 13:25

Nekem tetszik a negyedórás express gyaloglás. Te említetted itt a hoxán Sansone-t, anno csináltam is. Tiffany programjairól is Tőled hallottam. Mondjuk az egyikkel egyszer megjártam; olyan lelkesen hajlongtam az egyikről a másik oldalra, hogy jól meghúztam az oldalam, úgy egy hónapig érzékeny volt utána.

További szép napot!

61. eindhovenaar (válaszként erre: 59. - Csemetekuckó)
2017. máj. 18. 13:23

Még állítsa valaki, hogy nincs telepátia:) Én meg a kertet raktam rendbe tegnap este, a héten az egyetlen eső mentes nap lévén. Na nem kell valami hatalmas munkát elképzelni, az egész nincs több mint 50 négyzetméter. Itt Hollandiában szokás sorházakhoz kis első meg hátsó kertet rakni.

Ma este megcsinálom a tornát, már előre élvezem, olyan párás a levegő, hogy nyugalmi állapotban is izzad az ember…

60. Guruljka (válaszként erre: 59. - Csemetekuckó)
2017. máj. 18. 10:51

Beillik edzésnek, be bizony.


Én csak 5 percet csináltam egy élénkebb Sansone-ből, de letöltöttem, és ma tervezem a teljes 15 percet. Elég dinamikus.


[link]

2017. máj. 18. 00:51
Hat csajok nekem a mai kimaradt.. Surgosen ki kellett pakolni az egesz alaksort renovalas miatt, es egyedul csinaltam, most fejeztem be.. Lehet hogy ezt letudom a mai edzesnek.. Kicsit csalok, de majd lehet hogy bepotolom, szeretnem becsuletesen vegigcsinalni.. Megyek aludni, mar igazan ram fer.. nemsokara csorog az ebreszto.. Szep jo ejszakat nektek
58. Csemetekuckó (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2017. máj. 17. 10:42
Enni en is szeretek, de a torna mellett az etkezesen nem valtoztatok nagyon semmit.. csak mertekkel eszek, de mindent.. az utobbi idoben kicsit tobb zoldseg meg gyumolcs, mert konnyebb hozzajutni mint telen. szep napot csajok
2017. máj. 17. 08:55

le tudom dolgozni (nem tudom, mit nyomok meg, hogy idő előtt elküldöm a hsz-t!) a külön életet élő úszógumimat, akkor nem váltok semmit, csak visszatérek a cserben hagyott váltáshoz. :D

Sok kenyeret eszem időnként. És akkor esetleg sült szalonna és változataival. Nálam ebben van a bibi.

56. Guruljka (válaszként erre: 55. - Eindhovenaar)
2017. máj. 17. 08:52

Ne aggódj, a tejeskávéd (pláne cukor nélkül) nem árt semmit!

Én, ha iszom, akkor cukorral és vajas (margarinos) kenyérrel. Az már nagyobbat "szól".


Ha a mozgással és picike odafigyeléssel le tudom olgoz

2017. máj. 17. 08:45

Sziasztok!

Tegnap este már nagyon ingott a léc, de végül is megcsináltam. Itt nagyon párás meleg volt.

Itt egyéb életmód váltást is tervezünk? :) Én a tejeskávémat (cukor nélkül) nem adom. Nálam semmi pörgetős hatása nincs, viszont az ízét nagyon szeretem.

Jó dolgozat írást Guruljka! Nekem két hét múlva lesz vizsgám, úgy hogy én is ülök eleget.

Szép napot!

54. Csemetekuckó (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2017. máj. 16. 23:12

Jol esik, pedig nem is edesitem meg mezzel sem..


Remelem megleszel a dolgozatoddal.. Jo munkat es kitartast hozza. Tovabbi szep estet.

2017. máj. 16. 21:02

Tudom, lélekben nagy teás vagyok.


Ha jól is esik, akkor váljék egészségedre! :D


Hosszú órák óta a gépemet kellett "bütykölni", a dolgozatommal se haladtam semmire.

52. Csemetekuckó (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2017. máj. 16. 18:50
Ezt mar csinaltam, azert maradt meg ilyen gyorsan.. A zold tea meg egeszsegesebb mint a kave, meg hosszabb ideig tart a hatasa, nem csak pillanatnyi porgest okoz.. Meg jot tesz az anyagcserenek is.. A kave amugy sem esik jol az utobbi idoben.. Probalok jo utra terni.. Szep napot..
51. Guruljka (válaszként erre: 50. - Csemetekuckó)
2017. máj. 16. 12:03

Azért egy tea más, mint egy gyorsan lehajtható kávé.


Ügyes vagy! Én nem tudok ilyen rövid idő alatt megtanulni egy mozgássort. :D

2017. máj. 16. 11:46
Hali.. En ma gyors voltam. Megjartam a postat peket piacot, meg lenyomtam a mait, mire a kisgyerekeim felkeltek.. A vege fele elvettek az aramot, de mar tudom a gyakorlatokat es vegigtornaztam.. Jol erzem magam, en is kezdek megbekelni az izomlazzal.. Ja meg kave helyett at akarok szokni a zold teara.. Szep napot es kitartas nektek
2017. máj. 16. 11:08

Úgy legyen!


Eddig még szép idő van. Este meg már akár eshet is. Tegnap is úgy volt.


Már órák óta fent vagyok, most kezdek majd pörögni, én lassan indulok be.:D


Ma Tatarek lesz, az tesz jót a lelkemnek igazán. :D

2017. máj. 16. 08:17

Sziasztok!

Megvolt a tegnapi is! Mára már teljesen elmúlt az izomlázam.

Pörgős szép napot Nektek!

47. Csemetekuckó (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2017. máj. 15. 10:08
Nagyon felporget.. Jo kis edzes.. Tovabbi szep napot..
46. Guruljka (válaszként erre: 45. - Csemetekuckó)
2017. máj. 15. 10:03

Már előkerült... Kicsit változtattam a témán, a lehetőségeken belül.

Mostanáig gyűjtögettem az anyagot. És emésztettem a reggelimet.


Edzés kiválasztva:

[link]


(Hálaadás-ünnepi falások ledolgozására)


Mindjárt belefogok.


Olyan jó máson is látni, hogy az önbizalom felpörget! :D

45. Csemetekuckó (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2017. máj. 15. 09:33
majd mindjart elokerul.. csak turbozd fel magad fatimaval vagy tatarekkal.. hurra, jee, nyomjuk.. Gyurjunk vazze.. Jesszus de porgok.. mozgekony porgos napot neked is..
44. Guruljka (válaszként erre: 43. - Csemetekuckó)
2017. máj. 15. 08:06
Ragadós a jókedved! Én is kiválasztok valamit és megcsinálom. Hátha előkerül közben a dolgozatírási kedvem is! (azaz, nem tudjátok, hova gurult el a motivációm?)
2017. máj. 15. 08:02

huhh, megcsinaltam a mait is.. a nagyok suliba mentek a kicsik meg alszanak.. meg elegge gyotort is az izomlaz.. de most bemelegedett izmokkal nem erzem egy ket orat.. viszonylag gyorsan elmulik az a fel ora mert igyekszek arra figyelni hogy mindent helyesen csinaljak, nem pedig arra h meddig tart meg.. Guruljka udv a nappali ,,baglyok,, kozott.. :-) remelem helyre all a bioritmusok.. :-) eindhovenaar latom nalad nem is kerdeses hogy tornazol e vagy sem.. nalad ez mar rutin ugye? Guruljka mindent bele.. udv nektek, szep napot..


Jee, nagyon beporogtem.. lehet hogy takaritasra forditom ezt a sok enerdzsit... :-DDD

2017. máj. 15. 04:30

Nekem kiesett a tegnap este. Délutántól most hajnalig aludtam, hogy visszabillenjek a nappali ébrenlétbe. Remélhetően ébren tudok maradni estig, és akkor egyenesbe jövök.

A fiam remélhetően tanfolyamot kezd, akkor az lesz a "muszáj", ami szabályos keretek közt tartja majd az életünket. Nehéz így, hogy átalusszuk pl. az ügyfélszolgálati időpontokat, nyitvatartásokat. Itt nincs éjjel-nappali bolt.


Mára valami Tiffany-t gondoltam. Ezt Nektek hozom belőle, én még rövidebbet csinálok.

Imádom a nőt! :D


[link]

41. eindhovenaar (válaszként erre: 40. - Csemetekuckó)
2017. máj. 14. 23:07

Örülök, hogy megint jutott rá időd:) Én is megcsináltam, még hét órakor! Utána megettem egy tányér párolt brokkolit, esti meleg étel gyanánt. Azt szeretem legjobban az esti mozgásban, hogy utána nem kívánok semmi édességet vagy egyéb rágcsálni valót.

Guruljka, hogy állsz Tatarekkal?

Jó éjszakát Nektek!

2017. máj. 14. 22:22

juhe, megvolt a mai edzes is.. ti hogy haladtok?

szep estet

39. Guruljka (válaszként erre: 38. - Csemetekuckó)
2017. máj. 14. 10:24
Nézegess több helyen bele. Mindegyikben majdnem ugyanaz a bemelegítés, ne azt vedd alapul!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook