Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? fórum

Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? (beszélgetős fórum)


151. spann (válaszként erre: 144. - Channa*)
2017. máj. 7. 12:21

Értem, értem, de kissé fordítva ülsz a lovon te is.


A tetoválás, mint tény (általában a minta is) azért borzasztó, mert MEGVÁLTOZTATHATATLAN!

És a legtöbben megbánják, hogy örök életűvé tettek egy pillanatnyi divatot.


Remélem világos, hogy ez nem ugyanaz, mint amikor valaki felvesz egy lehetetlen göncöt, vagy kopaszra nyíratja a fejét. Még a haj is kinő egy hónap alatt. Egyéb testalkati tulajdonságokról nincs vita, még ha maradandóan előnytelenek is a viselőjükre nézve.


De a tetoválás nem valami véletlen következménye! És még csak nem is valami tradícióból ered.

Egy értelme van talán.

Hogy mindenkivel tudassa: látjátok, milyen hülye voltam egyszer? (vagyok most is)



"És ahol az intelligencia kezdődik:"

- az ott van, hogy pl. te is elfogadod a véleményemet, nemcsak kioktatsz arról, hogy szerinted mit kellene gondolnom. Oké?

És ha esetleg elolvasnád a fórumindító kérdést, hátha felfognád, hogy arra válaszoltam.


Igen, a TETOVÁLÁS UNDORÍTÓ.

150. Yennefer (válaszként erre: 135. - Michelle.r)
2017. máj. 7. 08:48
A kép szerint az csak egy felfestett hamis tetoválás. De 1950-es a kép.nem kizárt hogy később lett neki igazi :)
149. unom (válaszként erre: 148. - Globus)
2017. máj. 7. 08:47
Én is azt hiszem, a "minden lében kanál" szólásra gondolt szegényke.
148. globus (válaszként erre: 121. - Andi6020)
2017. máj. 7. 08:45

Itt hasonlat. Minden folyó témába belekeverőt jelent.

Tényleg, volt ilyen film. Érdekesnek tűnt, de már tartalmára sem emlékszem.

2017. máj. 7. 08:19

Engem sem zavarna ha tetovált lenne a pedagógus,bár tény nem mindegy milyen minta van rajta,mert pl,ha szívecske,csillagocska tündérke stb.minta azért másabb,mint ha egy

"áthúzott,Béla,Lajos és Karesz" felirat díszelegne a karján:D

146. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Kicsibaba33)
2017. máj. 7. 06:23
Attól függ, mi. Ha pl. horogkereszt, vagy hasonló jelezést hordozó dolog van rajta, nem járatnám hozzá a gyerekemet.
145. Panna.33 (válaszként erre: 121. - Andi6020)
2017. máj. 7. 06:00
Az egy jó kis sorozat volt. Mondjuk annyira nem, hogy magamra is varrassam.
144. Channa* (válaszként erre: 5. - Spann)
2017. máj. 6. 23:30

Sosem varratnék magamra tetoválást, de sosem jutna ilyeneket még gondolni sem azokról, akik tetováltak. Nekem nem tetszik magamon, de ha másnak tetszik, akkor csinálja.

Nagyon sok ismerősöm, rokonom, barátom van, aki tetovált, és egyik sem primitív, tökfej és még buta sem. Nálad mindenképp intelligensebbek és okosabbak, illetve egész jó munkahelyük van, azaz felveszik őket jó helyekre is. Ez most tudom, hogy meglep:D


És ahol az intelligencia kezdődik:


Ha nekünk valami nem tetszik, nem szeretünk egy ételt, italt, stb., akkor (mivel intelligensek vagyunk) nem azt mondjuk egy ételre pl., hogy szar, undorító, hányadék, stb., mert bizony van aki azt megeszi és ízlik neki. Hanem csak annyit mondunk, hogy köszönöm nem kérek, mert nem szeretem, nem vagyok éhes, stb..


Ha nem tetszik nekünk valami, pl. a te hajszíned, súlyod, ruhád, menésed, ahogy táncolsz, a hangod, a fenék formád, a mellméreted, stb. akkor nem azt mondjuk, hogy undorító és ronda vagy, hányok a hajsznedtől, felfordul a gyomrom a szagodtól, ha olyan kövér lennék mint te, akkor harakiriznék, és tökfej meg primitív vagy a kinézeted miatt, undorodnak tőled az emberek, hanem jó esetben ezt magunban tartjuk, mert ugye intelligensek vagyunk és tudjuk, hogy van amiről nem tehetsz, ahogy arról sem, hogy a felfogóképességed, intelligenciád, és megkockáztatom a szépséged sem rajtad múlik, hiszen ezt a genetika rendesen meghatározza és bár kapálózhatsz, de csak felesleges energia ráfordítás lenne, hiszen nem leszel sem okosabb, sem szebb, ellenben pont ekkora tahó maradsz.


Remélem érted, hogy miről beszélek....

143. pilula
2017. máj. 6. 23:03
Miért ne lehetne a tanítónéninek tetkója?
142. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 133. - 9c485f67e8)
2017. máj. 6. 22:29
Kb. 10 éve a bal bokám fölé festettek egy henna tetoválást, nonfiguratív minta volt, nagyon szép. 2 hétig látszott, teljesen belezúgtam, de mindig fos voltam megcsináltatni igazi tetoválással. Na ez a hülyeség, én sosem bírtam elviselni a véglegesség érzését, pedig igazán tetszett. Néha még mindig eszembe jut, rajta van a bakancslistámon. :))
141. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 137. - Michelle.r)
2017. máj. 6. 22:24
És milyen cuki volt :)
140. 9c485f67e8 (válaszként erre: 138. - Unom)
2017. máj. 6. 22:16

Ahhoz meg lusta és kényelmes.

Szeretek nyugodtan aludni.

2017. máj. 6. 22:14
semmit.nem ezen múlik, hogy jól tanít vagy sem, a legtöbb embernek meg egyébként is van már, nem olyan angy dolgo ez manapság sztem.
138. unom (válaszként erre: 133. - 9c485f67e8)
2017. máj. 6. 22:13
Valld be, a maffiába is beállnál :D
137. michelle.r (válaszként erre: 135. - Michelle.r)
2017. máj. 6. 22:13
136. unom (válaszként erre: 134. - Michelle.r)
2017. máj. 6. 22:13
Gondolod, volt neki olyan?
135. michelle.r (válaszként erre: 123. - Unom)
2017. máj. 6. 22:11
Tony Curtisnek is voltak tetoválásai :DDD
134. michelle.r (válaszként erre: 122. - Unom)
2017. máj. 6. 22:10
Lehet, hogy egy agyontetovált tanítóra bízták a taníttatását :DDDDD
2017. máj. 6. 22:06

Nem vagyok mai csirke, de van tetoválás, ami tetszik; a bal mell felett vagy a bokánál egy pici pillangó. De ehhez már öreg és gyáva vagyok.

Ha 40 evvel fiatalabb lennék, hótziher, hogy ilyen lenne.

132. unom (válaszként erre: 129. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 22:02
Viszont a lánycsecsemők testékszerezését elfogadják, természetesnek veszik :D
131. Kaszkadőr Májk83 (válaszként erre: 127. - Unom)
2017. máj. 6. 22:02
Meglehet,majd az a sziget átkerült az USA-ba,és így lett Alcatraz :)
130. spinneli (válaszként erre: 4. - Kicsibaba33)
2017. máj. 6. 22:02
biztos vannak ilyen fapicsa szülők, ők majd elviszik egy másik tanítóhoz a gyereket, ha ez ennyire lényeges.
129. massalhangzo (válaszként erre: 126. - Unom)
2017. máj. 6. 22:00

en nem ismerem a tetkok tortenetet, jozan paraszti esszel ugy gondolom, a bortontetkok mar egeszen korai es mas iranyu mufaj, valoszinuleg regen a tetovalasoknak rangja, jelentese volt. manapsag meg mar reg a divat kategoria is. valoszinuleg kevesebb vilagsztart lehetne felsorolni, akin nincs tetko


a buta, konzervativ embereknek ez fuj, mint ahogy a miniszoknya vagy a felnyirt haj, es meg lehetne sorolni

2017. máj. 6. 22:00
nekem is van, nálam kifejezetten pozitív üzenete lenne.
127. unom (válaszként erre: 125. - Kaszkadőr Májk83)
2017. máj. 6. 21:57
Lehetett ilyen, Ausztrália, ami eredetileg börtönsziget volt, ha jól tudom :D
126. unom (válaszként erre: 124. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 21:56
Az, hogy a tetoválásokról semmit nem tud, rendben. De még a szólásokat sem ismeri? Ez azért nem extra tananyag, általános, alsó tagozat talán.
2017. máj. 6. 21:56
Valamikor régen túl,az óperenciás tengeren is túl,de még az üveghegyen is túl,volt egy kor ahol börtönviseltek éltek,rajtuk tetoválással....Na még szerencse,hogy mese az egész...XD
124. massalhangzo (válaszként erre: 122. - Unom)
2017. máj. 6. 21:54
csipem, mikor halal muveletlenek nyomatjak a frankot, aztan ahelyett, hogy legalabb tanult valami ujat, azt mondana, okes, tenyleg, ami emberi, mert mindig tanulhatunk ujat inkabb nagyobb hulyet csinal magabol :D
123. unom (válaszként erre: 121. - Andi6020)
2017. máj. 6. 21:49

Valamikor régen mintha lett volna ilyen sorozat, nem? :D

Hogy a témához hogyan kapcsolódik, arról fogalmam sincs.

122. unom (válaszként erre: 119. - Miss Sárika)
2017. máj. 6. 21:48

Te bármit elhiszel, amit a bulvár ír? Így már értem, miért vagy ennyire egybites.

Amelyik cikk keveri a billogot és a tetoválást, az nem igazán hiteles, de neked ez gondolom nem számít.

Jobban jársz, ha nézel valami valóságshowt, hátha ott akad nálad is butább, és legalább lesz sikerélményed.

Ismétlem: sose volt olyan kor, amikor csak a börtönviseltek tetováltattak, hihetsz te bármit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook