Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mik a tapasztalatok a parafa padlóburkolatról? Főleg személyes tapasztalat érdekel.

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. geranna72017-05-27 19:51
Van inyeles felmosom amihez van 1 flakon es abba viz+padlapolo megy. Ezzel spriccelek es torli is. Padlofenyezot is hasznalok havonta.Mar 16 eve vanmeg.
(válasz Bichter1 5. hozzászólására)

6. Bichter12017-05-10 09:38
Én is a hálóba szeretném... most padlószőnyeg van. Azon is meglátszanak a bútorok lábnyomatai, de szerintem a parafa is visszanyeri valamilyen szinten... rugalmasnak" írták le.
(válasz zefex 4. hozzászólására)

5. Bichter12017-05-10 09:34
...és hány éve van már meg?
Mivel takarítod, vagy csak felporszívózol?
(válasz geranna7 3. hozzászólására)

4. zefex2017-05-10 08:52
Amikor új padlót tettünk, meg új bútort csináltattunk, az is nagyon vonzotta a port, aztán idővel múlt, veszíthetett a töltésből :)
Mi a konyhába tennénk parafát, meg talán a hálóba. Az ágyláb nyomok később nem simulnak vissza?
(válasz geranna7 3. hozzászólására)

3. geranna72017-05-10 06:07
Hűű .nekem rossz véleményem van a parafáröl. Nagyon vonzza a port.Folyton takarítani kell. Sok porcica. Többet soha. Ha valami nehezebb dolog ráesik,erős nyoma marad. Ágylábak meglátszanak!!

2. Bichter12017-05-09 21:41
...és egyáltalán melyik a jobb?
A klikkes parafa padlóburkolat vagy a ragasztós változat.

(nyár közepén felújítást tervezek és nagyon tetszik a parafa tulajdonsága, melegebb,eleve lakkozott és a klikkes változat lerakása is egyszerűnek és gyorsnak tűnik)

Véleményeket és tapasztalatokat várok.. akár színre is. Megbánta, nem bánta... stb.

Köszönök minden hsz-t :)

1. Bichter12017-05-09 21:38
--- parafa padlóburkolat: akinél ilyen a padlóburkolat, hogy vált be?