Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? fórum

Mit gondoltok szülőként arról a tanítónéniről, akinek az alkarján tetoválás(ok) van(nak)? (beszélgetős fórum)


241. l.luiselotte (válaszként erre: 237. - Survivor3)
2017. máj. 12. 15:33
:)) ja, én is ezt.
240. Muraja (válaszként erre: 239. - Guruljka)
2017. máj. 12. 10:43
Vagy budös apolatlan , illetve dohos " illatuk " voltak ! öszfele pedig naftalin pacolt teli cucok erjesztetek el a levegöt .....
239. Guruljka (válaszként erre: 238. - B7fafd7baf)
2017. máj. 12. 02:32
Végül is, anno azért sem szólt az ember, hogy milyen a tanárnő haja, vagy mennyire ronda a szőrös lába a harisnyában. :D
2017. máj. 11. 06:34
Mit mondjak, ez ma divat. Ha normálisan tanítja a gyerekeket, semmi közöm hozzá, szerintem.
2017. máj. 11. 00:29
Haláltáborban volt, vagy börtönben.
2017. máj. 10. 17:43
Először biztosan kétkedve fogadnám, de ha megismerném és mind szakmailag, mind emberileg azt látnám, hogy toppon van, nem érdekelne. A lényeg, hogy jól tanítson és szeresse a gyerekeket / szeressék a gyerekek. Ez lenne számomra a mérvadó.
2017. máj. 10. 15:53

Nekem nem tetszik a tetoválás. Nem tetováltatnék soha. Mindenki azt tesz a testével, amit akar. Akinek tetszik, tetováltasson.

Ezzel együtt azt mondom, nem ez alapján kell megítélni senkit, hogy tetovált vagy sem. A külsőség néha megtévesztő. A belső érték sokkal többet jelent.

234. 4c1a787e8f (válaszként erre: 231. - Michelle.r)
2017. máj. 10. 13:40
Lássák má', milyen becsületes vok, még azt is megaszondom, ha hazudok..
233. 04424e865e (válaszként erre: 229. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 10. 12:46
Gondolom a tanárnéninek ez a mottója: Idestova 20 tetova.
232. Panna.33 (válaszként erre: 231. - Michelle.r)
2017. máj. 10. 10:27
:DDD
231. michelle.r (válaszként erre: 230. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 10. 09:31
Remek. A vádlott reszeli a védelem alapjait :DDDD
230. 4c1a787e8f (válaszként erre: 224. - Panna.33)
2017. máj. 10. 09:09

Hát azért a férjem nem tartaná rólam nevetségesnek..:-)

No de itt ennyifele megjegyezni, kinek mit mondtam.. Én pihenni járok ide :-))))

229. 4c1a787e8f (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 10. 08:58

Lehet, hogy ezzel súrolom a személyiségi jogok sértését (legfeljebb törlik), de inkább pozitív reklám, mivel tényleg összességében csak dicsérni tudom őket. Azt meg aki akarja úgyis tudja az auti fórumról, hova jár a gyerekem..


[link]


A nőt meg lehet ismerni, bár nyilván nem a legvadabb képe van ott, a srác sajna kivételesen fel van öltözve, de talán még így is...



Ezzel együtt azt gondolom, hogy egy ilyen fórum még nem teljesen igaz, de jószándékú tanmeséket is elbírhat általános témákban, bár ez nem az volt...

228. 2d052648f4 (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 10. 07:45
Igazad van. Biztos abból indultál ki, hogy te is hazudozol, úgysem tud senki utánajárni.
2017. máj. 10. 07:28
Nekem teljesen mindegy, hogy elhiszi e valaki vagy nem, amit írok. Nem kenyerem a hazudozás. Nagyon jó barátaink egy házaspár. Az apuka matek-fizika tanár egy középiskolában. Hosszú haj, fülbevalók, piercingek, tetkók: minden évben érettségiket vezényel le, mint elnök, a tanítványai imádják. A feleség kutató biológus, szintén hasonló kinézettel. Az egyik legnormálisabb pár, akit ismerek és szeretek, bárki számíthat rájuk. Én az embereket szavaik, tetteik, viselkedésük alapján ítélem meg. Lehet az ember kívülről bármilyen, ha belül rohad.
226. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 10. 05:57

Semmi elképzelhetetlent, vagy elhihetetlent nem írt szurikáta.

Nem vagy semmi, hallod-e...

225. Guruljka (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 9. 22:13

Van lehetősége bárkinek, hogy jól kigondolt hsz-t írjon csak úgy bosszantásiból, de Szurikátát az eddigi megszólalásai alapján nem olyannak gondolom, akinek egy ilyen akció érzelmi megdicsőülést, hogy ne mondjam, lelki kielégülést okozna. :D


Sz@r ügy lehet ilyen gyanakvóként élni.

224. Panna.33 (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 9. 22:09
Miden bizonnyal a te meggyőzésed végett hazudozik össze-vissza. Nevetséges még a feltételezés is.
223. spinneli (válaszként erre: 222. - Spann)
2017. máj. 9. 22:07
persze amit nem látsz az nincs is nyílván.
222. spann (válaszként erre: 216. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 9. 22:04

Mekkora szerencse, hogy ezekben a fórumhozzászólásokban mindent le lehet írni!

Ugyan ki tud utánajárni, hogy igaz-e?

221. andi6020 (válaszként erre: 218. - Guruljka)
2017. máj. 9. 19:04
Political correctness pl
220. Guruljka (válaszként erre: 219. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 9. 19:02
Igen, így már tudom, köszi! :D
219. 4c1a787e8f (válaszként erre: 218. - Guruljka)
2017. máj. 9. 19:00

:-) Political Correct..


Tudod, amit hallani akarnak, amit "szabad" mondani, meg gondolni kell...

218. Guruljka (válaszként erre: 217. - 4c1a787e8f)
2017. máj. 9. 18:55
Csak azt áruld el, mi az a PC, amit emlegetsz, mert én még a Personal Computer jelentésnél tartok.
2017. máj. 9. 07:33

A másik aspektus pedig a tetkó és az intelligencia kérdése:


Régebben valóban a bunkóbbaknak volt ez a játéka, vagy legalábbis a nagyon peremen lévőknek.

Csak azóta már fordult a világ, jött a 80-as, 90-es évek, amikor ez a trend már rég nem igaz.


Mára az a helyzet (a tényleg bunkókat leszámítva), hogy a fiataloknál a rocker életérzésnek lett eléggé jellemző kelléke. Márpedig ezeknek a kicsit introvertált, sok esetben autisztikus emberkéknek, akik sokszor látszólag tényleg nem PC-k, pont azért fontos ez, hogy jelezzék, hogy ők nem akarnak a hazug látszatvilághoz tartozni. És ezeknek az embereknek egy jelentős része - gondoljatok a loncsos de nagyon okos informatikus típusra - bizony extrém magas IQ-val rendelkezik.


Az igaz, hogy ezek az extrém magas, vagy nagyon magas IQ-jú emberkék EQ-ja, tehát szociális, (empatical) jelzője valóban sokszor alacsonyabb, vagy legalábbis abban akadályozottak valamelyest, hogy teljesen PC módon fejezzék ki az érzéseiket. Később többnyire megtanulják, de náluk ez tanult marad, illetve pontosabban nem érzik később sem a cirádáknak tényleges jelentősségét vagy szükségét.


A lázadó kamasz kor sokszor náluk még erősebb, semmi csodálkozni való nincs azon, hogy abból az időből tetkók vannak. Aztán a legtöbben 25-és 45 között normál nyakkendősök lesznek, de sokan utána, amikor MÁR nem számít, ismét visszanövesztik a hajukat... És a szakmájukban - pont a nagy cégeknél, mint Microsoft, stb.. nagyon-nagyon sikeresek...


Ma már nagyon meghaladott ez alapján megítélni valakit, mert változott a társadalom, és a jelentéstartalom (nyilván extrém esetet leszámítva, mert pénisz ne legyen odatetoválva a tanítónéninek...).

2017. máj. 9. 07:24

A fiaméknál a suliban a két legszuperebb tanár a következőképpen néz ki: a hölgy: tetkók mindenütt, a fél fején felnyírt haj, a másik oldalon punk. Egyébként hidrogénezett szőke. Általában fekete, extrém, de csinos ruha, tűsarkú. A férfi (nem a férje, én sokáig azt hittem) szintén tetkó, még gálára is ujjatlan póló, a szakadt farmerján lánc, és pár piercing azért mindig van itt-ott. Egyébként a saját feleségével zenekaruk van, most adnak ki lemezt..


És mit tesz isten, az egyik matekot tanít, a másik informatikát, (majd a következő hsz-emben utalok erre). A gyerekek és a szülők is imádják őket, minden egyéb programban is mélyen résztvesznek, ott vannak a gyerekekkel, ha kell gitároznak, ha kell műsort vezetnek, vagy öltöztetnek, vagy akármi....



És ugyanebben az iskolában megfér a hagyományos szoknyás idősebb irodalomtanár, a tüsi hajú, kicsit férfias, de kiváló gyógypedagógus igazgatóhelyettes, a kócos bicegő igazgató és az öltönyös, de fiatal, több diplomás, főiskolán is tanító Tamás bácsi, meg a 100 kg-os üvöltő tesi tanár. Köszönik, jól vannak.


A kis lökött aspi gyerekeinkkel csodát csinálnak, olyan jó, hogy van olyan hely, ahol tényleg nem csak a külsőt, és a PC világot nézik..


És mit tesz isten, idővel még a PC világban is igencsak boldogul mindegyik, a tetkós tanár, meg a lökött diák is..

215. Simim
2017. máj. 9. 07:15
Nem a tetoválása alapján ítélném meg a tanító nénit. Sokkal fontosabb, hogy hogyan viszonyul a gyerekekhez.
214. turkkati (válaszként erre: 213. - Guruljka)
2017. máj. 8. 20:46
:DDDD
2017. máj. 8. 20:43

Kicsit itt vihogok magamban.


Mert szép az összes elmélet, de:


Mit tartalmaz/ábrázol az a tetoválás?


Mert ha akasztófát, DÖGÖJJ MEG HÜLYEGYEREK felirattal, akkor az eddigi elmefuttatásaink értelmetlenek. :D

212. fincsi5 (válaszként erre: 184. - Yennefer)
2017. máj. 8. 20:02
Ez jó;" a kapanyél útban volt.." DD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook