Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátom nem törli ki a képeket az exével. Jelent még neki valamit? fórum

Barátom nem törli ki a képeket az exével. Jelent még neki valamit? (beszélgetős fórum)


1 2
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - 8f1a316d17)
2017. máj. 16. 08:11
Az életének kitörölhetetlen része, de ez a rész már a múltja. A közösségi oldalak viszont a mostra alapoznak. Mire gondolsz most, mit eszel éppen, oszd meg, hol vagy jelenleg. Manapság még a nyaralós képeket sem két héttel később teszik ki az emberek, hanem azon nyomban, amint megörökítették őket. Egy ilyen közegben, ahol a fiatalok a szakítás után egy órán belül (ha nem azonnal) átállítják a státuszukat egyedülállóra, nem hiszem, hogy nincs jelentése a régi barátnő képeinek. Ez egy olyan kirakat, ahol nincs helye a múltnak.
43. NomNom (válaszként erre: 42. - 8f1a316d17)
2017. máj. 16. 07:40

Nem azt jelenti? Még ha lenne pár képe egy külső merevlemezen eltéve, de kint hagyni, hogy mindenki lássa...? Rádaásul elég intim fotók ha jól értettem.

Ez gáz...

2017. máj. 16. 07:15
Az ex partner is, az életének egy kitörölhetetlen része. Úgy mint minden más. Szerintem nem azt jelenti, hogy vonzódna még hozzá. Ha naphosszat nézegetné a képeit, az persze mást jelentene.
41. Jessica32 (válaszként erre: 1. - Esme13)
2017. máj. 13. 14:37
Még mindig a volt barátnője a fontos neki, és ezekkel a képekkel akarja ezt kifejezni. Tudatja vele, hogy ugyan vagy te neki, de még mindig azt a nőt teszi ki, mutatni a nyilvánosságnak, hogy ő a fontos. Direkt nem törli ki, és csak le akarja rázni a kérdezősködésedet az ígéretével.
40. Ercsi4 (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. máj. 11. 15:12
Én is megnézem a régi képeket, amiket a gépen egy mappába tettem. Ez az életem egy része, és ez is hozzám tartozik. De nem a facebookon vannak kinn - ráadásul nyilvánosan.
39. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. máj. 11. 09:08
Én fel se tenném, szóval persze, nem vágok mindent egyből máglyára, de nem is mutogatom. Ott kezelem az ilyesmit, ahol a helye van.
38. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2017. máj. 11. 09:04
:D
37. Humor Helga (válaszként erre: 36. - B598e4912b)
2017. máj. 11. 07:34
akkor ne írd ki fb-re.. tuti sose tudja meg :DDD
36. b598e4912b (válaszként erre: 35. - Humor Helga)
2017. máj. 11. 07:32
na pasztmekk! csak a férjem/nem férjem meg ne tudja! :D
35. Humor Helga (válaszként erre: 34. - B598e4912b)
2017. máj. 11. 07:31

El kell h szomorítsalak ... ha a fb-on egyedülálló vagy akkor ki van csukva h legyen férjed ..


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. máj. 11. 07:22

miért van ekkora befolyással rátok a fb???

ha nem írom ki, hogy elmentem futni, akkor nem is futottam? mivel a fb-n még most is egyedülálló van megjelölve, akkor széttéphetem a házasság levelünket, mert nem érvényes???

ne már! ott vannak azok a nyomorult képek, nem elférnek?

az exek akkor is az élet részei maradnak, ha már nem gondolunk rájuk mindennap. ha minden tárgyi emléket kidobok, akkor is volt az életemben egy időszak, amikor ő meg én MI voltunk.

én sem nézegetem mindennap elérzékenyülve a régi emlékeket, de ha valami miatt felötlik, hogy akkor ott azzal a pasival milyen rossz volt, attól csak még jobban szeretem a férjem és hálás vagyok, hogy ő nem phöch.

33. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. máj. 10. 23:16

Volt olyan kapcsolatom, aminek minden tárgyi emlékét megsemmisítettem, meg olyan is, aminek a mai napig megvannak az emlékei.

Egyébként a férjemet nem zavarják az ezer éves fényképek, bár nem is szoktam fátyolos szemmel nézegetni őket, egyszerűen csak vannak.

2017. máj. 10. 21:10
Ezért nem kell a Facebookra semmilyen közös képet feltenni :)
31. Bichter1 (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. máj. 10. 20:49

...mentse le a régi exeket a szgépre vagy ahova akarja mindenki.

De egy közösségi oldalon, új baráttal/barátnővel a kirakatban, szerintem ..igenis furcsa.

2017. máj. 10. 17:01
Engem is zavarna....Jó, tegyük fel, hogy először megfeledkezett róla...hisz pasi :) na de ha már szóltál megint és semmi...Maga a tény, hogy ennyire semmibe veszi az érzéseidet nem valami fényes a jövőtökre nézve. Én speciel kitöröltem minden puszis stb képet, max egy kettő maradt, amiken egymás mellett szerepelünk...Az én barátom még azt is megkérdezte anno, hogy levegye e a falról azt a képet (erotikus kép egy párról, ami amúgy tök szép), amit az exétől kapott....Mondtam, hogy dehogy veszi, nekem tetszik és nem is tulajdonitok neki egyéb jelentőséget :)
29. 31bc25d879 (válaszként erre: 28. - 4d0b637a98)
2017. máj. 10. 16:59
Ezen a primitíven jót mosolyogtam, de van benne valami:)
2017. máj. 10. 16:58

Szerintem, mint idősebb, váláson és élettársi (hosszú) kapcsolatokon már átment nőnek, az a véleményem, hogy az ilyen férfi kifejezetten primitív.


Ugyanis ha elválok, akkor már csak a másik érdekében is, a volt feleség miatt is, kitörlöm a Facebookról a képeket. Nem a gyerekek képeit, hanem a volt feleség képeit.


Aki ezt nem teszi meg, az nem is veszi komolyan az új kapcsolatát, nem is akarja nyilvánosságra hozni, hogy ő már lépett és új életet kezdett.


Szóval vagy primitív, vagy szélhámos, feledékenynek semmiképp nem nevezném, főleg, hogy Te már szóltál neki. Ha ráadásul tudja, hogy ez rosszul esik neki és nem kér tőled bocsánatot és nem előtted törli ki a képeket a Face oldaláról, akkor semmi jóra hosszú távon ne is számíts.

27. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - Esme13)
2017. máj. 10. 16:52

Hát ne felejtse el.

Én kedvesen, szépen mosolyogva mondanám neki, hogy nos...akkor gyere és töröljük ki együtt csak, hogy ne kelljen még egyszer szólnom és felejtsük el együtt ezt a kis epizódot, hogy ennyire feledékeny vagy drágám;)

26. andi6020 (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2017. máj. 10. 16:47

Pontosan. Szerintem is gáz.

Nem a memóriáját kell törölni, csak a kirakatot.

2017. máj. 10. 16:04

Engem bántana a dolog. Azért a csókolózós képeket fent hagyni elég durva. Meddig tartana kitörölni neki, ha akarná? Valami oka csak van, hogy nem törli.


Kinek ne lennének emlékei a múltból? A szép emlékek megmaradnak. Nem kell róla beszélni, mert az bánthatja az új társat. A szívünk mélyén jól el kell ásni, helye maradhat, de ne legyen tovább publikus.Sem szóban, sem képben.

24. Esme13
2017. máj. 10. 15:57
Ez most eléggé elkeserített, amíg nem szóltam azt hittem tényleg csak elfelejtette...
23. ina87
2017. máj. 10. 14:26
hát igen egy kapcsolatot nem így kell elkezdeni,ha már szóltál neki szerinted miért nem tesz semmit biztos meg van az oka.
2017. máj. 10. 13:41

Ő hülyének néz majdnem egy éve.


Döntsd el, tényleg az vagy-e.

2017. máj. 10. 13:29
Hát engem is zavarna.
2017. máj. 10. 13:18

Valószínûleg ti meg nem voltatok együtt nyaralni.

Ha elmentek, akkor talán már nem lesz publikus az elôzô.

Az emlékezetében akkor is megmarad annak a régi nyárnak a szép emléke.

2017. máj. 10. 12:28

Most már egyébként felvetődik az a kérdés is, hogy ha ki is törli a sokadik jelzésed után, mit is jelent neki valójában az ex...

Szakítás után azért az emberek többsége leszedi a közös képeket...

18. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Esme13)
2017. máj. 10. 11:06
Tegyél ki te is közös képeket az exeddel. Ha zavarja, legalább megérti, mi a gondod. Ha meg nem zavarja, akkor ez egy nyitott kapcsolat.
17. dolcsy1989 (válaszként erre: 16. - Esme13)
2017. máj. 10. 10:53
Ezek eleg nagy problemak egy ilyen fiatal kapcsolattol. Tenyleg az a meglatasom hogy ragtapasz lettel.
16. Esme13 (válaszként erre: 15. - Dolcsy1989)
2017. máj. 10. 10:49

Jaa,hogy az. Azt hittem a 2016-os témáim... Nagyon sikerül mindig bele választanom.

Igen, ugyanarról a férfiról lenne szó. Azóta többet találkozunk, többet vagyunk együtt, de közel sem tökéletes minden. :(

2017. máj. 10. 10:42

Nem ertem! Harom honapja volt ez a tema. Azt dobtad. Kesobb uj pasi...akivel 2, es fel honap mulva vagy egy eve. Nem vagyok szar matekbol de ez az en kepessegeimet meghaladja.

vazolnad?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook