Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mondanátok erről a combról véleményt? Kell/lehet ebből fogyni? fórum

Mondanátok erről a combról véleményt? Kell/lehet ebből fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. andi6020 (válaszként erre: 2. - Csimber)
2017. máj. 8. 14:05

A combom nekem is ilyen.

Bár a hasam is olyan lenne, mint neked.

Hány éves vagy?

2017. máj. 8. 13:43
Szia! Szerintem sokan örülnének, ha ilyen combjuk lenne.Ha szeretnél sporttal tudod alakítani. A fotó alapján a kilóiddal se lehetnek gondok, de ha az is zavarna, akkor azon is lehet gyorsan, hatásosan segíteni. A legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben és ne mások véleménye legyen a mérvadó.
8. NomNom (válaszként erre: 1. - Csimber)
2017. máj. 8. 13:41

13 éves korom óra küzdök ezzel. De nem tudok az alkatomon változtatni. Van rajtam most túlsúly, de a bordáim kilátszanak még így is, a combjaim viszont jó vaskosak.

Ezzel nem lehet mit tenni, alkati kérdés.

A te combjaidnak viszont nagyon örülnék jelenleg. :D

Fénykoromban én is kb. 5 kilóval kevesebb voltam.

2017. máj. 8. 13:39
köszi... nem értem hogy én miért érzem rondának... tiszta hülye vagyok. jó lenne ezt legyőzni magamban, és szépnek látni magamat.
2017. máj. 8. 13:38
Szerintem sincs vele semmi baj.:) Nem undorító, nőies!
2017. máj. 8. 13:37

Ja, és ami a lényeg: NEM UNDORÍTÓ !!

Barátkozz meg vele, fogadd el és te sem látod majd

csúnyának!

2017. máj. 8. 13:36
Szerintem normális vastagságú a combod.
2017. máj. 8. 13:35

Úgy látom, te egy körte alkat vagy, ha fogynál akkor sem a combodból menne le!


Szerintem nem kell fogynod!

2017. máj. 8. 13:31
2017. máj. 8. 13:26

Betegesen vastagnak érzem a combom :( állandóan ezzel foglalkozom.

Nem tudom, hogy testképzavarom van, vagy tényleg undorító a combom. Elég rosszul érzem magam emiatt.

Párom is azt mondta, hogy van egy kis felesleg rajta.

Hát nem vagyok már 20 éves és nem vagyok annyi kiló. 4-5 kilóval vagyok több, mint fénykoromban.

Belinkelek képeket róla.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook