Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom alig foglalkozik velem! fórum

A barátom alig foglalkozik velem! (beszélgetős fórum)


2017. máj. 10. 22:24
Jo Isten. Remelem ezt a fiut mar nem kezdted el hasonlo szoveggel piszkalni. Elkepzelem a szitut ahogy egy 5 honapos tavkapcsolatba, egy 25 eves "gyereknek" nyavajogsz, hogy igy hogy fog majd viselkedni a gyerekkel.... 25 evesen nekem is olyan teveim voltak, hogy fiatalon leszek anyuka... De ember tervez, Isten vegez. En inkabb arra koncentralnek, hogy ezzel a fiuval jobban megismerjuk egymast. Nem traktalni a gerekkel.
21. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 21:08

2 évig tartott egy hasonló távkapcsolatom (a 3. személy az online póker volt ha nálam volt, ha nála voltam.... ő nem unta meg, én viszont igen)


Sajnos semerre nem tartott a kapcsolat, így véget vetettem neki.


De Te, még 24 éves vagy csak.... hova sietsz és ki után? Ismerkedj és éld az életed! Bőven ráérsz még lekötni magadat.


...bocs, de ez még nem a szerelem...

20. Bichter1 (válaszként erre: 18. - 04424e865e)
2017. máj. 10. 21:04
...nagyon Exoticus" vagy :) - imádtam..
2017. máj. 10. 20:58

A távkapcsolat igazából nem is kapcsolat.

Ez olyan, mitha éhesen az interneten olvasgatnám az étterem étlapját.

2017. máj. 10. 20:54
Ha foglalkoznék Veled egész biztosan fülig érne a szám. És suttognék Neked,vajon ráérsz-e délután? Képzelődöm az erkély szélén,mikor leszek képes rá? De szólni sem merek,milyen kár hogy ilyen gyáva vagyok.... :)))
17. MZsanett (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2017. máj. 10. 20:39
Az nem baj, ha szereti a munkáját, meg máshol kikapcsolódni, de az nem jó jel, ha ennyire nem hiányzik neki a barátnője, hogy amikor van alkalma beszélni vele, akkor nem használja ki...
16. MZsanett (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 20:38
5 hónap az semmi, ráadásul távkapcsolat. Ha nem lenne távkapcsolat, akkor sem ismernéd ki ilyen rövid idő alatt. Felelőtlenség ezért feláldozni mindent.
15. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 14:32

szerintem teljesen normalis, ha egy 25 eves srac a munkajara koncentral, es idonkent elmerul a szamitogepes jatekokban. nem tudom, ez miert problema neked, plane ha nem vagy ott. a ferfiak nem olyanok, mint a nok, szamukra egy telefonos beszelgetes nem mervado, nem tudnak azzal mit kezdeni, nem olyan, mikor egyutt vagy valakivel


persze biztos irja mindenki, mennyire felejtos a pasi, es mennyire nem jo, de hidd el, nem fogsz talalni olyan ferfit, aki 25 evesen csak a leendo gyerekei nevere gondol es a szoknyad mellett ul. amelyik ilyen lenne, az ultragaz :D


akkor koltozz oda, ha nem tole varod, hogy eletet krealjon neked, hanem egymagadban is boldogulsz

14. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 14:27
Ha mindegy kivel, csak a terveidet kipipálhasd akkor csináld, ha nem, akkor vedd figyelembe, hogy egyedül leszel a gyermekeddel csak a férjezett rubrika ki lesz pipálva.
13. ina87
2017. máj. 10. 14:22
kérdés h ö h látja a jövőtöket ugyan így min te,biztosan h házaggot akk és gyerekeket vagy csak egy össze költözést és karriert és azért egy két dolog már tiszta kellene lenni az összeköltözés el is tegyél tisztába mindent vele,míg nem ugrasz egy olyan kapcsolatban amit utána nagyon nagyon megbánsz...
12. 2d052648f4 (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 14:03
Tudod az szép terv, hogy családot szeretnél x időn belül. De ha nincs meg hozzá a megfelelő pár, akkor hogyan? 5 hónapja vagytok együtt és tulajdonképpen elégedetlen vagy a kapcsolatotokkal. Pedig most kéne lennie a nagy szerelemnek. Persze, csiszolódni is kell, de egy szerelmes pasi nem ráz le.
11. dolcsy1989 (válaszként erre: 9. - Csgybzs)
2017. máj. 10. 10:44

De! Azert is lepodtem meg hogy torolte a hozzaszolast? 😂

torlesetol fuggetlen nrm ertem a masik szitut de az folyt. abban a forumban.

Bocsi

10. 3d956aa820 (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 10:41

Szerintem próbálj vele még erről beszélni, ha az sem hoz változást, én nem költöznék a helyedben. Nem adnék fel mindent a helyedben, ha másr most kétségeid vannak.

Mikor mi megismerkedtünk a férjemmel, én külföldön dolgoztam nagyon sokat, többet voltam kint, mint itthon. Én hazaköltöztem kétségek nélkül, és a mai napig jó a kapcsolatunk. De ehhez két ember kell.

Azt is el tudom képzelni, hogy idealizáltad őt, és ő valójában közel sem az a személy, akinek képzelted.

Viszont mesélek egy másik példát is. Egyik barátnőm távkapcsolatban élt egy sráccal, aki az ország másik végén élt. Szerettek volna összeköltözni, a srác nem akarta feladni az állását, ezért a lány eladta a lakását, a bútorait, a használati tárgyait, majd mikor indult volna reggel a facen egy üzenet várta, mely szerint a srác meggondolta magát.

Szóval ha nincsenek kétségek, akkoris 50-50 %, hogy bejön-e. Legyen B terved, ha mégis költözöl!!!

9. csgybzs (válaszként erre: 7. - Dolcsy1989)
2017. máj. 10. 10:40
Ezt nem az exképek kitörlése fórumba akartad írni?
2017. máj. 10. 10:39
Ezt nem ide akartam irni bocsanat
2017. máj. 10. 10:37

Ezt most nem vagom. 2017 03 03 kiirt forutema...???aztan irsz egy hozzaszolast higy az ne o volt es pont amikor kiirtad a temat mert rajottel hogy buta vagy??? Aztan torolted a hozzaszolast?

Nagyon unatkozol dragam

2017. máj. 10. 10:34

Egy 25 éves fiatal nyugodtan lehet "karrierista".

Kb. 10 év múlva ráér nyakába venni a hitelt, megházasodni.

5. dolcsy1989 (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 10:29
Erezhetoen ketsegeid vannak mindenfele hozzaszolas nelkul. Eleg egyertelmu a szitu. Lehet jo ember stb...nem ot szarozom, de lathatoan neked nem ilyen ember kell. O az elso igy nagyonis ertheto hogy ragaszkodsz es menteni probalod, de alig 5 honap utan ilyen problemak egyertelmu jelzesertekkel birnak. Lathatoan neked meg nincs idod az idohuzasra. Nem hiszem hogy ketsegek kozt kellene hizzakoltoznid ugy hogy csak ot ismered. Plane nem becelozni mint apajelolt. Legy kemenyszivu es lepj tovabb.
4. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Andi5674)
2017. máj. 10. 10:13
Felejtsd el.
2017. máj. 10. 10:10

Én egy 5 hónapos "távkapcsolatra" nem alapoznék se családot, de még a költözést sem. Ilyen hozzáállással főleg nem. Mi lesz ha odaköltözöl? Ugyanez. 5 hónapos kapcsolatban még nem kell ilyenekről beszélgetni, hogy a másik nem foglalkozik veled, meg elfelejt visszahívni?!


Nagyon bátor és nagyon szerelmes lehetsz. De azért használd a józan eszed is szerintem. 24 évesen még nem kell görcsösen kutatnod az apajelöltet.

2017. máj. 10. 10:10

Nem ez a pasi lesz a férjed, a gyermekeid apja.

Ennyire ne szaladj elôre az idôben.

2017. máj. 10. 10:06
24 éves vagyok es 3 éven belül családot szeretnék! A párom 25 éves es 5 hónapja vagyunk együtt. Alapvetően 100 km-re lakunk egymástól, de ez pár hónapon belül megváltozik, mivel oda költözök. A munkánk es a távolság miatt mostanában nagyon keveset találkozunk ugy hogy marad a telefon es az üzenet. Mikor ott vagyok nála sokszo dolgozik es nincs otthon, ami alapvetően nem lenne kötelező de karrierista es jo beszosztast szeretne a jövőbe. Ha nem vagyok ott állandóan jatszik valmi játékkal es leráz a telefonba majd elfelejt visszahívni! Ami nekem rettentő rosszul esik hiszen nekem ő az elso! Nem a munka vagy holmi játék! Ezeket természetesen elmondtam neki de szerinte ez teljesen rendben van igy! A problémàm az hogy mi lesz ha oda költözök?! Hiszen en ott senkit sem ismerek csak öt, új munkahely, új közeg, es mi van ha ugyan ezt fogja csinálni játék, munka, haverok... és én? Vagy ha lesz egy gyerek? Nem szeretném, hogy inkabb játszon a számító gépen mint a saját gyerekével! Nem tudom fejest ugorjak e ebbe a költözésbe?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook