Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... fórum

Ki jön Jillian-re tornázni? Együtt könnyebb... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jún. 24. 15:39

Én latin tuti nem voltam! Nem táncolok.


Most a helyes guggolást gyakorlom, és súlyzózom.

Két másfél literes, füles mosószeres flakon (vízzel töltve) a súlyzóm, némi cicaalom beleszórásával most 2,5 kg mindkettő. De hamarosan töltök beléjük még. :D

Van kicsi vászon táskám is, abba mindkettő belefér, és akkor majdnem kettlebell súlyzó a fülével...

Súlyokkal guggolok, néha karral kombinálva. Igyekszem a mell- és a váll, kar izomzatot erősíteni.És még nem vettem fehérjét, a töpi mellé pláne kell.

2017. jún. 24. 15:11

Sziasztok!


Örülök, hogy (újra) ilyen aktívak vagytok:)

Vizsgára tanultam, ezért hanyagoltam a fórumot, de a tornát azt csináltam rendesen. Rám is fért az egész napos ülés után.

Tepertőveszély itt nem fenyeget, de Ti csak mértékkel egyétek, mert nem csak zsíros, de nagyon sok sót is tartalmaz.

További kellemes hétvégét Nektek!

96. Csemetekuckó (válaszként erre: 95. - Guruljka)
2017. jún. 24. 06:27
Én is szeretem a tepertőt, Igaz hogy nem épp a karcsúság barétja, de minden nap egy kicsi nem árt meg.. Ne add fel az edzést most se.. Eddig te voltál a legkitartóbb, tudom hogy ez még mindig igy van.. Nézz meg egy jó kis vigjátékot, hátha jobb kedvre derit, nekem segiteni szokott, és a zene is.. Sőt zenére még mozogni is szoktam, nem birom ki, ha zenét hallok, hogy ne mozduljon meg egy porcikám sem a ritmusra.. Lehet hogy előző életemben valami tüzes kis latin táncoslány lehettem... :-O
95. Guruljka (válaszként erre: 94. - Csemetekuckó)
2017. jún. 24. 00:09

A pezsgés a lényeg, a többi jön magától.


Én letörtem picit lelkileg. A fiam tiszta szeretetből meglepett ma vagy fél kilónyi friss és finom tepertővel, amelyből (lemértem) 5 nem nagy darab is totál fedi a napi zsíradagomat... Ezt csak ledolgozni lehet, gyűjtöm a motivációt.

2017. jún. 23. 23:47

Yesss.. Ma raszantam magam a tornara..

Igazabol van jo motivaciom.. nagyon jooo.. Total fel vagyok dobva.. Ti hogy haladtok? Hogy vagytok? Szep estet/ejszakat nektek...

2017. jún. 16. 23:26

Kuckócska, ne add fel.


Mekkorák a gyerkőcök? Nem lehet őket kicsit bevonni a tornába?


[link]


Sok hasonlót találhatsz! Keresőbe: workout with kids


Még nem akarok szuszogni,de rendszeresen csinálok guggolásokat, ebből néztem ki:

[link]


Jó kutakodást!

2017. jún. 16. 23:10
Jjjjajjjj.. en total ellapultam.. Becsuletesen bevallom, hogy rendszeresen halasztgatom az edzeseket.. De annak nagyon orulok hogy a tanevnek vege.. Most itt a szunido, kevesebb tennivalo.. nagyobb esely a hizasra.. Igazabol reggelente szeretnek tornazni.. de egyszeruen nincs az az isten ami most kiszedjen az agybol 8-9 ora elott. ez utan meg a gyerekek is ebren vannak.. Van vmi jo otleletek hogy lehet ,,hatekonyan,, koran kelni.. Vagyis sikeresen...? Ugy erzem en vagyon a kifogasok nagymestere.. Utalom ezt, de valahogy erosebb mint en.. Holnap reggel is teszek egy probat.. Ha lenyomom tuti el fogom dicsekedni.. Ti hogy alltok? Guruljka te latom szorgalmasan edzel, a mutet ota jol vagy? Es te eindhovenaar? Szep estet nektek
2017. jún. 16. 00:01

Hahóóóó Kislányok, edzegetünk, edzegetünk?


Én már kezdem pár napja, egyelőre még nem a kifulladásig, de guggolgatok.

Anélkül, hogy bármi erőt vettem volna magamon, a pár lázas nap óta nem kívánom a zsíros dolgokat. Azaz kenyeret is alig eszem, mert az a zsírosakhoz kell... :D

90. Csemetekuckó (válaszként erre: 89. - Eindhovenaar)
2017. jún. 1. 23:47
Szia. Orulok, hogy velunk tartasz tovabbra is, annak ellenere hogy edzest valtottal.. Hat epp ez a valtogatas keszit ki teljesen, de ez az ami hozza a hatast is.. Ezert esik nehezemre nekem is.. Jo olvasni hogy kitartoan edzzesz. Tovabbi szep estet es kitartast..
2017. jún. 1. 23:06

Jobbulást, Guruljka!


Ami meg Jillient illeti, nagyon ráuntam. Lecseréltem Czanik Balázs Hardcore aerobicjára. Nekem valahogy könnyebb, hogy az első felében van a sok ugrálás, utána meg az erősítés és nem váltogatva. Mondjuk kétszer annyi ideig tart. Igyekszem legalább minden második nap megcsinálni.

88. Csemetekuckó (válaszként erre: 87. - Guruljka)
2017. jún. 1. 21:38
Hat az nem jo.. Jobbulast.. En varom h elaludjonak a torpek.. Szep estet
2017. jún. 1. 16:16
Na... le kellett mondanom. Belázasodtam, és enni se bírok!
86. Csemetekuckó (válaszként erre: 85. - Guruljka)
2017. jún. 1. 15:59
Ma torna! Elmult a mikulas is, talan az miatt is punnyadtam.. En az etkezesre nem figyelek kuloboskeppen, csak annyi h nem eszem magam degeszre. De nem is ehezek sosem. Szerencses holnapi napot..
85. Guruljka (válaszként erre: 84. - Csemetekuckó)
2017. máj. 31. 15:54

Tudom. :D

Ismerlek már annyira, hogy meg mertem lépni simán.


Én is "kifogok", habár a szememen holnap szedik a varratot. Nálam az étkezés csúszik el inkább.

84. Csemetekuckó (válaszként erre: 83. - Guruljka)
2017. máj. 31. 15:51
Sajnos igazad van.. Kifogasok.. Arra van idonk, amire akarjuk h legyen. Koszi hogy igy idevagtad ezt a kijelentest.. Ez kellett mar nagyon.. Szep napot ebben a rekkeno hosegben..
2017. máj. 31. 15:20

Jönnek a kifogások, tudom. Majd leküzdöd.


Próbálj meg rövidebb edzéseket, azt könnyebben lenyomod este.

82. Csemetekuckó (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2017. máj. 31. 13:51
Haat nem nagyon megyeget, Most van az utolso hajra a suliban a gyerkocoknek es foggal korommel arra keszulunk. A napi ,,mozgas,, megvan a csalad korul.. de majd szeretnem visszaiktatni a tornat is a mindennapokba... Jo gyogyulast es edzzest neked. Szep napot
81. Guruljka (válaszként erre: 80. - Csemetekuckó)
2017. máj. 30. 15:48

Szia Kuckó, hogy haladsz? Sikerülget?


Én súlyzózom kicsit és guggolgatok, lábat emelgetek. Muszáj, mert a munka miatt még az eddiginél is többet ülök. a


A szemhéjam reggelre beduzzad, de nem a megerőltetés miatt, hanem mert jóízűen oldalt fekve alszom a kényelmetlen hanyatt és félig ülve alvás helyett.

2017. máj. 27. 13:06
Nalunk nincs TLC. De lehet neten keresztul meg birom nezni. Jo gyogyulast es tornazast
2017. máj. 27. 12:40
Pontosítok: a magyar szinkronosak nincsenek fent a neten, csak az eredeti angol nyelvűek.
78. Guruljka (válaszként erre: 77. - Eindhovenaar)
2017. máj. 27. 12:32

Általában én se vagyok. De most hétköznaponként kor délután megy egy műsor, amit nagyon szeretek. (Éjfél után ismétlik az aznapit.)

Chris Powell az edző,egy éves programot vállal kiválasztott egyénekkel. Csuda pozitív a végkicsengés és engem nagyon motivál.

Fent vannak a filmek a neten is.

Angolul: Extreme Makeover weight loss.

Magyarul: Harc a kilókkal.

2017. máj. 27. 11:13

Sziasztok!


Örülök, hogy mind a ketten jól vagytok:) Én a harmadik hétnél járok.

Guruljka, mi van a TLC-én? Régebben néztem néha, de nem voltam elragadtatva...

Kellemes hétvégét, jó gyógyulgatást és tornászást!

76. Guruljka (válaszként erre: 75. - Csemetekuckó)
2017. máj. 27. 00:46

Szia Csemete!


Nagy örömömre új megbízót találtam, aki rögtön egy nagy munkával látott el. Ez jó keresetet jelent, folyamatos itthoni elfoglaltságot július közepéig, de jó pénzért, ráadásul még nekem kellett megígérnem, hogy máskor is elvállalok nagyobb lélegzetű munkákat. (Már hogyne vállalnék, mikor ha bedolgozom magam egy szókincsbe, egyre kevesebbet kell majd szótáraznom és gyorsabban haladok...)


Szóval nem unatkozom. A szemhéjamon a varratot elsején szedik ki. Ugrálni és pulzust emelni nemigen szabad. De ahogy itt ülök egész nap, néha felállok és súlyzózok kicsit, most is érzem a derekam és a hátam felső karom.


A szemem duzzanata már nem is nagyon vészes látszik már kicsit az eredmény! A jobb szemem alatt van kis monokli. A bajom inkább az, hogy néha eléggé viszket.


Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a terved!


Tudod nézni a TLC tévéadót? Mert ha igen, akkor mondom tovább...

2017. máj. 27. 00:04
Sziasztok. Hogy vagytok? Haladtok? Guruljka, hogy gyogyulgatsz a szemhelyplasztika utan? Es te eindhovenaar? Remelem nem adtad fel.. Holnaptol tervezem ujrakezdeni a 30day shred-et.. Talan keszen allok ra, hogy szanjak idot erre is.. Sok sikert nektek a tovabbiakban, es szep estet/ejszakat..
2017. máj. 22. 01:20
Jaj de rendesek vagytok.. Igyekezni fogok visszaterni, a tamogatasotok meg nekem ad folytato lokest... ;-) szep estet.
73. Guruljka (válaszként erre: 72. - Eindhovenaar)
2017. máj. 21. 23:13

Köszönöm szépen! A magam részéről igyekezni fogok.


Annál is inkább, mert a gépem annyit döglődött, hogy maradt még fenn munkám.

72. eindhovenaar (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2017. máj. 21. 23:12

Igen, tényleg sikerült Csemetekuckónak megadnia a lendületet számomra is:)


Sok sikert a holnapi műtétedhez, Guruljka! Majd tornázunk helyetted is míg lábadozol:)

Addig is szép álmokat!

71. Guruljka (válaszként erre: 70. - Csemetekuckó)
2017. máj. 21. 22:08

Jaj, hát ne hagyd magad!


Pár napig most ne gondolj másra, csak amit most csinálnod kell. A többi majd jön később!


Én hálás vagyok Neked ezért a topikért, mert jobb, mint egy 'antilustamin'. :D Éppen a kezdő lökést sikerült megadnod!

70. Csemetekuckó (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2017. máj. 21. 22:05
Te legalabb mozogtal, nekem teljesen elment a kedvem mindentol.. Sok sikert holnap, es aztan meg gyors felepulest vagy labadozast vagy ilyesvalamit.. Szep estet.
2017. máj. 21. 21:14

Ma kellemetlenül érintett, hogy a gépem nem játssza le rendesen a lemezt. Szétesik a kép, a hang nagyon fel van gyorsulva.

Kikerestem a Jutub-ról a kis edzést, hát az meg kétszer is megakadt ugyanazon a helyen, egy percet ki kellett hagynom belőle.

Azért ha picivel szűkebben is, de megvolt a mai edzéske. (Az erősített Sansone, amit már belinkeltem.)

Holnap szemhéjplasztika. Nemigen mozoghatok egy darabig.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook